438
  • Falcon87
    #158
    A "0x00636613" címen található utasítás aa "0x00000004" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen végezhető el a következő művelet: read".
  • Falcon87
    #157
    Hogy ez nem jutott eszembe.... Nem hiába vagyok lázas :\.
  • Gando
    #156
    ööö a letöltött nfo fileban van benne
  • Falcon87
    #155
    Nem igaz, a reloadedes verzióból hogy kell kiszedni a product-keyt?!
  • Gando
    #154
    hát én kipróbáltam... és nem olyan rossz, csak nekem nem hozza vissza azt a hangulatot amit kéne
    és az milyen már hogy az első kecske :D amit lőttem az egyből egy WR meg RB volt??!
  • Falcon87
    #153
    Figy, 3 évet toltam a 05-tel, és nekem ez is bejön...
  • keridenes
    #152
    A Reloaded verziónál ki van írva, hogy nem tudsz neten játszani vele, viszont ha a PROCYON verziót töltöd le (ami nem 11 rész, hanem 13, szóval 200MB-tal több), akkor elvileg (valószinű), hogy tudsz neten játszani, megtaláltam RapidShare.com-on a PROCYON-os linkeket, este elkezdem letölteni (tesóm miatt most nemtom), és szólok ha megy az online mód, ha megy akkor valszeg jól beállítgatom a grafikát és ennél maradok.

    mert nálam: Nincs Online mód = Megyek DH'05-özni.
    reggel írom. Ugyanis annyira nem vészes a játék, csak egyszer kell jól beállítani, és csak az volt a bajom vele, hogy nem tudtam neten játszani vele.

    Stop! :D
  • Gando
    #151
    akkor azt írjad :D vagy egyhozzászólásba..
  • keridenes
    #150
    MEGVAN HOGY MIÉRT NEM LEHET ONLINE JÁTSZANI!!!
  • Gando
    #149
    najó... egy próbát azért megér... hátha bejön nekem :D

  • keridenes
    #148
    végülis, de akkor is Deer hunter.

    Amikor regelek a Master Server-nél akkor amikor rákattintok a Create Account gombra akkor a gombok elszürkülnek, és csak a vissza gombra tudok kattintani (azt hittem így regisztáltam, de nem)
  • DaemoonHunter
    #147
    Szerintem inkább legyen többféle vad, mint csak 1 féle(szarvas).
  • keridenes
    #146
    adok neki még1 esélyt (tölthetem le megint XD), hátha be tudom állítgatni! Nektek se megy az online mód?
  • keridenes
    #145
    én nekem csak a pályák tetszettek.

    ...van medve...
    Akkor ez hogy lehet DEER hunter?!
  • keridenes
    #144
    akinek van gépe hozzá, és nem játszott sok DH'05-t annak biztos tetszik.
  • 8500
    #143
    na kipróbáltam, szerintem nagyon jó, még jó hogy nem hittem el hogy szar, mert amiket írtatok nem volt valami meggyőző, szerintem semmivel sem rosszabb mint az előző rész
  • DaemoonHunter
    #142
    Egész jó:)
  • W B
    #141
    én is töltöm lefele
    de lenne egy olyan kérdésem: a fegyvereket lehet machinálni? mint a '05-ben? ill. lóból is ugye több színű van? (a lényeg)
    ha kinyír minket a maci, akkor mi történik? új karaktert kell kezdeni?
  • berczely
    #140
    Hát én is kipróbáltam...nemsokat toltam nekem kb ua az mint a DH2005 szal megyek és lövök szarvast. pozitívum hogy van medve meg jávorszarvas is!Grafika sztem elégszép!Tetszik ez a nézet benne nemrosz game...



  • kamaszaki
    #139
    Szuper....
  • keridenes
    #138
    és itt nem a graFIKA a lényeg, hanem az elsz*rt játékmenet.
  • keridenes
    #137
    elöször én se hittem nekik, de kipróbáltam. DE IGAZUK VAN!
  • keridenes
    #136
    sry, én már letöröltem, és a maxos is szar volt
  • berczely
    #135
    Nemondjátok mááár!
    Ennyire szarlett? Maxgrafos screenshotot valaki!!
  • keridenes
    #134
    Van rá valami mód, hogy a DHT pályáit átvigyük a DH'05-be?
  • keridenes
    #133
    Szval a Téma neve ez is lehetett volna: Deer Hunter 2008/Tournament: Darab sz*r.

    még bajlódok vele, aztán szélnek eresztem (Shift+Delete)
  • keridenes
    #132
    Nah, kipróbáltam...
    Jónak jó..................................... LENNE!
    3 dolog miatt nagyon kiakadtam:
    1. Nem tudtam eltalálni a grafikai beállítást, MINDIG SZAGGATOTT! (Így nem fogok YouTube-ra videót tölteni)
    2. Nem tudtam neten játszani (talán azért mert warez) =(.
    3. Sehol se volt egy vad, inkább a lovamat löttem.

