8
Romance of the Three Kingdoms XI
  • zola2000
    #8
    Monjuk kezdő ROTTK játékosként mindenképp a tutoriallal kell kezdeni, különben hamar vége van a birodalmunknak, kezdőként igencsak bonyolult rendszere van, szokni kell, a grafika is "avitt", az új rész 2012es, de egyelőre nem adják ki hivatalosan, csak angolosítás lesz:
  • zola2000
    #7


    érdekes, körökre oszott játék mint a heroes of might and magic / a táblás háborús játékok, csak ez keleti (mármint nem úgy mint a shogun total war, hanem tényleg keleti : )
  • zola2000
    #6
    Azóta már van Romance of the Three Kingdoms XII is ... csak japánban, erre nem volt érdeklődés errefelé pcn, pedig jó játék, a nobunaga's ambitions is igy járt pcn...
  • Montanosz
    #5
    körökre osztott, mivel nagy hagyománya van, legalább akkora rajongói tábora van mint a final fantasynak (persze nem nálunk)
    még nem szedtem le, nem tudom a csaták milyen minőség,de régebbi verziókkal játszottam annak idején.....
  • Prince23
    #4
    Hát ha olyan mint a medieval 2, akkor csak jó lehet...
    vagy ilyen térképes játék?
  • Thanatos
    #3
    mostani, nem neked való, gondolkozós...
  • Prince23
    #2
    Ez mikori játék? :O
  • Montanosz
    #1
    Reloaded verzió kint van

    RTK XI a klassszikus körökre osztott stratégiai játékok hagyományét követi, no meg a sorozatét, hisz az előző tíz is ebbe a kategóriába tartozik.
    A Romance of the Three Kingdoms XI az ősi kínai birodalom ban, a Han dinasztia uralkodása idején játszódik a 2. és 3. század fordulóján.
    A program a neves japán játéktervező Kou Shibusawa munkája.
    Grafikáját tekintve meglehetősen elavultnak számít már, ám ugyanakkor érdekes is a megjelenítése, hiszen ötvözi a 3D-s megjelenítést és a festményszerű megjelenítéseket. Akárcsak a korábbi epizódoké az RTK XI játékmenete is részletesen ki lett dolgozva mind katonai, mind gazdasági, diplomáciai és politikai téren, és jelentésen továbbfejlesztették a technológiák kutatásának a rendszerét.