180
  • TóNyóóóóóóó
    #98
    nekem lenne. csak nem tudok XD
  • daemonervosa
    #97
    jumpstyle logo + vmi szep keret, ha valakinek van kedve csinalhatna telleg, nekem nincs most ;P
  • TóNyóóóóóóó
    #96
    nem kéne valami banner?
  • S8DJ
    #95
    gyáá ez durva :D
  • TóNyóóóóóóó
    #94
    ezt a zenét ajánlom mindenkinek aki jumpol
  • F34R
    #93
    linkeld be utánna eldöntjük FL csináltad?
    jah egyébként tiszta gáz hogy a környéken én vok az eggyetlen jumpos
    nyilvánosan meg nem akarom nyomni mert már így is hülyének néznek
  • TóNyóóóóóóó
    #92
    JumpMuzsika xD
  • S8DJ
    #91
    xd hülyeség nálunk ha az Atlantisba megy Jumpstyle zene akkor páran elkezdenek Jumpolni
  • S8DJ
    #90
    szerkesztettem 1 jump zenét csak nem tudom mi legyen a neve :/ ötlet?
  • Daza500
    #89
    Én a jump-olást inkább abahagyom, mert a haverok már génhibásnak néznek a bulin...
  • TóNyóóóóóóó
    #88
    naggyon jó muzsika
  • F34R
    #87
    akkor már ketten vagyunk ráadásul egy megyéből nem is olyan messze egymástól hihi te hevesi vagy fogadjunk???
  • TóNyóóóóóóó
    #86
    megám
  • S8DJ
    #85
    , és megfogod tanulni :D
  • TóNyóóóóóóó
    #84
    Hátha erre menni fog:)
  • N o N a m e
    #83
    Annyira tetszik ez a stilus, magamban próbálgatom, de nem sikerül megtanulni.. bot lábaim vannak..
  • F34R
    #82
    én új tag vagyok még az sg-n úgyhogy így nem
  • netmester
    #81
    innen volt valki jumpstyle talákozón?
  • TóNyóóóóóóó
    #80
    nagy kedvenc:)
  • TóNyóóóóóóó
    #79
    nem rossz
  • F34R
    #78
    Nekem ez nagyon teccik
    http://www.youtube.com/watch?v=ctqhHh83YOI
  • TóNyóóóóóóó
    #77
    Ez se rossz zene.
  • F34R
    #76
    hihi akkor te is vinyl release hajhász vagy
  • S8DJ
    #75
    this is my sound... ez is megvan :]
  • F34R
    #74
    és ez egy kicsit régebbi de nagyon jó
    http://www.youtube.com/watch?v=zMrWy6RWPps
  • S8DJ
    #73
    nekem is
  • netmester
    #72
    bizoyos szinten a hardcoreból alakult ki. de hanagyon tudni akarja valaki kérdezze meg Patrikot :)

    részemről ez lezárva
  • F34R
    #71
    ez jó zene nekem meg van vinyl-be és neked??
  • S8DJ
    #70
    Blutonium boy -Ebeat (video mix)
  • F34R
    #69
    Ez nagyon jó lessz remélem eljutok a bulira
  • matyq
    #68
    2008 Szeptember 20 - Sensor Base @ K2

    The Pitcher (Superplastik, Donkey Rollers, Refresh - NL)
    Alphaverb (Bazz Implant - NL)
    Denoiser vs Adam Bass
    Gregor X
    Gabriel Miller
    Outragers - Live
    Warm Up: Whirl

    Hoested by: Mc Roku

    Hardcore Kisterem:

    Tshwest
    Mercenary
    Skyscraper
    Vanda vs. Neckrow
    Adrenalin K
    Dr. Folli

    Belépő: Lányoknak: 1500 HUF
    Fiúknak: 2000 HUF

    Helyszín: K2 - Bp. Üllői út 51.

