27
  • Chocho
    #27
    Szerintem tök mindegy, ki játssza majd a következő villian-t. Ledger miatt is sokan háborogtak eleinte és lám, mi lett belőle. Ha Nolan azt mondja, hogy a szomszéd csöves a legjobb macskanő szerepére, akkor biz elhiszem neki.
  • JASON13
    #26
    Én írok többet is akik realisztikusak. Professor Hugo Strange, Calendar Man, Black Mask, Argus, Baby Doll, Calculator, Crime doctor, Clock king, Colonel Brass, Harley Quinn, Matter Master, Mr. Zsasz (aki a beginsben is felbukkan), Penguin (is lehet ralisztikus hiszen az uszonykéz egy igazi rendellenesség [Jacobsen szindróma]), Sportsmaster, Scarface, Professor Milo, Mad Hatter, T.O. Morrow, Springheeled Jack ! egyenlőre ennyit tudtam kapasbol összeszedni. De szerény véleményem szerint Mad Hatter, Riddler, Catwoman, Penguin, a legesélyesebbek. Mad Hatter szerintem leginkább mert még sosem volt filmen és viszont eléggé meghatározó ellenség a rajzfilmekben is meg a kepregenyben is és példaul egy Mad hatter, riddler, Scarecrow és mondjuk a csajhiany miatt Catwoman parositas egész veszélyes lenne Gotham számára. De elég csak fellapozni a Batman: Arkham asylum c. kepregenyt és ott bennevan minden jelentosebb ellenseg.
  • sandor8206
    #25
    ha lesz visszatérő max twoface
  • CaptainRumi
    #24
    miért lenne attól már rajzfilm?? a legbetegebb pszihopata párost játszhatnák a filmtörténelemben...
  • Franky25
    #23
    Olyan úgy se lesz...ráadásul ez mozi, nem rajzfilm. Egy gonosz, egy film. Ezt nem lehet elnyújtani, mint a rétestésztát.
    A film teljesen más drámai alapokon működik...
  • CaptainRumi
    #22
    De mondom hogy ezeknek maximum egy mellékszerep juthat gonoszként.....
    Pontosan ahogy mondtad, sem méregcsók, sem madárijesztő nem nagy kaliber.....nem is ők voltak a filmben a főgonoszok.....

    ÉN AZT MONDOM: Heath kurva jó volt Jokerként....de jokert ne írják ki a harmadikból, hanem játsza más és mellé tegyék be Harley Quinn-t. Tökéletes párosítás lenne.
  • Franky25
    #21
    Én láttam Croc van benne, és realisztikusan van előadva...
  • Zaraki Kenpachi
    #20
    Jól van SG megint hoztad a formádat...
  • sandor8206
    #19
    ezeket magad írtad, ilyenekre senki nem gondolt! És bárkit meg lehet valamilyen szinten csinálni realisztikusan, csak nem kell hűnek lenni a képregényhez és csak a karakter vázát megtartani. legjobb példa rá Joker a TDK-ban a képregényes Joker realisztikus? Egy fehér börű, zöld hajú teli vigyor fószer!!!!!!!!! De a filmben megycsinálták maszkírozott, vágott szájú, zöld festett hajú pszichopatának. Szóval érted amit írok remélem. Ha nagyon akarnának Killer Croc-ból is lehetne realisztikus figurát csinálni filmben, csak el kell hagyni a képregényes hüllős sztereopitiát, a legjobb példa rá a Gotha knight féle magyarázat+venni egy kigyúrt állat színészt, mellé nyomni egy olyan magyarázatot mint a GK-ban, hogy ritka bőrbetegsében szenved, attól ilyen kérges a bőre+emberevő pszichopata és hegyesre élezte a fogait, és tessék itt is van egy realisztikus killer croc figura! Bárkiből lehet, csak le kell csupaszítani.
  • sandor8206
    #18
    igen láttam és killer croc az. miért méregcsók nagy kaliber, vagy madárijesztő? Nem az lényeg, hogy milyen a képregényben , onnan csak kiveszed a figurát és megcsinálod, átformálod a filmen, ahogy Nolan is tette. Nem az a lényeg, hogy melyik a legnagyobb kaliber a képregényben, csak a karaktert veszed át, azt csinálsz vele a filmben amit akarsz, ja és ott az a kettő amit írtál, vagy Bane, vagy King Snake, vagy jason toddos sztori Red Hood-dal, vagy thalia stb...nem az a lényeg hogy a képregényben mekkora falsúlyú, az csak alap, a filmben lehet belőle jó karaktert csinálni.
  • CaptainRumi
    #17
    ja és tényleg nagyon realisztikus lenne mondjuk egy agyagpofa,egy hüllőtestű vagy mondjuk egy jégember aki a várost akarja lefagyasztani.....ne vicceljünk már
  • CaptainRumi
    #16
    Képzeld el ismerem a képregényt !!! de ha figyelmesen olvastad volna mit írok akkor látnád, hogy azt írtam, hogy a többiek nem elég nagy kaliberűek egy ilyen filmbe...... kit akarsz?? Deadshotot?? BlackMaskot? ezekből maximum egy kisebb gonoszka lehetne ...de továbbra is várom az 5 nevet

