438
  • keridenes
    #81
    Még egy videó!!!
    én inkább már játszani akarok vele!!! >:(
  • Gando
    #82
    eddig jóféle,de csak még mindíg csak reménykedek hogy nem arcade lesz
  • garaib
    #83
    Már itt a Okt. 20 és még sehol semmi.
    Már tiszta ideg vagyok, ha nem jön ki minél hamarabb igen nagy vérengzést fogok végezni a vadásztársaságunk őz állományában.


  • Falcon87
    #84
    Hmm.... Tényleg nincs fent sehol sem. Valami hír?
  • Falcon87
    #85
    Jaja, az enyém is xD.
  • keridenes
    #86
    mostmár valszeg nemsokára elérhető lesz neten, mert a Digital Download már fenn van az ATARI (http://www.atari.com/us/games/deer_hunter_tournament/dvd_rom) már elérhető
  • MelWin
    #87
    Ohh! Mégis van digital download? :) Arról volt szó, hogy sajnos nem lesz, mert DH2005-nél is sok gond volt vele.
  • keridenes
    #88
    jah, van. Naon megdícsérjük azt a "valakit" aki felteszi ide.
  • Falcon87
    #89
    Novemberben jön
  • Falcon87
    #90
    Találtam gépigényt:

    Minimum rendszerkövetelmény:
    Operációs rendszer: Windows XP / Vista
    Processzor: Pentium 4 2 GHz
    Memória: 512 MB RAM Windows XP alatt (1 GB RAM Windows Vista alatt)
    HDD: 1.20 GB
    Grafikus kártya: 64 MB V-RAM-al rendelkező Shader Model 1.1-et támogató kártyák
    Hang: Direct X 9 kompatibilis hangkártya
    Direct X verzió: 9.0c

    Ajánlott rendszerkövetelmény:
    Operációs rendszer: Windows XP / Vista
    Processzor: Pentium 4 2.4 GHz vagy jobb
    Memória: 1 GB RAM Windows XP alatt (2 GB RAM Windows Vista alatt)
    HDD: 1.20 GB
    Grafikus kártya: 256 MB V-RAM-al rendelkező Shader Model 2.0át támogató kártyák
    Hang: Direct X 9 kompatibilis hangkártya
    Direct X verzió: 9.0c

    Dejóóó, most fejlesztettem gépet, és viszem a crysist maxon :).
  • keridenes
    #91
    rendszerigény már volt eddig is. A November (28) megjelenési dátum Európára vonatkozik.
  • Falcon87
    #92
    Jaja. Sajnos :(.
  • keridenes
    #93
    hát, ez gáz (Atari fórumról):
    Fórum neve: DONT WASTE YOUR MONEY!!! (NE PAZAROLD A PÉNZED!!!)

    üzenet:
    Dont BUY DEER HUNTER TOURNMENT!!! its bad...really bad!
    (Ne VEDD MEG A DEER HUNTER TOURNAMENT-ET!!! Ez rossz... nagyon rossz!)

    ui.: bocsi ha nem jó a fordítás, elég álmos vagyok már :D
  • keridenes
    #94
    itt van még1 beszámoló:
    "I picked it up at walmart tonight.....I installed it and i can honestly say it is the worst hunting game i have every played.....Cabelas games are like gold compared to this one.....the animals act totally stupid...they game itself it laggy and choppy (you can forget about keeping a scope on an animal) the guns are junky looking they look like GI-Joe toys...the menu's suck.... This game is by far 20 times worse than dh2003......im sorry to say but unless a SUPER PATCH shows up for this one i will probably not play it. Honestly i think they took the Xbox 360 version and put it on a DVD and sold it as a PC game....really folks dont bother buying this game unless u really want a disappointment......best words to describe it...Hunting Unlimited on a laxative..."

    akinek van kedve lefordíthajta, mert ez nekem már túl magas, annyit kivettem, hogy ez se isteníti (mondjuk ki: nagyon lehúzza a játékot)
  • keridenes
    #95
    bocsi a 3. kommentért, de ezt meg kell osztanom veletek:
    az előző üzenetemben idézett beszámolóra írta egy csávó ezt:
    "Thanks for the review,getting my money back today myself and cancelling order that is yet still late to arrive!"

    röviden ennyi: Köszi a beszámolóért, saját magam szerzem vissza a pénzem és visszavonom a megrendelést.

