9
  • Hober Mallow
    #9
    Összekötöd a géppel és beállítod hogy mindig neked legyen igazad:D
  • torma99
    #8
    Bonyolult, sok adminisztrációt igénylő társasok esetében jó lenne valami digitális segítség, hogy ne kelljen 10 perceket irogatni minden kör elején.
  • Omega
    #7
    A csalást leszámítva ez jó ötlet szerintem, így hirtelen kedvem lenne játszani pedig már kinőttem egy pár éve. Időnként nem értem, hogy miért minden fika meg szar sok ember szerint.
  • VRSDM
    #6
    nem lehet csalni, értelmét veszti a játék ::DDD (csakvicc)
  • BandiG
    #5
    Szerintem a Jumanji-t kéne kiadni ezzel. :D
    Magától lépne meg minden, és egy dobgép is kéne bele ami párnaponta megszólal a dobozban. :)
  • pitbulllll
    #4
    Régen volt már mikor körbeültük a Gazdálkodj okosan-t szép emlékek :) Nem hiszem, hogy a technikát bekéne vonni, úgy jó ahogy van,volt. Az egészbe pont a natúrság a legjobb, azok a kis piszkosságok amikor valaki elfordul és zsebre vágsz egy 10est ami aztán kiderül :)
  • Szkifi
    #3
    "Jelenleg az Octago, a Thinx, az Elefant, Tiger & Co, valamint a Karib-tenger kalózai érhetők el az Yvio-platformra."

    Karib-tenger kalózai???? Szerintem a játék címe Pirates, ami egy rossz nyelvtudással sem hordozza magában a Karib tenger kifejezést.
    A hivatalos oldalon is csak annyi van, hogy a karibi térségben játszódik.
  • 0ckH4M
    #2
    Szerintem viszont nagyon jól hangzik. Haverokkal egy pár sör meg egy ilyen mellett felelevítenénk a régi Hotel -es élményeinket. Ez a cucc azért kellene hozzá, hogy részegen ne lehessen csalni :P
  • Tetsuo
    #1
    Ez eleg gagyi de vmi hasonlo eletkepes lehet, foleg ha nagy hype-ot marketingolnak melle..