40
  • tomy88trance
    #40
    Sziasztok! Látom már elég kihalt a fórum,de hátha. A játék elején mikor át kellene menni a Kordonba akkor szitává lőnek a katonák az átjárónál ,konkrétan van egy gép puskás akit sehogy se tudok elkerülni :/ Erre valami ötlet? Vagy más irányba kellene menni? Na de merre? Nem szeretnék összetűzést a Tiszta égbolt frakcióval, így is lehetséges?
  • mtbstreet
    #39
    Sziasztok,

    Nagyon fontos lenne, hogy mi előbb segítsen valaki! Jantar-nál akadtam el, amikor megérkezünk a stalkerekkel, és vissza verünk egy élőhalott támadást, majd a megadott feladat továbblépéséhez beszélni kell Szaharovval. Viszont egyszerűen lehetetlen bejutni abba a rohadt bunkerbe, zárva van az ajtó! Korábban már játszottam vele, simán kinyílt miután lement a támadás, videókban is mindenki gond nélkül tovább jutott, nekem az ég szerelmére sem nyílik ki az ajtó... Már vagy 20x bejártam az egész környéket, ellenség nem maradt, még a fickó szólt is, hogy "többet meg tanulják, hogy ne jöjjenek ide". Ezek után minden normális esetben kinyílt az ajtó, nálam sajnos nem. Betöltöttem még egyszer az elejétől, letöltöttem a frissítéseket, továbbra sem javult, nem tudok tovább haladni. Rettentően idegesít, ha valaki tudna megoldás kérem mielőbb írja meg!!

    Köszönöm!
  • Kalash17
    #38
    Üdv!

    Problémám akadt a játékkal.Trainert szeretnék használni, mivel a one hit kill opcióval szerintem sokkal realisztikusabb a játék, meg nem kell annyit tökölni.Nos rengeteget letöltöttem már, de vagy nincs benne ez a mód, vagy pedig nem működik, pedig az adott patch van feltelepítve hozzá.Esetleg van valami tipp?

  • winky1993
    #37
    Hello!

    Figyi! Elfoglaltam a Limask-ba vezető hidat megyek át rajta, gondoltam mentek egyet kb a közepén járhattam. Majd kíváncsiságomat kielégítve körülnéztem de olyan helyen kötöttem ki ahonnan nem tudtam kijutni (véletlenül). Okés akkor betöltöm majd úgy töltötte be hogy meghalok. Utána meg, hogy kurva magasan vagyok és persze eleve meghalva.EZ MI MÁR!!!?
  • zota80
    #36
    Sziasztok.Most probaltam a S.T.A.L.K.E.R clear sky progit Xp-en ott mukodik,de vistan nem.Keri az eredeti lemezt peddig tenyleg eredeti a jatek.Segitseg!!!
    [email protected]
  • kiralytigris
    #35
    Miután elindítom a játékot olyan 5 perc elteltével szétesik a kép és kifagy. A játék hibája vagy a videókártyá-é? Az össze játék gond nélkül fut, csak ez szerencsétlenkedik.
  • LajharkUkac
    #34
    Helló
    Nekem a játék nemindul el felrakom a cracket elakarom indítani és kiírja hogy tegyem be a lemezt aki tud segíteni az vegyen fel MSN:[email protected]
    Előreis kösz
  • Loki Ferrais
    #33
    Helló all! Nekem egy elég jó gépem van ami megfelel a mostani játékok elvárásának mint pl, a tiszta égbolt. De sajnos alacsony grafikán vagyok és így is akadozik eléggé a bázisokon de a nyílt terepen maxra is vehetem a grafikát simán fut. Valaki nem tudna olyan korrekciót hogy menjen a játék simán? Mitől akadozhat a bázisokon? Pls segítsetek.
  • occsebogyo
    #32
    Érdekelne hogy mit tettél fel hogy így ment. Sajna nekem elég sokszor kifagyott ami igazából nem zavart mert sűrűn mentettem. Aztán jött egy rész ahol újra lesz egy emission és ott meghalt a cucc. Folyamatosan kifagy, kábé a betőltés után 10 másodpercre. Hiába prbálom az összes mentést egyik se megy, mindegyik kifagy. Próbáltam cpucontrollert meg patch is van rajta, mégse jó. Van valami ötleted?
  • DoNLaCeee
    #31
    sztem csak kisérő kellene ami nincs én a kordonbol akarnék átmenni a szemétdombra:S
  • DoNLaCeee
    #30
    nekem is ez van nem enged átmenni sehova tiszta szégyen.....
  • micski2
    #29
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan gondom lenne hogy mikor átszeretnék lépni egy másik pályarészre úgye kiirja hogy:ÁTLÉPSZ EGY MÁSIK PÁLYRÉSZRE?És akkor rámész hogy igen de VISSZA DOB UGYANODA! ezt tapasztalta valaki?