    Szerintem az lenne a legjobb, ha a pályákat átraknánk a Deer Hunter 2005-be, ugyanis a pályák nekem nagyon tetszettek. Aki bírja a DHT-t idegileg az játszon vele. Én feladom. Nekem ez túl idegesítő. A RosszPCJátékok Sorozat-ban is be lehetne mutatni XD
  • keridenes
    #131
    nem, rengeteget '05-öztem, most jött le a DHT telepítem, aztán teszek fel youtube-ra videót.
  • Falcon87
    #130
    "Meglőttem 1 vadat,s úgy mozgott jobbra balra utána mint 1 gép,ott elég is volt:)
    Ez a 05-ben is így volt...
  • Gando
    #129
    wow egy perc se volt máris meguntad...
  • keridenes
    #128
    én a 05-t már meguntam, kevés a pálya (CSAK GYÁRIN JÁTSZOK) =(
  • keridenes
    #127
    ... fel is teszem vmelyik nap a 05-t,megjött a kedvem hozzá:)

    azért valamire a DHT is jó volt :D
  • Rash87
    #126
    De ki kell próbálni,lehet csak nekem "nagyok" az elvárások. Én sokat játszottam a DH2005-el,s az alapján ez nekem nagyon nem tetszik. Lehet fel is teszem vmelyik nap a 05-t,megjött a kedvem hozzá:)
  • Rash87
    #125
    Nekem a kinézetek választása sem tetszett. Az első a legjobb,többi olyan hülyén néz ki,abból kifolyólag is,hogy nem mindenki 50-60 éves,s kora alapján csinálok én pl. embert:) Minden arc kb. 50-60 évesnek néz ki.Ezek közül se lehet nagyon választani,van 6 csávó+2 nő asszem.Lehet 3 szakáll közül választani... az se nagyon értelmes,szemüvegek közül is lehet 3at választani,amelyek úgy néznek ki,mint valami olvasó szemüevegek:D tiszta gagyi.

    Pontokról nem tudok semmit,odáig nem bírtam játszani,hogy ez kiderüljön :) Meglőttem 1 vadat,s úgy mozgott jobbra balra utána mint 1 gép,ott elég is volt:)
  • keridenes
    #124
    reggelre nekem is lenn lesz, engem már asse zavar ha DH 2005-öznöm kell tovább, bár jó lett volna mostantól ezzel zúzni a neten a Tournament-eket =(=(=(=(=(=(=(
    kár...
    ha kiadtak volna egy bétát akkor a nép el tudta mondani volna hogy mi a rossz benne és jó lett volna.

    "...oda lerak,s mindig előttem volt kb 3-4 őz..."
    Ez nálam a DH 2005-ben volt. Azért ott is előfordult ilyen, szal ez nem csak a DHT hibája.

    lenne egy utolsó kérdésem:
    Amikor vadászt csinálsz és a kinézetén döntessz, nah az hogy tetszett?
    és még mindig vannak ezek a pontok (lopakodás, fegyver...)
  • keridenes
    #123
    úgy értem, hogy szerintem (lehet vak vagyok) a DHT se csúnyább mint a DH'05 (az se csúnya), de a Hunter szerintem annyira grafikára gyúr, hogy nagy gép kell neki, vagy hogy a többit elfelejtik jól megcsinálni :D
  • MelWin
    #122
    Ezt nem igazán értettem.
    DHT grafikája már az előzetes képeken is elég csúnya volt, de mindenki abban reménykedett, hogy ez csak az alacsony grafikai beállítás, illetve a kezdeti stádium miatt van. A The Hunter grafikája viszont igen szépnek tűni. Lehetünk maximalisták, szerintem a Far Cry 2 motorjával kéne valami vadász játék :) Szerény véleményem szerint az gyönyörű, és egyben meglepően jól optimalizált lett. Az első döbbenetem a grafika volt, a másik, hogy dx9 ultra beállításon sem csak screenshotokat látok :) Na jó, dx10-en azért vissza kell vennem very highra... (Azt hiszem, hogy egy 8800gt, valamint egy 8750-es proci még húzva sem számít erőműnek)
  • Rash87
    #121
    Szerintem nem,de ez saját vélemény... Kicsit arcadeos,szal már nem igazi Deer Hunter.
  • keridenes
    #120
    azért még reménykedve megkérdezném attól, aki már játszott vele:
    Lehet-e ezt a játékot Deer Hunter-nek nevezni, vagy nem érdemli meg?
  • keridenes
    #119
    ha már itt nem volt jó az új grafika akkor mekkora bukás lesz a The Hunter?

    bár azt még nincs mihez viszonyítani.