17
  • HabibX
    #17
    Tisztelt Munkatársunk!

    Kérjük hogy a tesztet küldje el SMS-ben a megadott telefonszámra
    Köszönjük USAMRIID
  • hugi_0
    #16
    Ha felevente csinalsz egy tesztet, a 3ik alkalommal mar a felet memoriabol irod !? :)))
  • Praetor
    #15
    Sajna kis hazánkban is eléggé sötét az átlagember. Ez a "fejlett" társadalmak jellegzetessége lehet. Addig specializálódik mindenki, hogy az általános műveltség szintje a nullához konvergál.
  • rolika
    #14
    12 majom rulz :)
    abban is egy ilyen nyomi szabadította el a vírust a reptereken
  • Piel
    #13
    Érdekes az az Amerikai "öntudat" amikor a hősük (a filmekben) megmenti az egész világot a pusztulástól. Hát ezek lennének a hőseik akiket a filmekben bemutatnak? Hmmm... Nem szeretném, hogy bármi közöm legyen hozzájuk, vagy akár a családomnak is. Láttam a TV-ben egy-két hétköznapi ember válaszát hétköznapi kérdésekre. Szörnyű válaszok voltak. Ha ilyen a szint az utcán, akkor ilyen lehet a szint azoknál is akiket ők tudósoknak mondanak. Ehhez már csak az a tudat párosul, hogy Magyar kutatóorvosaink (sereg) egy sátorban csinálják végig szinte ugyanazt amit ők a nagy épületben. Órák alatt sátorkörülmények között azonosítanak fertőző és veszélyes vírusokat és állítják össze a védőoltás összetevőit.
    Megvan a véleményem! Ha már pénzem nem lehet. Szerintem.
  • Praetor
    #12
    Nahh, anno mekkora pánik volt, hogy antrax, meg hogy terrortámadás. Pff...
    Most meg itt ecsetelgetik, hogy egy pszichiátriára való kutató a ludas...

    Holnap meg megint jönnek, hogy "terrorista!" (vö. középkori "boszorkány!" felkiáltással), és egy terror ellenes 50milliárd dolláros mindenkitellenőrzős rendszerrel. Ez nemhogy bűzlik, de gyomorforgató.
  • kow83
    #11
    Durva kérdésfelvetés :)
  • valamit
    #10
    "A pszichológusok az USAMRIID rutin újraértékeléseinek gyakoriságát is aggályosnak tartják, ezekre ugyanis csak ötévente kerül sor."

    Ez egy kicsit durva :) Öt év alatt háromszor megkattanhat, meg vissza. Szerintem ilyen vagy félévente kellene. Most az az 500-as teszt egy ilyen pozícióban nem akkora eszméletlen megerőltetés félévente, nem?
  • HabibX
    #9
    Ha kiszűrik a zseniket, ki fogja előállítani ezeket a dolgokat?
    ???
  • Pares
    #8
    Szerintem ez a USAMRIID a megfelelő hely neked...
  • Archenemy
    #7
    A múltkor egy sütiárusnak öltözött kgb ügynök ciános sütiket árult. Szerencsére megéreztem a szagáról, és kidobtam az összeset. Figyeljetek ti is; ezek mindenhol ott vannak.
  • dez
    #6
    Jahh, az biztos. A paranoid még elővigyázatosabb, mint a többiek.
    Kivéve, ha túl súlyos eset, de akkor már koránt sem csak némi hajlamról beszélhetünk.
  • A1274815
    #5
    Nem tudom miért éppen ezt írták be: "..., segítségével kimutatható többek közt a paranoiára és depresszióra való hajlam is."

    Szerintem egy skizofrén egy ilyen helyen sokkal veszedelmesebb lehet, mint egy paranoid vagy depressziós. Sőt talán a paranoid még előnyös is lehet ilyen helyen.
  • muerte2
    #4
    Nekik dolgozik. :D
  • daneelolivaw
    #3
    erről homer simpson jut az eszembe :d
  • Anomaly
    #2
    Érdekes te mindenkit ismersz ott vagy mi?
  • juhand
    #1
    Ilyen vackokkal csak idióta dolgozik, ha tehát kiszűrik ezeket az idiótákat, akkor nem lesz munkerő.