28
Neptun baj - Remote Desktop Web Connection
  • wordsworth
    #28
    és mind egy nagy kalap szar :D Jólvan nem fikázom míg BME-n voltam nem szoptam sokat vele.
  • ba32107
    #27
    Egységes Tanulmányi Rendszer........egyetemi adminisztrációs cuccos. Órákat felvenni, pénzügyeket intézni, vizsgákra jelentkezni, mind itt kell.
  • Mirk
    #26
    a neptun legalább stabilan szar mi?
  • autoszimulator
    #25
    meg a neptunnál a loginnál rátettem az enterre egy üveg sört, eccecsak belépett, itt meg -.- :D
  • pinnacle
    #24
    szarfoshugylé rendszer.

    olyan mint egy netes napló,ellenörző,osztályfőnök eggyütt.
  • Kuby
    #23
    Nálunk épp azért álltak vissza a Neptunra, mert senki nem volt megelégedve az ETR-el. Tavaly két hónapig senki nem tudta felvenni a tárgyait, állandóan meghalt a rendszer. Mi csak Elektronikus TrágyaRakásnak neveztük. A Neptun sem sokkal jobb, de legalább stabil nálunk.
  • bardocz
    #22
    Ez tulajdonképpen mi is?Azon kívül,hogy nem működik:D
  • R0zs0máK
    #21
    Nálunk úgy néz ki, hogy ELVILEG 10:00-tól van tárgyfelvétel, 10:00-kor beszarik az ETR, de 10:30-ig meg sincs nyitva olyan szinten...ha szerencséd van, délig végzel az egésszel...HA szerencséd van :DDD
  • ba32107
    #20
    Milyen mázlipont? Én is ETR-s vagyok...
  • edios
    #19
    Mázli forráskód
  • edios
    #18
    Nézzükcsak:

    Neptun tárgyfelvétel: megnyitják, kar összes hallgatója másodpercenként nyomogatja F5öt, szerver meghal, mindenki ideges

    ETR tárgyfelvétel: előjelentkezés - nincs terhelés nem időre megy, rangsorolásos - ésszerű szempontok alapján algoritmus beosztja embereket, nem időre megy (ha azonos rang, csak akkor mázli), és utána ha valami nem sikerülne megkezdődik a neptunféle kattintgatás, de addigra már az embereknek csak a töredékének nincs meg az órarendje, szerver nem terhelődik, elégedetlenség kisebb
  • [HUN]FaTaL
    #17
    Ez igaz, a mázlipontot utálom, főleg mert fogalmam sincs mi alapján számolja :D
  • extramagascsaj
    #16
    neptun fosss
  • Birdhill Thug
    #15
    Greasemonkey script 4 Neptun ui.
  • w77d
    #14
    nővérem szenved a neptunnal ezért mondtam :D
  • takysoft
    #13
    hosszúéletű topic lesz, értelmes volt megnyitni!
  • 5c0rp330n
    #12
    ezért új topicot? inkább akkor nyiss topicot, ha rendben működik a rendszer, az inkább ritka esemény..
  • Fbn Lx
    #11
    enterre könyöklés beszteszt.
    vagy ráraksz egy kilós súlyt, és mész a dolgodra :D
  • Mirk
    #10
    nekem fél órámba telt hogy ma bejussak
  • 0ckH4M
    #9
    Igen, de neptunban nincs mázlipont rendszer.
  • [HUN]FaTaL
    #8
    örülök hogy nálunk ETR van, mert láttam a neptunt és szerintem szörnyű :D
  • R0zs0máK
    #7
    Te csak ne örülj, hogy nálunk ETR van, szerintem a neptun jobb volt :PPP
  • ba32107
    #6
    Tárgyfelvételi időszakban mindkettő fos. Amíg BME-s voltam, állandó program volt az F5 nyomogatása. Ilyenkor leterhelődnek a szerverek, nem lehet mit csinálni.

    Most ETR-ben vagyok, és hát bár ez egy fokkal stabilabb, szvsz sokkal átláthatatlanabb is.....bonyolult. Neptun egy fokkal egyszerűbb volt.
  • w77d
    #5
    örülök is, hogy nálunk ETR van :)
  • vki
    #4
    Nálunk az is fos volt :D. Három karra jutott 1 rendszergazda, aki tudta is kezelni :D. Mellesleg most a Neptun 2 van, de eddig még hagyján...
  • edios
    #3
    Neptun pfffff... ETR mennyivel, de mennyivel jobban kitalált rendszer..
  • pinnacle
    #2
    szar a neptun szervere:D

    majd jobb lesz később
  • Beyond silence
    #1
    Tudnátok segíteni? A Remote Desktop Web Connection oldalon (http://193.224.223.11/TSWeb/default.htm?Server=193.224.223.6&FS=0&AutoConnect=1) hogyan lehet tovább menni?

    A connect csak akkor jelenik meg ha ez bent van: Send logon information for this connection

    A User name és Domain?

    Lehet az a baj hogy vistám van...?
    Kösz