438
  • Falcon87
    #78
    Köcce, csak most olvastam el, régen néztem már ezt a fórumot.
    Egyébként tudjátok, mit? Letöltöm. Írok véleményt, aztán megrendelem amerikából. Hurrá :D.
  • keridenes
    #77
    új videó

    ebből a videóból látszik, hogy finomabb lett az irányítás, több pálya van (nekem tetszenek), illetve nekem nagyon tetszik, ahogy a kamera dölöngél külsö és belsö nézetben futásnál.
  • keridenes
    #76
    úgy értem hogy vagy akkora lesz a gépigénye, hogy mindenki elpártol tőle, vagy pedig csak erre gyúrnak rá, és ezért a többi része szegényes lesz.
  • MelWin
    #75
    Az miért is ronthatja el? :) Az ígéretek szépek, majd kiderül mi lesz belőle... Egyelőre sajnos igen kevés az infó, béta sem kezdődött el, de majd meglátjuk.
  • keridenes
    #74
    jónak néz ki a Hunter, de valahogy "túl szép", és ez elronthatja a játékot.
  • keridenes
    #73
    ha valaki megtalálja a játékot, akkor nem öljük le ha beteszi ide ;)
  • MelWin
    #72
    Hjam... De a Hunteres csodát attól még várom :D Új screenshotok is jópofák :)
  • keridenes
    #71
    nekem az eddigiek alapján tetszik.

    MelWin: Én is egyszer hallgattam a leírásokra. De mikor megszereztem a játékot, nekem tetszett, szóval nem mindig kell hallgatni a leírásokra ;)
  • MelWin
    #70
    Meglátjuk milyen lesz... Amennyiben csalódás lesz a játék, akkor kezdhetjük várni The Huntert :) Lassacskán annak is kezdődhetne a béta tesztje.
  • MelWin
    #69
    Egyre többet írnak róla fórumokon... Mit mondhatnék, nem dícsérik szénné. A legtöbb komment arról szól, hogy előző részeknek közelébe. Nagyon konzolos, sok hibája van, már első nap patchet szeretnének.
  • MelWin
    #68
    Oké, az első rész megválaszolva, figyelmetlen voltam :) "The graphics are on the lowest setting."
  • MelWin
    #67
    Uhhh. Remélem alacsony grafikán játszott, mert ez csúnyább, mint DH2005... Trophy roomban mi a fenét keres élő állat?! DH2005ben preparált állatka volt, szépen látszott a lövés helye is. Az agancs pontozása meg szánalmasnak tűnik, semmi részletezés nincs... Kezdek félni, hogy milyen lesz a játék.
  • keridenes
    #66
    ha 25-ére nem lesz fenn torrenten én megölöm magam :D
  • keridenes
    #65
    valaki már játszik vele, de irigy vagyok rá.
    Gameplay videó
  • MelWin
    #64
    Fórumokon ne dicsérik szénné a játékot, de majd meglátjuk...
  • Visitor
    #63
    ez annyira dühítő. >:(
    az meg hogy fel kerül-e torrentre elég kétséges (de bízzunk benne hogy ja)
  • garaib
    #62
    Szerintem már a PCs is kint van:
    http://www.atari.com/us/games/deer_hunter_tournament/dvd_rom
  • keridenes
    #61
    jah, nem veszik észre, hogy ITT IS VENNÉK ÁÁÁÁM! XD
  • MelWin
    #60
    Ez egy olyan játék, amit minden további nélkül megvennék, ha itthon is kapható lenne. Sajnos úgy tűnik, hogy (legalábbis egy ideig) mégis a warezra kell fanyalodnom... :(
  • keridenes
    #59
    Amerika: Xbox Október 14. | PC Október 20.
    Európa: Xbox November 28. | PC November 28.
  • keridenes
    #58
    nah, tisztázok mindent, kicsit összekavarodtunk:
    Xbox: PC:
    Amerika:Okt. 14. Okt. 20.
    Európa*:Nov. 28. Nov. 28.

    *: Nincs megerősítve.
  • keridenes
    #57
    remek, köszi!
  • MelWin
    #56
    Itt az új trailer kicsit jobb (640*480) felbontásban. videjó
    Azért remélem, hogy nem csinálnak belőle Cabela's Dangerous Huntot...
  • keridenes
    #55
    jah, én is ezt olvastam.
  • MelWin
    #54
    ott
  • MelWin
    #53
    Amcsik már veszik a Wal Martban :( Big Game Lodge forum kommentek szerint ot már kapható...
  • keridenes
    #52
    Egy érdekes hír és egy az első PC-s videó!!!
  • keridenes
    #51
    Vki megtalálta már? Lehet hogy csak 20-án jelenik meg (egyik honlapon ezt olvastam) Az ATARI (forgalmazó) honlapja a bizonyíték hogy már megjelent, ugyanis már nem a Preorder illetve Coming Soon van kiírva, hanem Add to Cart szal már meg lehet venni. De sztem várni kell egy kicsit, míg kikerül vhogy a netre. 19.99$ a gém.
  • MelWin
    #50
    Sajnos nem lehet... Öcsém utánakérdezett a beszállítóknál, sajnos itthon nem biznic a Deer Hunter széria, úgyhogy nem hozzák be.
  • keridenes
    #49
    már kérdeztem egy holnapon de nem válaszoltak, sztem nem. =(
  • garaib
    #48
    Sziasztok!

    Szerintetek meg lehet majd venni Magyarországon?

    Üdv,
  • DeerMuse32
    #47
    háát megjelent kicsit olyan az érzésem főleg az éjfél után x-perccel mintha szilveszter éjszakája volna. meg hogy most írogatom be ezerrel a googleba h deer hunter tournamnet meg deer hunter 2008 stb és nézegetek minden képet, videót stb stb stb.
    nagy nap.
    ja és közben fenn vok egy szerveren is de már kb fél órája passzív vagyok na :DDDD
    B-Ú-J-K (boldog-új-játékot-mindenkinek)
  • keridenes
    #46
    Falcon, tegnap még nem volt jó a gépünk, ezért ma mondom:
    Boldog (tegnapi :D) születésnapot!
  • keridenes
    #45
    Holnap jelenik meg!
    Új képek a hivatalos honlapon!
  • Falcon87
    #44
    Lol. Ha a grafika jobb, akkor a gépigény is nagyobb (a kivétel erősíti a szabályt). Mellesleg nem hiszem, hogy egy fx5700-asnál nagyobb kell. Ennek a játéknak nem egy nagy szám a grafja, arra ott van a The Hunter, de ennyi pont elég.
  • keridenes
    #43
    ...remélem ugyanolyan gépigény kell majd hozzá mint a DH2005höz...

    kicsit nagyobb, de nem kell atomerőmű, nekem elég régi gépem van, de el fog menni rajta ^^
  • keridenes
    #42
    3 van írva: október 10,12,14. ezek közül vmelyik
  • Roland16F
    #41
    Esetleg tudja valaki,hogy lesz vajon térképszerkesztő? És mien vadak lesznek benne? A trailerben láttam hogy este,sötétben is lehet majd vadászni. Sztem jó játék lesz,remélem ugyanolyan gépigény kell majd hozzá mint a DH2005höz
  • ricsa008
    #40
    ez mikor jelenik meg?
  • MelWin
    #39
    Vista 64 alatt nem remekel... Elindítom, belépnék, leáll.