    te láttad már a Gotham knightot? mert én igaz, hogy nem és csak a trailer alapján mondtam, hogy van benne a Clayface...de kiváncsi vagyok , hogy te láttad e..
  • sandor8206
    #15
    szerintem meg újak legyenek, bárkit meg lehet csinálni realisztikusan pl:mint jokert. De nem ismered a képregényt annyira ez látszik kapásból lehet vagy öt ellenséget sorolni aki simán lehetne és "realisztikus". Amúgy a Gotham Nightban az nem Clayface, hanem Killer Croc.
  • bmw
    #14
    Macskanot mar most be oregitik tehat nem akarnak majd vele tobb filmet?
  • Szkifi
    #13
    H.B.-vel semmi baj nem lenne, ha a Macsknanő filmje a DC univerzumban játszódna. Kb annyi köve van az eredeti macskanőhöz, hogy jól néz ki, bőr rucija van és szereti a mcsakákat. Amúgy meg semmi, se a története, se a város se semmi. (mellesleg a film se volt jó, tehát nem lenne anyagilag jó választás)

    Cher amúgy érdekes választás lenne, és nem hiszem hogy rontana a filmen. Úgysem az eyecandy ezekben a filmekben a lényeg, hanem az új megközelítés.
  • Franky25
    #12
    De leadta...Cher
  • valamit
    #11
    A Macskanőt és a Rébuszt is szerintem megtudná Nolan úgy variálni a Batman sorozatba, hogy passzoljon a stílusába. Végülis Joker és KétArc is más volt némileg, mint korábban.
  • CaptainRumi
    #10
    Orbitális baromság az egész hír......ezt egy külföldi oldal sem adta le az biztos.

    egyébként szerintem jobb lenne ha már az egyik (vagy több) látott főgonoszt reformálná meg Nolan mert azok akik még egyik filmben sem szerepeltek hát nem igazán illenek bele Nolan batmanelképzelésébe vagy éppen nem olyan nagystílű bűnözők mint mondjuk Joker vagy Pingvin. például egy Clayface abszolút marhaság lenne a Nolan filmben meg amúgy is volt már a Gotham Knightban ami a Batman begins meg a Dark knight között játszódik.
  • sugarman
    #9
    Úgy bírom, hogy ezt mindenki elhiszi.
    Egyik fórumon erről beszélgetnek, hogy "húú de jó lenne rébusz JD alakításában, meg a macskanő, mint cher, aztán 1-2 héten belül meg már itt virít. Gratula.
    Még forgatókönyv kezdemény sincs, de már ellenségekről beszélnek?
  • Jrex
    #8
    A denevér nem rágcsáló :)
  • M0RN1NGST4R
    #7
    "A hírek szerint Nolan egy kiöregedett, megfáradt karaktert szeretne látni a vásznakon" -> logikus, betesz főgonosznak egy nyugdijast, aki énekléssel bocsánat, nyávogással fogja az őrületbe keregetni mindannyiunk kedvenc repülő rágcsálóját...
  • akyyy
    #6
    jaja
  • Kemuri
    #5
    Valószínűleg nagy baromság az egész.

    Biztos csak én vagyok ezzel így de mi a fenének az összes eddigi ellenséget újra elővenni? Mostmár jöhetne egy új, (moziban) eddig nem látott. Ráadásul ez a macskanő finoman szólva sem éppen a legeredetibb gonoszok egyike. Valahogy nem érzem, hogy egy Joker után komoly filmet lehetne rá építeni.
  • Frosty01
    #4
    Halle Berry-t akarok :'(
  • tommckay
    #3
    Ha jól rémlik pont Nolan nem akarta a Macskanőt meg Pingvint, mert ő nem akar rajzfilm figurákat a filmjébe... Itt meg már a szereplőket is kiválasztották. Akkor most melyik???
  • Kojiro
    #2
    pingvint eljátszhatná :)
  • Broafka
    #1
    broáf! (nem inen van a nevem :D)

    nehogy már egy cher játsza a macskanőt... pfúj :-/