107
  • yugoslave
    #107
    Sífanok!!!
    Megvannak már a téli utitervek??? Ki merre tervezi a csúszást???
    Én január 29-től megyek Les Orresbe egy elvetemült hétre úgy néz ki!
    Valakinek van élménye, tapasztalata a hellyel kapcsolatban??
    Pozitív, negatív élmények vélemények özönét várom! Előbbiből több legyen!!!
  • lippet
    #106
    Vasárnap nyári síugró gp Svájcban! EuroSport adja! =)
  • yugoslave
    #105
    hiányzik a csúszás, meg a havas élmények, mikor lesz a legközelebbi lesikló verseny, esetleg síugró? úgy hallottam zakopane-ban elmarad :(
    itt keresgéltem, mert nagy fb fan vagyok, de nem találtam semmit egyenlőre
    Imádunk síelni/boardozni <3

    Kösz a helpet
  • szlivike
    #104
    Halihó!

    Aki még nem látta annak mindenképp ajánlom!
    Rövid összefoglaló két vancouveri bajnokról.
    Olimpiáról visszatért sportolók
  • mokkamester
    #103
    nekem az utolsó másodpercekben lőtt egyenlítő gólok pillanatai jöttek be :D
  • lippet
    #102

  • lippet
    #101
    Főleg mikor a kanadai játékost majdnem beborították az amerikai kispadra! =/)
  • mokkamester
    #100
    Hatalmas meccs volt!
  • lippet
    #99
    Tegnap jó volt a hokidöntő! Estek-keltek! =)
  • Bandee1987
    #98
    Hát igen, én azt hittem a német fog nyerni. Hihetetlen, hogy a norvégok 49.99 km után milyen hajrára képesek :)
  • a.carkey
    #97

    :D

    Más.
    Nem tudom, hogy láttátok-e az 50kmes sífutásnak legalább a befutóját, de valami überbrutál volt megint ez a Petter Northug. :)
  • Bandee1987
    #96
    Egyébként nagyon tudom értékelni, hogy az eurovisionsports.tv oldalon hd minőségben lehet nézni ingyé a versenyeket, a tv-s közvetítéstől a netes mindössze 3-4 mpel marad le, és nem akad, nincs vele gond, szóval gratula ezért a szervezőknek. Lehetne ilyet alkalmazni sok más sportversenynél, közvetítésnél is...
  • Bandee1987
    #95
    hát jah, de az eurosportnál mégiscsak olyanok vannak, akik elég gyakran foglalkoznak az adott sportágakkal, pl. ifj. Knézy közvetíti a síugrást a fis kupákról is, így adott, hogy az olimpián is ő közvetítse, míg az m1 csak téli olimpia idején közvetít síugrást vagy más hasonló téli sportágat.
  • a.carkey
    #94
    Most már csak az Eurosportot érdemes nézni. A magyar riporterek az M1en (talán a hokit leszámítva) nagyon rosszak.
  • a.carkey
    #93
    Miért nem tesz be pngt? ...

    Mindegy, akkor így ...
  • a.carkey
    #92
  • a.carkey
    #91
    Amit ez a pasi (Petter Northug) tegnap csinált, na az nem volt semmi.


    4. helyről, 30+ mp hátrányt ledolgozva 2. lett, és ha nem cseszi el a csapattársa, nyerhetett is volna.

    Ilyet téli olimpián még nem láttam! Zseniális volt, és KÁR, hogy itthon az élő tévéközvetítések most már tényleg csak a hokiról szólnak ...
  • lippet
    #90
    Az utóbbi napok legjobb képei Vancouverből










    Forrás: www.nso.hu
  • lippet
    #89
    Az oroszok se igazán!
  • banok
    #88
    jégkorongban USA megverte Kanadát!!!!! A juharlevelesek nem túl meggyőzőek eddig.
  • lippet
    #87
    Második vancouveri aranyát nyerte a német szépség

    A nők 12.5 km-es tömegrajtos versenyével folytatódott vasárnap a sílövők programja a téli olimpián. Az aranyérmet az üldözéses viadal győztese, a német Magdalena Neuner szerezte meg az orosz Olga Zajceva és a szintén német Simone Hauswald előtt.


