79
Bőrápolással kapcsolatos tapasztalatok
  • at16
    #79
    köszi az infót.

    akkor inkább én se kenem olyan gyakran
  • Nyikk
    #78
    Én is használom már kb egy éve az aloe vera gélt,én is csak ajánlani tudom!!Viszont!:azt tanácsolnám h ne kendd vele olyan gyakran(3/nap),mert nagyon hamar hozzászokik a bőrőd,és nem fog használni...tapasztalat...először én is napi kétszer kentem de most már csak este lefekvéskor kenem..igy is hatásos!Ha mégis durva lenne a bőröm akkor kenem napi2x!
  • at16
    #77
    Akinek pattanásos a bőre menjen el bőrgyógyászhoz és kérje a SOTRET kapszulákat :)

    nekem 2 hónap alatt valami iszonyat széppé varázsolta a rücskös , nagy gombóc piros pattanásos arcom :D

    1 mellékhatása van: szárítja a szádat+ a szemedet is egy kicsit.
    számra : Labello
    szememre: ilyen Műkönny-cseppeket vettem patikába (szemkiszáradás elleni cseppek, egész nap tart a hatása)

    azt megjegyezném hogy nekem rohadtul zsíros volt a bőröm. a homlokomon elhuztam a mutatóujjam és rendesen csöpögött rólam a faggyú...

    +most egy 2 hete 100% Aloe Vera-s géllel is kenem az arcom. bacikat kiöli + gyorsítja a sebgyógyulást meg még egy csomó jó dolgot művel.
    reggel, délután, és este lefekvés előtt szoktam bekenni vele az arcom, melegvizes arcmosás után.

  • jackcsabi
    #76
    Sziasztok, kb. 1 éve felírt a börgyógyász egykét krémet,gyógyszert és az egyik be is vált azóta nincs pattanásom. Viszont a böröm kicsit érdes, és ez zavaró néha :/
    Tudtok mondani valami tippet rá hogy mivel tehetném puhábbá?
  • bauer
    #75
    Ezen az oldalon 2 kozmetikus is várja kérdéseiteket! LINK
  • Nyikk
    #74
    Milyen tapasztalataitok vannak a nappali,és éjszakai krémekről?
  • extramagascsaj
    #73
    itt a 4. hsz.
    nemcsak én hallottam erről -.-
  • extramagascsaj
    #72
    nővérke ügyfelektől is hallotuk már, de ha még ez sem lenne elég:
    tessék
  • Sanyix
    #71
    háde itt ránctalanításról van szó...
  • extramagascsaj
    #70
    bnőm is avonosat használt...azt a narancsbőr ellenit...és dícsérte...de jah...torna nélkül minden hasztalan
  • Nyikk
    #69
    Szia!aha..avontól próbáltam egyet,de nekem még egy év után sem csinált semmit:s...szerintem maga a testápoló nem sokat ér,ahhoz h feszes legyél tornázni,sportolni is kell valamit...én véleményem...bár aztán ki tudja,lehet másnak van jo tapasztalat más szerrel...
  • extramagascsaj
    #68
    ha nem hinnéd el...
  • extramagascsaj
    #67
    Sandra Bullock után szabadon...
  • Sanyix
    #66
    huahhahahahuahhahahhuuuuahhahaha aranyérkenőcs, ezen bexartam :D
  • extramagascsaj
    #65
    szem alatti táskákra és sötét karikákra aranyérkenőcs

    amúgy Nyikk...te ilyen feszesítőtestápolókkal kapcsolatban rendelkezel vmiféle tapasztalattal?
  • jefferson83
    #64
    Köszi szépen.
  • NessieGraf
    #63
    Amit javaslok: Sunrider Calli. Olyan, mint a zöld tea. 1 filter 1-3 liter vízhez. 1. főzetet iszod, másodikkal mosod. Arckrém felejtős. Kb. 3 hétig megőrülsz, mert 8* annyi lesz, aztán múlik, nem szokott visszajönni. Méregtelenít, amúgy, és a bőrből a trutyi füleden nem jöhet ki. Ne aggódj.

    Aloe jó, csak nem a gél, hanem a növény. Lehet szerezni, cserépben jól elvan. A leveleken belüli folyadékot kell használni.

    Jók a gyümölcs alapú krémek is.

    Mielőtt bármihez kezdesz: érdemes orvoshoz menni, mert lehet fogtól, belső gyulladástól, mint a mandula. Ha a bőrgyógyász elmondta a magáét, látogass el egy kozmetikushoz. Az kitisztítja a bőröd, utána bármilyen módszer hatékonyabb.
  • kakaoskalacs
    #62
    Ha nincsen más szer kéznél, kenjünk fogkrémet a pattanásainkra, mert azok így gyorsabban leszáradnak.
    Az, hogy a fogkrém hatásos a pattanások ellen, bizony igaz! A fogkrém szárítja a pattanásokat és csillapítja a viszketést, egyéb hatása azonban nincs. A fogkrémből ugyanis hiányoznak a nyugtató és gyulladáscsökkentő anyagok, melyek megölik a baktériumokat, és megszüntetik a pirosodást. Jobb megoldás, ha egy pattanás elleni stiftet tartasz a kozmetikai táskádban.
  • kas123
    #61
    A pattanások ellen még a fogkrém jó!!!
    Én se hittem eleinte, de az ilyen nagyobbacska piros/lila pattanásokra ha rákenjük este, akkor reggelre vagy eltűnik vagy kisebb lesz :).
  • Nyikk
    #60
    Hát konkrét terméket nem tudok ajánlani,de válassz olyan regeneráló kézbalzsamot ami vizes-olajos alapu...tipp:este vastagon kend be a kezed,kesztyűt rá..fel fogja puhitani...de mivel nagyon száraz a kezed bele fog tartani egy kis időbe mig helyre áll a nedvességtartalma,szóval kitartás..
  • jefferson83
    #59
    Valami csodaszer kellene nagyon száraz kézre, ami nem pillanatnyi megoldás. Esetleg, ha valakinek volt/van hasonló problémája.
  • Fbn Lx
    #58
    mandulaműtét 90-es évek közepén borsodban.
    de ismerős.
    hatalmas élmény :|
  • Breki33
    #57
    szaliciles dolog már vagy tíz éves
    nem rossz csak szárítja a bőrt

