15
  • robos
    #15
    LOL
  • JL666
    #14
    "Megtalálta Mónika méltó ellenfelét a TV2"

    Azt hittem már a főcímet olvasva találtak egy poros Glock-ot valamelyik fiókban...
  • ZsZso
    #13
    Dr. Phil magyarul? Várható volt. Bár a TV2 jó szokása szerint tuti, hogy nem vett meg semmiféle licencét. Ott olyan szakemberek vannak, akikmaguktól találnak ki ilyen "remek" ötleteket (lásd Vacsoracsata vs. Hal a tortán).
  • Aldo Moro
    #12
    Az a célközönség, aki ilyeneket néz, annak tök mindegy, hogy Mónika, vagy Balázs, vagy akárki.
  • winnie
    #11
    nem lenne sok értelme ismétléseket nyomni. ráadásul nem is vernék meg a mónikát. (meg egyébként is, ki néz filmet a tévében?)
  • Gerbill
    #10
    Máunika ellen Józsi barát:D
  • Scamp
    #9
    Isten igazából nem bánnám ha nézhető filmekkel próbálná elverni az rtl klubbot a tv2 és viszont...Jobban járnának mind ketten.
  • Etinger
    #8
    Hát sok sikert hozzá, nyugodtabban aludnék, ha úgy elverné a TV2 műsora, hogy bye-bye Mónika Show......... de ez persze csak álom, mert ilyen népbutító szarok (most tényleg, van rá más jelző??) mindig jó nézettségeket produlkálnak.... Pl Győzike show... csak hogy a másik kiemelkedő RTL produkciót említsem.
  • Atkamon
    #7
    én abban nem lennék olyan biztos
  • Fbn Lx
    #6
    most mér' kell belekötni? :|
    fix hogy népszerűbb lesz máunikánál.
  • Szefmester
    #5
    az a fickó még él?
  • m minnifield
    #4
    újságíró barátunk bizonyára tud valamit, amit mi még nem.szerintem időutazó.
  • Spectrum
    #3
    Még el sem indult a műsor, de már hosszútávon jobb nézettségi adatokkal bír? Vagy mitől méltó ellenfele?
  • Narxis
    #2
  • bertino
    #1