    Most az amcsik a hülyék (én utálom őket mint a s*gg), vagy télleg ilyen rossz lett?


    jó éjszakát, búcsúzom mára.
  • keridenes
    #96
    aztak**va! végre találtam pozitívat!!!
    To everybody who does not have the game yet this game is so nice but the only reason why its getting so much negativity is because people are lagging bad i'm sure this will be fixed, 1 more thing we cant carry our own treestands but i'm sure they will add our portable treestands back, this game will be fixed and evryone will love it, my screenshots below amazing graphics, and just wait ill the map editor comes out its gonna be real fun if atari or sls fix's the problems above.
  • kamaszaki
    #97
    Nem biztos, hogy olyanok írták ezeket, akik a deer hunter 2005-el is játszottak.
  • keridenes
    #98
    Meglehet.
  • ricsa008
    #99
    én már félve adok a warez szavára de:
    Deer_Hunter_Tournament_CLONEDVD-PROCYON
  • Rash87
    #100
    Én meg nem félve adok a szavára :))
    Deer_Hunter_Tournament-RELOADED

    Mindjárt ki is próbálom.
  • keridenes
    #101
    25 elött van
    élve maradok :D

    köszi!
  • keridenes
    #102
    a reloaded-es verzió (ami a kedvencem) crackjei elvileg nagyon lassítják a játékot.
  • keridenes
    #103
    viszont a reloaded 200 mb-vel több, vajon miért?
  • keridenes
    #104
    hát ez nagyon nem jön, egyik se =(
  • keridenes
    #105
    kell vkinek rapidshare.com-os link? (nekem van)
  • Rash87
    #106
    Kipróbáltam... Sajnos.
    Inkább maradok a DH2005-nél,mint ennél :)
  • keridenes
    #107
    na neeeeheheheheheeeee, ennyire rossz nem lehet.
  • keridenes
    #108
    torrentről szedted?
  • keridenes
    #109
    am mi nem jó benne?

    nem elég reális?
    nem elég szép?
    nincs benne sok fegyver?
    nincs benne sok pálya (ahogy láttam abból 11 van, több mint a '05-ben)?

    vagy micsoda?
  • Rash87
    #110
    Nem tűnik túl realisztikusnak... Mint volt a 2005.Grafika szerintem nagyon nem jó,sőtt,pocsék:) Bár szépnek szép. De túl csicsás,szal nem jó ehhez a játékhoz. Fegyver 10 db van,ahogy láttam. Pálya meg 11. Nem úgy van,mint pl 05-ben hogy kicsit keresni kellett a vadakat,hanem kijelölsz 1 helyet,oda lerak,s mindig előttem volt kb 3-4 őz... Ebbe nem tudom mi a jó,nincs kihívás.
    Hát én játszottam vele kb 15 percet,s nekem elég is volt,töröltem.
  • MelWin
    #111
    Pár perc játék után a véleményem annyi, hogy jogosak voltak a félelmeink. Grafika ultrán is szánalom, nem csak csúnya, de hangulata sincs. Jött szarvas koma, rálőttem párat, nemhogy nem találtam el, de még csak el se szaladt. A szarvas/ragadozó hívók hangja rendkívül gáz.
    Jelen állapotában azt kell mondanom, hogy a cabelas játékok ehhez képest a szimuláció csúcsát jelentik.
  • Gando
    #112
    na ettől féltem...
  • DaemoonHunter
    #113
    Pedig épp ezek azok amire rágyúrtak, állatok AI-ja, meg ami szimulátorrá tenné a játékot:S
  • Gando
    #114
    hazuttak nekünk
  • MelWin
    #115
    Látszik, hogy sokat foglalkoztak vele, mert össze sem lehet hasonlítani a DH2005-el :) Sajnos a változások határozottan negatívra sikeredtek. A HUD és a menü alapján szerintem biztos, hogy nem a pc-t szánták elsődleges platformnak.
    Ez egyelőre csak az én véleményem, nem zárja ki, hogy van, akinek majd tetszik (bár a képernyőre belógó, paintben egérrel körbevágott, majd copy+paste-al bemásolt faágak élvezetéhez erőteljes önkínzási hajlam szükségeltetik), töltétek le és próbáljátok ki. Nem támogatom a warezt, de ebben az esetben mégis azt kell mondanom, hogy véletlenül se vegyétek meg próba nélkül.
  • garaib
    #116
    Már csak a The Hunter-ban reménykedhetünk...
  • garaib
    #117
    Pont azt a varázsát veszítette el, ami az előző részekben megvolt.
    Az állatok eszetlenül rohangálnak, nagyon sz.r....
    Ez kb. olyan visszaesés mint anno a Deer Hunter 2003 volt.
    Úgy látszik, ha valamit konzolra is megírnak, akkor az tuti arcade lesz.
    Elkeserítő.
  • keridenes
    #118
    én ezek után még reménykedek egy NAGYON KICSIT. én még a sz*r-ral is tudok játszani :D amúgy én ilyen "ellentmondó" típus vagyok. néhányszor már eltért a véleményem másétól. de ha télleg ilyen rossz akkor én a saját szememmel akarom látni, hogy mire aggatták rá (tán jog nélkül) a Deer Hunter nevet.
  • keridenes
    #119
    ha már itt nem volt jó az új grafika akkor mekkora bukás lesz a The Hunter?

    bár azt még nincs mihez viszonyítani.
  • keridenes
    #120
    azért még reménykedve megkérdezném attól, aki már játszott vele:
    Lehet-e ezt a játékot Deer Hunter-nek nevezni, vagy nem érdemli meg?