    ELÖRE IS KÖSZÖNÖM!
  • Varga Lacee
    #28
    sziasztok. lenne egy olyan kérésem hogy ha valaki lenne oly szíves és küldene nekem 1 picit fájl-t a játékból az megköszönném. részleteket priviben. köszi
  • tamaskr
    #27
    na én ugyanott akadtam el,és semmi már mentem össze vissza de semmire nem reagál, már öltem meg banditákat is távol a toronytol unalmamba, meg a mutánsokat is kinyirtam amik a közelbe olálkodnak,de visszamentem a toronyba és semmi?ki tud valamit?
  • Hompi01
    #26
    Sziasztok nagyon az elején vok Help the outpost nevű küldinél nem tudom mit kell csin. :S felmentem a toronyba semmi nem tudom egyszerűen mit kell csin. pls HELP !
  • Tinman #25
    Vista és játék egy mondatban? Nyihaha vagy muhahaha legyen? Opcionális ^^
  • Sanyix
    #24
    Hát kisbarátom nekem, pont az egyik eredeti játékommal a 2 közül volt problémám, mivel starforces volt. Pl vistán bootnál fagyás lett az eredmény. Köv patchnál ki is szedték a másolásvédelmet.
  • Gerbill
    #23
    Volt egyszer valami botrány is, hogy a StareForce tönkretehet néhány hardware-t a gépben, azóta szinte egyik nagyobb kiadó sem használ StareForce-ot.
  • zidder
    #22
    pont eza baj a starforce-al.... hiába van meg eredetibe a játék ha még ahhoz is cracket kell keresni hogy egyántalán elinduljon. a starforce általában olyan jó védelem hogy még az eredeti lemezt sem imseri fel.
  • Balumann
    #21
    Ezért is írtam, hogy olvasni kellene forumokat. Tudtam hogy valaki ezt a hülyeséget fogja írni.
    A chaos theory topikot állandóan olvasom (én vok a FAQ író is), tudom nagyon jól hogy rengetegen crackelték az eredeti játékot, mert nem volt hajlandó elindulni eredetivel. Én meg el tudtam indítani akkor is, mikor nem volt crack (csak egy kis starforce nightmare meg sfcure vagy mi kellett hozzá ^^).
    Úgyhogy megnyugtatlak, próbálj meg egy starforce -s játékot 6 különböző konfigon, Vista-n, és legalább 2-n nem fog menni ^^
  • Tinman #20
    Öööö... 120-on EREDETI játék tulajaként azt kell mondjam tökéletesen ráhibáztál a lényegre ^^
  • Tinman #19
    Vaze, 4 hónapja vittem végig Rad packos verzió 1.0005-el és 2 hiba volt benne, az is csak vicces volt és nem zavaró.
  • Danecay
    #18
    Állítólag az elég sok eredeti Rainbow 6 Vegas 2 tulajdonosnak is volt problémája a védelem miatt, mire az UbiSoft kiadott egy Patch-et ami orvosolja a problémát, amivel a bibi az volt, hogy valamelyik CRACK-er csapat CRACK-jét tartalmazta. Elég blama. Nem állítom 100% biztosra, hogy ez valóban így történt, de valahol ezt olvastam. A Star Force védelemmel ellátott játékokra ez fokozottan igaz, mármint, hogy az eredeti példányokkal rendelkezők is szívnak vele, nem véletlenül választott más védelmet a legtöbb kiadó. Ez előtt pár évvel, egy csomó játék, legyen autós vagy FPS (Splinter Cell: Chaos Theory, GT Legends, Race Driver 2 és még lehetne sorolni) Star Force védelemmel jött ki, viszont pl. a felsorolt játékok következő részei már más védelemmel lettek ellátva. Na jó a GT Legendsnek nem volt második része, de a SimBim-nem az óta több játéka is megjelent (GTR2, RACE 07, GTR Evolution) és egyik sem Star Force-os, nem véletlenül.
  • TrIp
    #17
    nembaj ha nem érted, nem muszáj, csak hülyeséget ne írkálj...
  • koschwarz
    #16
    "pont az eredetivel rendelkezőknek van problémáik ezzel"

    ez mekkora szar duma! szerintem csak a warez-majmoknak lehet vele problémája, mert nekem még egyetlenegy eredeti bármilyen védelemmel ellátott játékommal nem volt soha semmilyen problémám.
  • gyuri12
    #15
    patchekkel is ugyanolyan hulladék a játék.
  • Franky25
    #14
    A neten már egy hete fent van az Orosz verzió, azt nem tudom, működik-e, de már fent van...
  • mellon
    #13
    Sok BUG? Egye fene, az alapban is volt tucatszám. Az lenne feltűnő, ha kevés lenne benne
  • Balumann
    #12
    Hát rohadtul nem, már fel tudják törni. Pont az eredetivel rendelkezőknek vannak problémái ezzel... Nézz bele néhány olyan játék forumába (hivatalos forum, nem itt) ami starforce-al van ellátva. Én biztosan nem szarakodnék vele, sokkal egyszerűbb a crack, még ha vkinek eredetiben is van meg.
  • bertino
    #11
    teljesen jo játék lesz ugyis, minden lehuzás ellenére.
  • Zaraki Kenpachi
    #10
    A sima Stalker is eleinte bugos volt majd jött a pacht ami helyre rázta a dolgokat.
  • Tinman #9
    Ja értem... nehéz warezolni... ezt mondjátok.
  • Narxis
    #8
    Nem mert a starforce egy fekália.
  • Tinman #7
    Nem értem a problémát?
    Ha megveszed nem tök 8, hogy milyen védelem van rajta?
  • zidder
    #6
    Arról nemis beszélve hogy az orosz verzió STARFORCE védelemmel jelent meg... kapják be. STEAM-en semmi ilyesmi nem lesz.
  • zidder
    #5
    Úgyis Steam-en fogom megvenni.... ott meg naprakész lesz mint a játék.
  • Tinman #4
    Nem érdekel, akkor is veszem a Radiation Pack mellé a Clear Sky CE-t is -.-
  • Mcsiv
    #3
    nem tartom valószínünek hogy elhalasztanák a megjelenést, ugyanis a beszámolók írnak egy online updaterről is, ami automatikusan és gyorsan elintéz mindent. Aki megvásárolja és jogtisztán használja, annak nettől függően +1-10 perces online telepítés még. Igazábol ez a warezolós társadalomnak gáz csak, mivel a patch - vélhetőleg - hozzájuk később fog eljutni.
  • akyyy
    #2
    lol az a jó hir, hogy van 2 uj multiplayer map amivel soha nem is fogok játszani:D
  • Mr Manson
    #1
    Great!