13
  • Sanyix
    #13
    énis. Főleg ott a képen az a fekete fehér kockás csempe... na annak csákánnyal esnék neki.
  • mad mind
    #12
    Jaja. Németeknél is, csak a turisták által látogatott helyeken, van WC, de máshol, már ott is ritka. Japánoknál, már jobb a helyzet, mert ott köszönhetően a sok vonatnak, elég sok van, bár ott is, a külvárosok szélén, már nem nagyon találsz.
  • Tetsuo
    #11
    Azert kulfoldon sem terem minden bokorban.. pl Angliaban, ebben a varosban a konyvtarin kivul meg nem talaltam..
  • Reg5
    #10
    Én meg inkább tartogatom, minthogy bemenyjek a redvábás klotyóba :(
  • dez
    #9
    Sajnos nem csak te, hanem a külföldiek is. Aztán hiába mutogatjuk a Parlamentet, meg a Nemzetit (nem a színházat...)...
  • Sir Quno Jedi
    #8
    2in1!
  • Sanyix
    #7
    Az a gáz, hogy ha bemegyek egy nyilvános illemhelyre, ami nem egy másik kereskedelmi egységhez tartozik (de néha ott is), akkor ha csak pipilni kellett utána már hánynom is kell :\
  • turul16
    #6
    En azt szoktam javasolni, hogy keresen egy kocsmat a delikvens, ott kotelezoen lenie kell. Max. elvarjak, hogy igyal meg valamit az ingyen WC-ert.

    Ep magyaraztam a kulfoldieknek, hogy mi nalunk ilyen nyilvanos illemhelyek nem igen vannak, amikor pont belbotlotunk egybe :)
  • mikloss
    #5
    Vagy menj amíg be nem pisálsz... és ott van.
  • barii
    #4
    valszag sima webes, azaz 3g-s cucchoz passzol
  • Faterx
    #3
    Menj amennyit bírsz...
  • tvik
    #2
    Mennyire mobilbarátok ezek a klotyókereső weboldalak? Úgy lenne igazán értelme a dolognak ha mobillal könnyen gyorsan lehet keresni egy illemhelyet.
  • Flashy
    #1
    Magyarországon egypár városban úgy nézne ki, hogy "menj 25 kilométert", külföldi nagyvárosokban meg úgy hogy "menj bármilyen irányba 5 métert" :)