  • lippet
    #86
    Azért elég sokszor megy az még nézhető időpontban! =)
  • a.carkey
    #85
    A közvetítésre gondoltam. Az állandóan azért túlzás.
  • lippet
    #84
    Este az M1-en állandóan jégkorong megy! Kicsit kezd már unalmas lenni!
  • a.carkey
    #83



    :D
  • a.carkey
    #82
    :( Nem volt semmi a csaj!

    Élőben az Eurosporton néztem a döntőt. Ott nem tudomki volt a kommentátor, de nagyon jól nyomta. Szinte Majdicról szólt a közvetítés. Másnap elcsíptem ugyanezt felvételről a magyaron is (M1?). Mint egy lassított felvétel. Amolyan iparosmunka. Mármint a közvetítő riporter. Nem írom, hogy béna állat, de hogy ilyen unalmasan, a vége előtt pár méterrel észrevenni, hogy "jéé, ott van Majdic is ...", nos az már nagyon gáz. Pedig ez a szám nem a győztesről szólt ...

    Szóval grat az Eurosport előtt, és ha élőben is az M1, a közelébe ne menjetek, ha nem hokiról van szó!
  • Molnibalage
    #81
    Én nem szoktam téli sportokat nézni, de ez valami elképesztő mutatvány lehetett.
  • lippet
    #80
    Sajna azt nem tudtam nézni, mert a szobámban csak a három földi adó a szlovák 2 meg a BL meccset adta! =(
  • Bandee1987
    #79
    Tegnap este volt a női meg a férfi sífutás sprintversenye, na az télleg durva és izgalmas volt. Kegyetlen hogy összeestek a fáradtságtól a célbaérés után...
  • lippet
    #78
    Elkezdődött a Vonncuever-i Olimpia!



    A női alpesi sízők is bemutatkoztak a téli olimpián, miután szerdán a lesiklást rendezték meg számukra. A győzelmet a papírformának megfelelően az amerikai Linsay Vonn szerezte meg honfitársnője, a korábbi olimpiai bajnok Julia Mancuso és az osztrák Elisabeth Görgl előtt.
  • supperlevi
    #77
    boardercross közvetítés volt, remélem a síkrosszt sem hagyják ki

    a kedvencem mégis csak a crashed ice a téli sportok küzül, nagyon állat! :D ilyen nem lesz az olimpián?!
  • ribot
    #76
    Kíváncsi leszek a női lesiklásra!
  • Bandee1987
    #75
    Én nézem, tegnap éjjel pl. lefekvés előtt néztem a női snowboard versenyeket, elég jó volt. És persze péntek-szombaton jön a síugrás nagy sánc :P
    Meg hétfőn a csapatverseny. Gogo Malysz!!!!
  • lippet
    #74
    Hát ez jó kérdés! Szerintem az EuroSport-on elképzelhető, hogy lesz!
    Ma női lesiklás Vonnal 20:00-tól az EuroSporton!
  • supperlevi
    #73
    nem tudjátok, hogy a sí krosszt fogják e közvetíteni?!
  • lippet
    #72
    Magdalena Neuner visszavágott Kuzminának


    A hölgyek 10 km-es üldözéses versenyével folytatódott a sílövők programja a téli olimpián. Az aranyérmet a két másodperces hátránnyal induló német Magdalena Neuner szerezte meg a sprint aranyérmese, a szlovák Anastasia Kuzmina és a francia Marie Laure Brunet előtt.

  • Carloska
    #71
    nah akkor téma lezárva nem erre van ez a topik
  • Carloska
    #70
    bese kéne szólni másoknak akiket nem ismersz
  • m0tTh0w
    #69
    Nem kell primitívnek lenni azonnal.
  • Carloska
    #68
    takarodj