16
  • Basic
    #16
    Azért ennyire nem kell lemondani egy cikket. Ha nem érdekel, akkor nem kell elolvasni. Attól még, hogy téged nem érint a probléma, nem árt tudni, hogy ilyen is előfordulhat a világban.
    Szóval szerintem a cikk jó, amiről ír, azt jól leírja, érdekesnek találtam.
  • fv
    #15
    Hát... Én se értem ezt a cikket.

  • formatuq
    #14
    pontosan

    a gep hazat meg ki kell kenni vastagon zsirral :)
  • NEXUS6
    #13
    Attyaúristen!

    Hát ehhez meg mi a faxközünk van!?;)))
    Legközelebb meg a Horn-fok közelében tevékenykedő bálnavadászhajók legénységének mobilozási problémájával kapcsolatban kapunk infókat. Vagy hogy a mélytengeri nehézbúvárok ipdojainak milyen elviselhetetlen körülményeket kell kiállnia, és az a q/a Apple még garanciát sem ad nekik.
    Esetleg a maszáj tehénpásztorok laptopjainak drasztikusan csökkenő üzemidejéről is szívesen látnék cikket.
  • viizo
    #12
    panasonic toughbook a megoldás :)

    link
  • Csaba42
    #11
    Na várjunk csak! A hibernálás során is kikapcsol a gép (kiírja a memóriák tartalmát a lemezre, majd shut up/down, ahogy tetszik)! Vagy tévednék, esetleg csak nálam? Nem inkább alvó (sleep) üzemmódba állítja a gépét?
  • stain
    #10
    Ha a majom nem a barométerről olvasta volna le a páratartalmat, akkor lehet, hogy kiderült volna, hogy a szekrényben is ugyanannyi, mint kind.
  • atlagember
    #9
    Nekem a mobiltelefonom fülhalgató csatlakozójába fészkelte be magát egy hernyó.
  • Aspirin
    #8
    Inkább a gyártóknak gáz. A 3 év garanciájukkal ott feltörölhetik a raktáraikat.
  • rohamkukac83
    #7
    "A masina javítása végül fél évig tartott. Mióta visszakapta, eszébe sem jutna kikapcsolni, legfeljebb hibernálja."
    Fél év...
    Nálunk ha egy két napon belül nincs kész már jönnek a telefonok, hogy jöhetnének-e érte.
  • Sir Quno Jedi
    #6
    AZ én egyik-másik gépemben is volt már egércsalád, mindenféle bogarak és persze vastagon por. Mi ebben az újdonság. Csak náluk még a páratartalom is magas, haller. Egy szemfüles gyártónak rá kéne állni az olyan gépekre, amik extrémebb körülmények között is hajlandóak üzemszerűen MŰKÖDNI!

    1. beépített UPS
    2. teljes por/homokszűrés
    3. páratartalom tűrés (erre is vannak megoldások már)
    4. méreggel átitatott gép falak/alkatrészek (van fugázó, tégla, mindenféle szar már ami öli/riasztja a rágcsálókat, avagy a rovarokat, esetleg a gombákat/konkrétan a penészt)
    5. saját zárt hűtőrendszer

    Kinti extrém brand gépárak mellett nem mind1, hogy évente kell-e cserélni a cuccost, vagy 3-4 évet túlél felárért. Nem beszélve az anyagi kárról, amit az adatok elvesztése, vagy a munka kiesés okozhat.
  • Cat #5
    turistaszempontból eszembe se jutna a pálmafás paradicsomban internetezni, viszont a hasonló klímájú országokban élve tényleg gáz lehet a helyzet.
  • Vorpal
    #4
    nembaj - ha menne segitünk mi neki megirni - a roma lakosság helyett is kitölteném a szükséges iratokat.D
  • Yutani
    #3
    Meg azért, mert meg sem tudnál írni egy kivándorlási kérelmet...
  • Cobra.
    #2
    Pedig az akcentusod már megvan hozzá (legalábbis írásban)
  • karcsi
    #1
    na eszer nemmetyek en costaricaba lagni