2173
mancit_0.png\"
  • limperatore
    #2173
    ki gondolta volna, eloszor volt kihivas egybol bele is bukott
  • Darkon
    #2171
    Sziasztok!

    Akinek van kedve csatlakozzon a magyar Fantasy Premier League ligahoz.

    Code to join this league: 1756447-569344

    Szabalyok:

    Roviden
    -Bereglesz (itt https://fantasy.premierleague.com/
    -Majd belepsz MY TEAM alatt megcsinalod a csapatodat (fontos csak ugy tudsz csatlakozni ha a csapat mar kesz ne aggodj PL indulasaig meg barmeddig megvaltoztathatod)
    -Majd Leagues ful-re mesz->Join an existing league->Join a private league es bemasolod a kodot (1756447-569344)

    Szabalymagyarazat:
    https://fantasy.premierleague.com/a/help
  • szomferi
    #2170
    mi a faszom van már... Bony mintha a pályán sem volna, Silva úgyszintén, mintha nem merne csinálni semmit a sérüléséből felépülve... kurvára hiányzik Kompany & Zabaleta hátulról
  • szomferi
    #2169
  • szomferi
    #2168
    ahogy azt kell
  • Blum
    #2167
    redditen mar tegnap megunnepeltuk :D
  • IXEMGabeo
    #2166
    gratula a Man citynek:)

    4. bajnoki címüket szerezték
  • dragon11
    #2165
    pool ezerszer jobban megérdemli a bajnokit, grat nekik :)
  • szomferi
    #2164
    én a spanyol kupadöntőt néztem, de valahogy éreztem, hogy olyan meccs lesz ez, mint a QPR elleni, aztán mégse... :D
  • Blum
    #2163
    En se,abszolut megerdemelt a Pool gyozelme :)

    Engem csak az bant,hogy megint elonyos helyzetbol csesztuk el. Tegnap amugy a masodik gol utan ramtort a QPR szindroma,vagyis: alltam a TV elott es:

    "MENJEL MAR VISSZA,MENJEL MAR......CAMON SZITIIII!!!!!" :DDDD

    Azert amit Nasri kihagyott,hat az....pfff
  • szomferi
    #2162
    így legalább az esély is oda, hogy megnyerje a csapat a bajnokságot... de komolyan mondom, ha a Pool nyeri, nem fogom tőlük sajnálni :D
  • Blum
    #2161
    A "typical city" ismet lecsapott.
    Ezt mar beszoptuk,ez van.
  • szomferi
    #2160
    miafaszom
  • szomferi
    #2159
    hát igen, ezt láttam én is, mondom nananananaaaa! aztán mégse :D
  • Blum
    #2158
    Ha ez bemegy,valszeg az ev PL golja lett volna :D

    LINK
  • Blum
    #2157
    Hull City - Manchester City

    kezdés: 13:45, vezeti: Lee Mason, tv: digi sport1, stream: ITT


    Hart - Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy - García, Fernandinho - Nasri, Toure, Silva - D¾eko
    Cserék: Pantilimon, Lescott, Navas, Milner, Kolarov, Rodwell, Negredo
  • Blum
    #2156
    ok
  • everton66
    #2155
    nem lesz a tiétek
  • Blum
    #2154
    Ez ennyi volt. No comment...
    Sracokat osszerakni mentalisan aztan irany a bajnoki cim.
  • Oziris666
    #2153
    A City is a biztosra megy mint az Arsenal - mindenféle kockáztatás nélkül szépen kiesni:)
  • Blum
    #2152
    Kezdok:

    Hart - Zabaleta, Kompany, Lescott, Kolarov - Fernandinho, Yaya -Milner, Silva, Nasri - Agüero

    Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Xavi, Busquets, Fabregas, Iniesta, Neymar, Messi
  • dragon11
    #2151
    így legyen!!!
  • limperatore
    #2150
    barca is fos formában van de 2:0-ról kiesni sztem képtelenség...
  • Blum
    #2149
    Nem rossz jatekos amugy Martin csak a fejeben kene rendet rakni.

    Amig csinalja azt amit kell,addig hibatlan (pl. a Barca ellen amig ki nem allitottak nalam siman a meccs embere volt) de aztan kattan a rele,jon a zarlat es elkezd balfaszkodni/csinal valami butasagot.
  • szomferi
    #2148
    na igen, a 2. gólos eset is nagyon jó volt... szerencsére jól cserélt az öreg (mondjuk annél szarabb már nem lett volna a játék), volt pörgés rendesen, kis túlzással lehet állítani, hogy ha nincs ekkora szerencséje a Wigannek az utolsó 10-15 percben, ez sima 4-2 lett volna (minimum)

    Zabaleta és Kompany felfutásai hiányoztak, plusz a védőmunkájuk is... de ez van, kárpótlásképp hátha ez lesz majd szerdán este 11 körül:

  • Effe88
    #2147
    nem értem, hogy lehet valaki ekkora kretén, hogy demichelist játszatja és kompany meg ott van a padon:D:D
  • Blum
    #2146
    Mostmar en is pipa vagyok ra.

