23
  • GG
    #23
    Persze kell majd a winchat is ami a neten találsz tutira.
  • GG
    #22
    segítség ha szeretne valaki interneten nyomni a régi Redalertel:

    Én a barátnőmmel szerettem volna nyomni de 1 hónapig tartott mig megtaláltam ezt :S

    ezt a regkey kell beilleszteni:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Westwood\Red Alert Windows 95 Edition\Version = 10008
  • mousee
    #21
    arra céloztam, h pont sulikezdésre jön ki két olyan játék (RA ingyér, spore bótbó'), ami odakötöz a gép elé... ez többnyire a jegyekre nincs túl jó hatással...
  • kanesoban
    #20
    Red Alert 1, régi szép idők. :) Tényleg jó hangulata volt.
  • AzUs
    #19
    Kismillióan?? Fél kórea azzal tolja
  • Molnibalage
    #18
    Hány éves vagy? A Red Alert tényleg nem nagy szám, de vannak olyan játékok amik bőven 10 év felett vannak és ma sincs nagyon kihívójuk. Ilyen például a Panzer General széria vagy a point & click játokok koronázatlan királya a Day of The Tentacle.
  • zola2000
    #17
    Az nem csak kettő jön még fifa, need for speed, ráadásul a fifa idén először x360 minőségben jön a 150ezer forintos PCkre :)
  • gyuri12
    #16
    Jézus,megjelenik 2 játék PC-re,mi lesz velünk?!
  • kovadam87
    #15
    Nekem meg tesómnak megvan a c&c teljes pakk (first decade néven fut)amit kb egy éve vettünk :) legelső c&c-től kezdve benne van minden a zero hour ig ha jól emlékszem. Oltári nagyokat játszottunk vele :D

    Amúgy meg szerintem ez nagyon jó dolog h az ilyen öreg motoros játékokat ingyenessé tesznek ( mint ahogy tették azt a gta 1-2 vel is) mert ez javít a cég image-én és több embert csábít el a játék élmény is ;)

    C&C, Red Alert, Zero Hour, Tiberian sun, mind mind tökéletes hangulatos, és lenyűgöző játék, (természetesen elsősorban azoknak akik akkor és ebben a légkörben játszottak és éltek) :)
  • csuszi
    #14
    láma. az sc-vel se játszanak kismillióan...
  • mousee
    #13
    Hűű..pont így sulikezdésre? Plusz még ugye spore is.... hubazzzeg XD
  • Sance231
    #12
    A játék még mindig kiváló! Nagyon kevés az olyan klasszikus, ami semmit sem veszít játszhatóságából, frissességéből az idő múlásával, ez a C&C rész azonban közéjük tartozik.
  • gyuri12
    #11
    Ne általánosítsunk,nekem megvolt eredetiben ez a játék,ki is játszottam.Csak sajnos a ruszki CD csupa karc, a jenki meg elveszett.:(
  • M0RN1NGST4R
    #10
    annak vmi elképesztően eredeti hangulata van.
  • FoodLFG
    #9
    Visszatérve a hírhez..
    A Command & Conquer Goldot is ingyen letölthetővé tették még régebben..

    Ezért most jól leszavazom a "cikket", mert ez az infó nincs benne :DD
  • Kindred Blades
    #8
    Van egy pár játék, ahol nem számít a kor. Nézd meg a Fallout 2-t például, még mindig rengetegen előveszik nosztalgiázni. S nem kétlem, hogy a Red Alert-tel is hasonlóan vannak páran. De azért egy szappant lenyelhetnél, hogy kimosd azt a mocskos pofádat.
  • Ginos
    #7
    szép gesztus,grat

    nedem meg :
  • neoG
    #6
    Sajnos belőlled a sok "műanyagjáték" már kiírtotta a hangulatos JÁTÉKOK utáni vágyat.Nincs ezzel semmi baj.Nem Te tehetsz róla, de nem kéne faszozi...
  • Tinman #5
    Ez a játék egy alapmű.
    Sok "faszod" van elhiheted, méghozzá igényes faxok
  • Narxis
    #4
    Tökéletesen megfogalmaztad, én anno a Tiberian Sun-t is megvettem és mostanában újra játszok vele.
  • poizon
    #3
    hát a mai 13-14 évesektől, akik a hüdejógrafikáju, de agyatlan játékokon nőnek fel, nem is várhatjuk el, hogy egy 10 éves, de hangulatos kultuszjátékkal játsszanak...
  • Cat 02 #2
    10 éves, de rohadt jó :D
  • dzsagon
    #1
    Ki a faszom akar játszani egy 10 éves játékkal?