29
  • bvalek2
    #29
    Normális böngészők, mint pl. Firefox ellenőrzik a beírt szöveg helyességét... tessék feltelepíteni Magyarország legnépszerűbb böngészőjét, van benne magyar helyesírás ellenőrzés.
  • m minnifield
    #28
    igen életszerű lenne ha valaki először begépelné a kommentjét a wordba, kijavítaná a hibákat, majd bemásolná az sg.hu fórumára.akkor aztán helyesen írná az elindÍtani, a hibÁkat és a szÓrakozni szavakat is, ugye kisbarátom?
  • KasztnerTokman
    #27
    Azt nem értem ,miért nem lehet elinditani a wordot begepelni oda a szöveget az kijavitja a hibakat azt cs nem is kell vele szorakozni.
  • Sanyix
    #26
    Erről eszembe jutott az, hogy minden szaró élőlényt úgy kéne módosítani, hogy fehér színű iSzar feliratú kábelt fektessen, és rohadt sok ember lenne, aki boldogan feltakarítaná (megenné).
  • tntmax
    #25
    Meg minden izű cukorka, harrypotter után szabadon.
  • tntmax
    #24
    Citrom ízű lócitrom.
  • bleifrei
    #23
    csoki ízű sz@r már nagyon régóta kapható, tulajdonképpen ami feldolgozott élelmiszer az nagyjából ez a kategória.

    most ezt megspékelik azzal, hogy teljesen guszta lesz a zöldség/gyümi így még a zöldségesnél el tudnak adni neked mindenféle alacsony tápértékű sz@rt.

    hajrá termék értékesítők, hajrá fogyasztók!
  • darkhill
    #22
    Csoki izű sz@rt kellene feltalálni. még piac is lenne rá
  • Kornan
    #21
    Engem nem zavar,ahogy az sem ha nem fullos valakinek a hejesirasa, amig ertem mi van oda irva.Csak azert irtam, hogy visszakötekedjek valamit.
  • jeti00
    #20
    jó ez így, így is értjük.

    tényleg nem erre kéne pazarolniuk az idejüket a tudósoknak ^^ ha citrom kell majd azt veszek...
  • rigidus
    #19
    > Vannak rá módszerek,hogy legyen. Képernyő billentyűzet vagy copy-paste vhonnan...

    1. Ettol meg nem jott meg a kedvem copy/paste-eljek.
    2. Nem ismerem a magyar billentyuzet kiosztast.
    3. Mozgaskorlatozott vagyok. Egyelore az is csoda, hogy ket ceruzaveggel vagy vastag kesztyukben tudok gepelni, hat meg ha buveszkednem is kene...

    > de biztos vagyok benne ,hogy vannak kifinomultabb módszerek is.

    Persze, magyar billentyuzet de felenk nem lehet kapni.

    Egyebkent Alt+Num. billentyuzettel lehet de minden ekezetes betuhoz haromszor annyit kellene gepelni.
  • Kornan
    #18
    Vannak rá módszerek,hogy legyen.Képernyő billentyűzet vagy copy-paste vhonnan,de biztos vagyok benne ,hogy vannak kifinomultabb módszerek is.

    Darth: Amúgy nem uncsi még ez a helyesírás doktorosdi? :) Biztos szerettek kötekedni.

    Témához az értelmes hsz-em:
    Aztán valaki poénból kifejleszt valami szar vagy hányás ízűt és a többi közé keveri,amúgy a harry potterből a minden ízű cukorka jutott eszembe erről a cikkről. Lassan valóság lesz.
  • rigidus
    #17
    > De legalább az ékezeteket ismeri.

    En is. De ha egyszer nincs...
  • ension
    #16
    A rák "ellenszerét" már felesleges lenne kutatni, az már fű alatt ugyan de megvan... csak túl sok érdek fűződik hozzá biztos... az egyik ismerősöm: végül is kimondhatom a nevét mert egy rákkutatásos cikkben amúgy is írtak róla...(Bágyi István) szóval ő a Comgenex-nél dolgozott míg az amerikaiak be nem kebelezték őket.(ha valaki nem tudná: magyar gyógyszerkutatási és biotechnológiai innovációval foglalkozó cég)
    Szal egy pár hete erről beszélgettünk és azt állította, hogy tudnak mit kezdeni a rákkal mert van rá "valami kis okosság" csak nem mindegy ki és mennyiért gyógyulhat meg... sajnos ez a nagy büdös helyzet...
  • dez
    #15
    Na ja, nyilván azonnal levédetnek majd mindent.

    Amúgy az eper izű banán még egy érdekes dolog, de szerintem mindenféle ilyen kvázi-mesterséges illatokat és ízeket is kialakítanak majd.
  • globint
    #14
    Szóval, amit a kutató mond, köszönő viszonyban sincsen a valódi szándékával.
    Az ugyanis biztos, hogy akármilyen illatot elő tudnak állítani, amit aztán bármilyen szántóföldre kipermetezhetnek, hogy asszonygya "környezet barát kártevő szabályozáshoz" felhasználják. De ha pl. ki akarnak jönni a piacra egy eperízű és illatú banánnal, vagy rózsa illatú sárgadinnyével,......amit persze csak az adott cég termelhetne,......, hatalmasat kaszálhatna......!
    A Bill Gates (hivatalos nevén William Henry Gates III) vagyona gyenge kódispénz lenne az így kereshető pénzhez képest!
  • endale
    #13
    De legalább az ékezeteket ismeri.
  • norbre
    #12
    inkább hagyni kéne a természetet a maga módján működni és már nem megint istent játszani..
  • kistanko
    #11
    Ezek után nem fogok meglepődni, ha a piacon vett narancsnak citrom íze lesz...
  • Darth Sidious
    #10
    A korrektor figyelmebe: Balazs Richard nem ismeri az összetett szavakat. Par pelda: citromizü (mindjart a cimben), környezetbarat, kartevöszabalyozas, illoanyag-termeles, olivaolaj. Meg jo, hogy az olajbogyot nem irta külön. Hogy erettsegizhetett ez le magyarbol?
  • Tsol
    #9
    Anyám borogass...ezeknek mennyi idejük lehet
  • Skyline
    #8
    A rák ellenszere a rákhalász és a kínai séf...
  • bippo
    #7
    OFF:
    "környezet barát kártevő szabályozáshoz".
    Nem vagyok biztos, hogy pontosan hogyan kéne írni, de tuti nem a fenti módon. Mondjuk: környezetbarát kártevő-szabályozáshoz
    Na jó, most csak szőrszálakat hasogattam.

  • NEXUS6
    #6
    Höhöhö!;)

    Nem lenne egyszerűbb kipermetezni ezeket az aromás szénhidrogéneket, amiket ezek az enzimek szintetizálnak?

    Az aromás szénhidrogéneket (eper, banán, akármi íz) már évtizedek óta nagymennyiségben elállítja szeretett vegyiparunk, mondjuk kőolajból, vagy valamilyen kátrányból. Rossznyelvek szerint hatékonyan hozzájárulnak egészségi állapotunk romlásához is, de ez máskérdés!;)))
  • Chocho
    #5
    Pl. a rák ellenszere?
  • Pares
    #4
    Jobb dolguk nincsen?
  • M0RN1NGST4R
    #3
    fontos
  • ScarY MAN
    #2
    ...nincs a banánfán...
  • Sanyix
    #1
    Ejha.