6
  • cooliq
    #6
    Bocs a helyesirasi hibakaert. Gyorsan gepeltem.
  • cooliq
    #5
    Hat ez baromsag. Mar amcsiban is van egy rakat szolgaltato akik nem szamlaznak azert mert teged felhinak(min 4 eve ha nem tobb). A masik hogy ott csucsidon kivul ingyenes meg hetvegen ingyenes a beszelgetes(persze valahol azert meg van szabva hogy mennyi is az ingyenes). Ott lettem "telefonalas fuggo"(egy huzamban 7 ora...). Napkozben van x perced amit be kell osztani vagy extraba fizetsz. Mai napig min 1 orat telefonalok minden eggyes nap((nna jo van amikor mar unom:D)ugy hogy nincs benne az ingyenes)). Masik ott van a nexteles walkie talkie. Ami plusz 5 dolcsi korul van havonta. Ezzel barkit tudsz hivni(mar mint nextelest) es beszelgetni vele. Nagyon jo a lefedetsege. Nagyon hasznos es szerintem bizonyos helyzetekben jobb is mint a telefonalas. Regen olvastam hogy Eurpoaban is meg akarjak csinalni de azota semmi hir rola.
  • BandiG
    #4
    Huh, ez a 3 ev megnyugtatott, legalabb addig meg mindenkepp UKban leszek, utana mar mehetek mashova is...
  • Razgon
    #3
    Nem sok értelmét látom a dolognak. Ezzel csak a szolgáltatók bevételét lehet csökkenteni, tehát a telefonálás költségeit növelni. Miért érdeke ez egy távközlési felügyeletnek?

    Jó válasz, korrupt a vezető!
  • Tetsuo
    #2
    Na akkor maradnak a szokasaid.. ennyi. ;)
  • JTBM
    #1
    Mi lesz a rengeteg spam hívással? Nekem kellene fizetnem azért, hogy valaki zaklasson???

    Már ma sem veszem fel a telefont, ha nem ismerem a számot v. nincs szám...