    már annó börgyógyászaton is a szalicil nélküli keveréket írták fel nekem az jobban bevállt
    mondjuk nem pattanásos a bőröm igaz ápolom is

    szerencsére vannak ennél sokkal jobb eszközök is már
  • F1re
    #56
    off
    jaja :S:D de sztem sokkal rosszabb amikor ugy csiszolta a torkom a vattaval es ugy szedte ki a vért :S:D
    on
    sry az offért :D amugy az a szaliciles arceszt lehet megprobalom en is
  • Kicsikiraly
    #55
    nekem apám ajánlotta hogy a pattanást ne nyomjam ki, reggel-este szaliciles arcszesz 1-2-3 nap alatt leviszi. (gyógyszertárban vény nélkül kapható)
  • tigeroo
    #54
    nekem 2x vették ki.

    amikor izomból kanalazza lefele...fantasztikus (minden vér volt gecc)
  • Nyikk
    #53
    Többen is írtátok h olyan szert használtok,ami kiszárítja a bőrt...hát már én is próbáltam olyan szereket,de attól h kiszáradt az arcom még több faggyúm termelődött és az amugy is zsíros bőröm még zsírosabb lett->mégtöbb patti...szóval nemhinném h ez a megfelelő módszer,mégha rövid távon ezt is mutatja:S
  • Nyikk
    #52
    khm..fiuk-lányok igen eltolódott a téma a mandulaműtétekhez:)..és a bőrápoláás??:)hahooo...
  • F1re
    #51
    haveromnak 3x !!! vettték ki mert visszanőtt garatmanduláját meg 1x másik
    lehet pesten kicsit jobb technikaval mutenek :D de nalunk elég halálos :D amugy nekem kikotoztek a labam meg a kezem másik haveromnak meg csak a lábát és a kezébe tettek 1 ien tányér szart amit mutét kozbe osszetort ugy fajt neki a mutet :D
  • F1re
    #50
    töööölem se de én majdnem meghaltam :D:D nekem ien hatalmas volt az ormandulám de amikor kivágják és után letoltak a torkomon 1 csipeszbe 1 nagy vattacsomot es elkezdtek fel le huzogatni a torkomba hánynom kelelt qrava fajt azt hittem meghalok utana visszamentem a szobamba ahol folyamatosan vertkoptem telleg nagy élmény volt :D aztan pépes ételt kellet zabálnom másnap se ehettem egesz kenyeret csak vami szart....
  • AntiHero
    #49
    1:D

    Amúgy kiskoromba kivették. Majd pár évvel ezelőt füll műtétre mentem és akkor észrevették, hogy 1 kis darabb visszanőt:)
  • Sanyix
    #48
    neked hány torkod van? Vagy elkúrták?
  • AntiHero
    #47
    Nekem elsőnek nem altattak. Másodszor emg igen:) Nem tom nem olyan hű deszar. Kilehet bírni:)
  • Sanyix
    #46
    nem olyan szörnyű az, főleg mert csak 10 perc :) én pl sokkal rosszabbra számítottam
  • Rita79
    #45
    Tőlem senki nem kérdezte meg, hogy hogy akarom!?
    Egyszerűen azt mondták, hogy csak altatás nélkül lehet és kész!
    De nem kívánom senkinek. Borzasztó!
    Mondjuk egy pasast bealtattak, mert elájult
  • Sanyix
    #44
    ja én másnap szalámit zabáltam kenyérrel, ahogy hazaértem :D de azért iváskor néha pár nappal utána befigyeltek a falkaparászós fájdalmak.
  • Sanyix
    #43
    Nekem is 3 hete volt, altatás nélkül :D egy élmény volt. Műtőssrác mondja hogy bátor vagyok hogy bevállaltam altatás nélkül, mondom dejó hogy mindenki mást mond, mert sokan azt mondják az altatás miatti izomgörcsök, meg az hogy lehet nem ébredsz fel szar dolog :DD

    Fincsi volt, be a szájba az a borzalmas izű spray, amitől rögtön kihánytam volna mindent ha ettem volna előtte, aztán kellemes 10 szúrás 10 centi és 5mm vastag tűvel a torokba, majd vágogatás, kitépkedés, majd a seb beégetéskor az a kellemes égett emberhús szag és íz hmm :DDD

    De azért nekem 1x elég volt.
  • Sir Quno Jedi
    #42
    Alkohol! Tiszta arcszeszek, vagy sebre való alkohol, az minden bacit garantáltan kiöl. Én simán alkoholt használok (arcszesz)és soha nincsenek bibircsókáim (kicsik sem). Ha pár napig nem használom, máris kezdek virágozni. Még ha nem is beretválkozom, akkor is szépen beszeszelem magam mosdás után. Ha szárítja a bőrötöket, utána sima fehér nivea krém és voilá. Jobb mint bármi firnyákos szuperszirszarszer! Ez bevált!
  • Rita79
    #41
    reklám
  • Máté94
    #40
    Vichi.Az egészség fontos.Kezdje a bőrénél.