    Ezt megint beszoptuk a Wigan ellen. Teny,hogy Argentin loboncos baratunk megint benne volt ebben vastagon (bunteto+erthetetlen balfaszkodas a 2. golnal is) de kb. a 3-as csereig az egesz csapat jateka egy otlettelen fos volt.

    Holnap alapos fejmosas aztan irany Barcelona.
  • szomferi
    #2145
    ez valami átok lesz :D
  • szomferi
    #2144
    már megint Demichelis... faszkivanmárvele
  • 6unn3r
    #2143
    Nyilván Te ezt nem fogod fel annyira negatív módon, mert láthatóan nagyon kedveled Pellegrinit. De ez olyan volt, mintha az Újpest edzője mondaná azt, hogy szeret az Üllői úton dolgozni.
    A saját csapatát annak legnagyobb riválisával keverte össze. Nyilván mulatságos és nem fogják ezért fejét venni, de akkor is cink. Most valószínűleg minden United szimpatizáns és City-antifan a csapaton és Pellegrinin röhög.

    Mint mikor a francia sportminiszter a brazil Ronaldo-t úgy mutatta be egy nyilvános rendezvényen, hogy Cristiano Ronaldo. És a Dagi odasúgta neki, hogy hát CR portugál, én meg brazil vagyok.

    Szerintem hatalmas baki. Az meg más, hogy Mourinho agyba-főbe fikáz mindenkit. Tudatosan teszi, de mégse keveri össze, hogy a Chelsea színe kék, nem pedig piros-fehér.

    Én is bírom Pellegrinit, jót mosolyogtam a dolgon, nyilván izgatott volt a kupagyőzelem után, ez hallatszik is a hangján és az angolja se tökéletes, de azért csúnyán benézte.
  • Blum
    #2142
    De mi sulyos ezen?
    Senkit nem szidott,nem alazott meg vagy ragalmazott. Mindenki jot nevetett rajta (lefogadom,hogy meg o is,miutan megnezte) es kesz,minden megy tovabb.

    Bezzeg amikor Mourinho kezd el ertelmetlen faszsagokat magyarazni,akkor azon senki nem kezdi el koszorulni a nyelvet hanem mindenki rohog. Meg akkor is,ha Wengert alazza vagy epp a tojasokrol hadoval valami baromsagot.
  • pilboy
    #2141
    apró baki, de mégis milyen súlyos
    persze bárki bakizhat, de ez csúnya volt azért
    ennek ellenére jobb edző, mint mancini volt
  • Blum
    #2140
    Gondolom ti akkora kiralyok vagytok,hogy egy mondaton belul meg soha semmit nem kevertetek ossze es basztatok el.

    Nevetseges,hogy itt is es -nem tul meglepo modon- az NSO forumon is ennyit baszogatjak ezt a szerencsetlen embert egy apro baki miatt.
  • Tyler1
    #2139
    Hát hallhatóan azzal sincs nagyon tisztában, hogy Manchester melyik felén dolgozik :)
  • Blum
    #2138
    A paras brit idojaras okozza :)
    Vagy csak oregszik a mernok Ur ;)
  • 6unn3r
    #2137
    Én olyasmit hallottam, hogy nem tudja megszokni Anglia éghajlatát, időjárását és éjszakánként képtelen aludni. Legalábbis eleget. Tényleg látszik rajta mindig a fásultság, a fáradtság. Nagyon megviselt az arca, folyton vérben van a szeme. Ki tudja mi áll e mögött.
  • Oziris666
    #2136
    A fenét ennyi pénzzel már nyugodt élet lenne:D
  • bakkerman
    #2135
    hát,szerintem a Realnál se volt kisebb nyomás rajta,ahhoz képest nézd meg az akkori arcát. 3 és fél alatt nem "romlik" le ennyire egy ember arca,csak ha nincs rendben vele valami
  • limperatore
    #2134
    ennyi pénzért lehet is nyomás valakin
  • bakkerman
    #2133
    nagyon nem jól néz ki Pelle...mondjuk nem kis nyomás alatt kell irányítania a Cityt,szerintem nem is alszik eleget