    EZ AZ UTOLSÓ K2-es SENSOR BASE



    2008.09.20. Sensor Base with The Pitcher & Alphaverb (NL) @ K2, Budapest

    Szeptemer 20.-án, szombaton az utolsó Sensor Base bulira kerül sor a K2 falain belül, amelyre nem kisebb sztárok fognak érkezni a HARDSTYLE stílus őshazájából Hollandiából, mint The Pitcher, aki többek között tagja a világhírű Donkey Rollers formációnak is, és zenéi több tucatnyi válogatás és mixlemezre kerültek fel. Ráadásként visszatér hozzánk a 2007. márciusi Sensor Base sztárvendége a holland Alphaverb is, aki fantasztikus hangulatot varázsolt a már megszűnt Kashmir falai közé, a több száz fős tömeg végig tombolta a partyt, úgyhogy biztosak vagyunk benne, hogy Alphaverb és The Pitcher méltó lesz arra, hogy a hardstyle stílus búcsúzzon a K2 falai közül.

    A nagy teremben ezúttal is szerepet kap majd a magyar HARDSTYLE és JUMPSTYLE krémje, amely ezúttal az Outragers formációval fog kiegészülni, akik egy élő előadással készülnek saját zenéikből, amelyekkel nagy sikereket értek már el külföldön. Mellettük fellép még Denoiser, Adam Bass, a szülinapos Gabriel Miller, Gregor X a warm up-ről Magyarország első számú JUMPSTYLE lemezlovasa DJ Whirl fog gondoskodni, a hangulat fokozásáért pedig MC Roku lesz felelős.

    A kisterem ezúttal nem a techno, hanem a HARDCORE szerelmeseit várja majd, a felhozatalra nem lehet panasz, hiszen jelen lesz a magyar hc szcéna legjava, ezen az estén fellép Tshwest, Mercenary, Skyscraper, Vanda vs. Neckrow, Adrenalin K és Dr. Folli.

    Az extrák ezúttal sem maradhatnak el, ezért ismét fergeteges lézer és hópartyval várunk mindenkit, és ezúttal a belépő árait is mérsékeltük, amely így lányoknak 1500, míg fiúknak 2000 magyar forint lesz. Szeretettel várunk mindenkit az Üllői úti K2-be.






  • daemonervosa
    #67
    Egy kis HC történelem:

    A hardcore egy 1990-es évek elején kialakult elekronikus zenei stílus,az első komoly mozgalmat tömörítő kezdeményezés Hollandiából, az egymással folyamatosan versengő holland iparvárosokból (mindenek előtt Rotterdamból, másodsorban pedig Amszterdamból) ered.Az első holland hardcore lemez[3] 1992-ben jelent meg Rotterdamban, a stílus legelső pionírjai, DJ Paul Elstak és DJ Rob által alapított Rotterdam Records égisze alatt.Az első Thunderdome partyt (aminek nevét egy Mad Max filmből kölcsönözték) 1992. június 20-án rendezték Thunderdome: The Final Exam címmel.
    1998-ban a holland hardcore egy komoly arculatváltáson esett át. A producerek szakítottak az addigi hangzással, és egy új, lassabb irányzaton kezdtek el munkálkodni. Ez lett a newstyle.
  • F34R
    #66
    abba igazad van hogy minden a hc-tól indult de mára köze sincs egymáshoz talán csak a dob maradt csak kicsit letompítva
    de már én is kiváncsi lennék mire gondol netmester
  • S8DJ
    #65
    dehogy is nincs a Jumpstyle a Hardcore-ból alakult ki
  • netmester
    #64
    nemt udom emlékeim szerint a két műfajnak köze nincs egymáshoz származási téren
  • F34R
    #63
    hallottál már ilyet mert ha nem sztem akkor a HC-ra gondolsz
  • netmester
    #62
    azért kérdem mert az eredeti jumpstyle zene az annyira durva volt hogy állítólag akik kitalálták ezt a műfajt azoknak is emészthetetlennek bizonyult a zene. ugyhogy nagyon éredekelne hogy honann tudnék beszerezni
  • S8DJ
    #61
    hát igen... Hollandia
  • F34R
    #60
    jah és amíért tuti jövőre nem lessz
    Sensation Black 2009
    Venue : Amsterdam Arena
    City : Amsterdam
    Date : 7/11/2009
    Time : 9:00 PM
    Available : Sensation - Field Tickets
    Sensation - VIP Deluxe
    Price from : €85.00

  • F34R
    #59
    jöhetni jöhetne de úgy se fog
    Nem igen lenne annyi pénzünk hogy luna,deepack és társaik idejönnének
    az biztos ha lenne, még ha nem ennék 2 napig hogy a jegyre költsem akkor is elmennék