26
Mortal Kombat Anthology
  • ntex
    #1
    Rajongók elkészítették (szerintem) az eddigi legtartalmasabb, legaddiktívabb MK epizódot, amiben minden benne van ami a triológiában plusz rengeteg eddig sosem látott karaktert és pályát tartalmaz.

    A játék a M.U.G.E.N. motorral készült ami nem a legjobb, de bőven hozza az MK1, MK2, MK3 színvonalát (mind grafikában, mind hangokban).

    Több mint 150 karakter (régiek / újak / kitaláltak), és több mint 250 pálya (régiek / újak / kitaláltak), új zenék, és brutál nehézsége van

    Néhány kép a játékból :





    És végül a hivatalos honlapja ahonnan letölthető ingyenesen és még pár MK játék :

    MK Anthology Blogspot

    Jó játékot hozzá, nekem bejött :)
  • Sadist
    #2
    Játszható multiban hálózaton keresztül?
  • ntex
    #3
    Nem hinném, csak többféle lokál többjátékos módot tartalmaz.
  • kuci06
    #4
    ...vannak kivégzések? :D
  • ntex
    #5
    Hogyne lennének, Youtube-n rákeresel a "Mortal Kombat Anthology"-ra és ott láthatsz pár videót
  • dragon11
    #6
    Ez sose lesz 1 nagy játék multi nélkül..
  • Szabi84
    #7
    mortal kombat, az már biztos nem, mert már az
  • ntex
    #8
    Így igaz, én anno az összes részét végigtoltam (1-2-3, Ultimate, Trilogy) az összes karival és nem tudtam megunni
  • mama2
    #9
    Ez nincs fent úgy valahol hogy nincs darabokba szedve?
  • Miskolc88
    #10
    keciputa vagy :))))))))))))))))))))))))))))ték
  • n3whous3
    #11
    lol
  • Szabi84
    #12
  • mama2
    #13
    Most mi a bajotok? Az oldalon csak rapidra van feltéve, és nem egy teljes fileként, hanem darabokra szedve. De nekem olyan kéne ahol nincs szét szedve.
  • karajjj
    #14
    hát mama te tényleg kecibuta vagy...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én a helyedben inkább a saját ánuszomba dugdosnám a psp-met, bár azt se tudod miaz...
  • tigeroo
    #15
    mert, olyan kimerítő összerakni a fájldarabkákat?
    amúgy ha ennyire lusta vagy ajánlom figyelmedbe az automata rapid-töltő programot (nemrég nyílt topicja itt)


    a #14-es szélsőséges hsz védelmére szóljon hogy mamszi2 anno alpári megjegyzést tett a "psp-s" aláírására.
  • dragon11
    #16
    Lehet az a baja, hogy nincs prém accja, mint Nekem és várni kell a part-ok között..
  • mama2
    #17
    Dinamikus IP-m van szóval csak újracsatlakozok és kész is:D. Amúgy az a bajom, hogy 100 megás egy file, és én nem várok 3 óra hosszát mire letölti(mert ugye 3 fileból áll a játék). Hanem jó lenne egybe feltölteni valahova azt leszedni torrenten, vagy fasztuggya.
  • HiPPoNaX
    #18
    Igazan kar, hogy a rapidon most nincs varakozasi ido ket letoltes kozott... :D
  • Sada01
    #19
    Tess
  • sirdond
    #20
    nálam egy pár játék (4-5) után lefagy :(
    más nem tapasztalt hasonlót?
  • ntex
    #21
    Nekem akkor fagyott mikor vesztettem, új karakterrel akartam folytatni és a pálya betöltés után kilépett. Viszont...

    ha EZT letöltöd és ha a rar-ban lévő exe fájlt berakod az MK könyvtárába és onnan indítod azt a fájlt akkor elvileg jó lesz (legalábbis nekem ezután nem fagyott)
  • Daza500
    #22
    Skaccok, jó ez a MUGEN, csak 1 bajom van vele: POFÁTLANUL NEHÉZ AZ A.I.
    Pedig Easy 1-re van letéve, de alig lehet hozzáérni az ellenfélhez.
  • LordVenom
    #23
    Mortal Kombat story
  • Bulics
    #24
    Nemtudtok a neten olyan emulátorokat amivel a pcre ki nem jött részek futtathatól pcn (deadly aliance, deception, special forces, armageddon, mortal kombat vs dc universe)? nekem azt mondták hozzáértők hogy ezekkel az a baj hogy nehéz pcn irányitani, de ha veszek ilyen irányítókat akkor szerintetek működik? köszi a választ
  • gabriel08
    #25
    Nekem az a problémám, hogy elindítom a játékot és azt írja ki, hogy "Program encounter problem... and needs to close.... sorry ...."
    Szal a szokásos cucc. Windows XP SP2-t használok. Nem a gépemmel és az oprendszerrel van a baj, mivel az MK Mugen Project 4.1 (ami olyan, mint a Trilogy) az hibátlanul ment rajta.

    Milyen beállításokat kell elvégeznem, hogy elinduljon és ne írjon ki ilyen "Encounter problem.." hibát?
  • Smiletrx
    #26
    Az új 0.96-os pcsx2 -vel működnek a PS2-es részek igaz még egy kicsit lassan. A Dolphin3661 emuval pedig akadás nélkül játszhatsz a Gamecube-ra kiadott részekkel igaz ezek közül csak a Deception indul el.