8
  • Illumination
    #8
    Azért ez vicces, hogy bármilyen amatőr írhat "teszt"-et, a többi láma, aki még életébe nem fogott ilyen gépet, nagyban helyesel. Van ilyen gépem (is) és szédületesen jó képeket lehet vele csinálni, szal a helyzet
    a) a cikkiró nem tud fényképezni
    b) még egy kezdetleges verziót kapott kézhez.
  • babajaga
    #7
    "Esztétikai szempontból nem érheti kritika a kis Nikont"

    Csakhogy egy fényképezőgépet nem nézegetésre veszünk. Ott már eleve nagy baj van ha egy f.gép fogása rossz.
  • balozsi
    #6
    Hát ez azért rosszabb mint az átlag jóval.
  • akela1986zeg
    #5
    Nemolvastam végig a cikket,igazából nemis kötötte le a figyelmemet ahogy fikázza ezt a kis fost:) Mert van ennél szarabb Coolpix is,arrólis volt cikk de csak bejelentés szinten. Tény hogy 1 kisméretű, megapixel terén szoftveresen túl húzott géppel nem lehet jó képeket csinálni,de pont ezért eladható mert bemennek a fényképezőgépes boltba és hű de kicsi és mennyi megapixel...És megveszik. Ezért S (Style) széria,aki ténneg fotózni akar az P szériát vesz vagy D-set. Vagy más típust.
    Amiknek ugyanugy megvannak a hibái,főleg ha a japán termékeket nézzük.
  • M0RN1NGST4R
    #4
    szóval ki próbálta meg lekapni az Érsek úrat az otthonában?
  • HiddenTruth
    #3
    Kisgépeknél ha Pentax vagy Zeiss feliratot látunk, akkor az már garancia az optikára, ja és ilyen kis lencséknek max. 6 Mpixeles érzékelő való.
  • galedki
    #2
    s200-assal, kissé én is megszenvedtem. néha érthetetlenül jó képeket is csinál... a zaj könnyen előjön halványabb fényviszonyoknál. optikai hibája nincs az enyémnek, úgy tünik. ezzel együtt... nem folytatom
  • kjasfhasdfasd
    #1
    környzetszennyezés... megnéztem flickr-en, mert nem hittem el,hogy ilyen silány képeket csinál, de tényleg... ez inkább hulladék mint fényképezőgép! valami nagyon rosszul sikerült
    csak sajnálni tudom aki ilyet vesz és csak később jön rá, hogy kár volt megvenni és szerintem joggal érezheti, hogy átverték,
    a 2 megapixeles telefonom (nokia) jobb képet csinál!