56
Romanians In Space - Magyarellenes román játék!
  • Sir Quno Jedi
    #56
    Van már totyik ilyen.
  • bardocz
    #55
    A vezetés kb pont leszarja,hogy pár vadparaszt miket csinál.
  • Rundstedt17
    #54
    azért nem mert a magyar politikusok nem lépnek fel ellene.nekünk meg nincs értelme höbörögni így
  • Montanosz
    #53
    persze játék, nem kell komolyan venni, bár csak úgy mint a náci propaganda filmeket annak idején, biztos az sem érdekelt mindenkit, vagy nevettek a hőbörgő, vékonydongájú osztrák őrmesteren, a vége persze tudjuk mi lett.
    de németekkel kapcsolatban mégis csak egy megtörtént esetet dolgoz fel egy játék
    itt fikció, de akkor miért nem xandronokat irtanak vagy xelonokat a Xelon bolygórol.
    még csak nem is moldvákat vagy kirgizeket, zsidókat, görögöket, bogumilokat, katolikusokat hanem magyarokat?
    sztem tudatos a választás hogy a magyarok a fő ellen.
  • Rundstedt17
    #52
    na ugye poén:D.igaz már a magyarkodó újságok katasztrófának fogják mutatni sőt a küszöbön álló román támadás bizonyítékaként ezt a játékot
  • Petka
    #51
    Kicsit nevetséges lenne, ha ez miatt lenne viszály a két ország között. Hamar kiderülne mennyi kocka van a két országban...
  • tigeroo
    #50
    értem, poén, tényleg románok meg magyarok az űrben...de könyörgöm...ígyis feszült a kapcsolat a két nép között...
  • Rundstedt17
    #49
    de bazdmeg egy játékot nem kell komolyan venni..meg bazdmeg például hány meg hány játékba voltak a németek zombigyártóknak beállítva lol...ők is felháborodhatnának...
  • tigeroo
    #48
    rádküldik győzikét
  • tigeroo
    #47
    de bazdmeg egyik világháborús játékban sem az volt a szövetségesek célja hogy kiirtsák a németeket, hanem csak a náci katonákat gyilkolták...

    ez népírtós játék, nincs miről beszélni "így végül a játék lényege nem más, mint a magyarok kiirtása, az utolsó szálig"

    igazad van, ez csak egy játék. Árpád foroghat a sírjában...
  • Rundstedt17
    #46
    egyet értek
  • ajem kisa
    #45
    A cigányölös játék milyen felkavarást csinált régebben...?
    És én is ellene vagyok az ilyen fajgyülölös cuccoknak, képzeld el forditva, hogy románölös gém lenne, akkor milyen háboru lenne a részükröl..(most inkább a sötétebb börszinre gondolok)!
    Szal ráadásul a gémsellen is fentvan...pfff! O.o ..I.,
  • mama2
    #44
    Apropó olah action: Ha azt leszedem, lehet belőle valami bajom. Mármint értitek. Elkaphatnak hogy játszok vele:S. Mert egy csávó nekem azt mondta hogy vigyázzak vele.
  • Vlala #43
    Ez EGY játék a sok közül. Hogy mi vagyunk a főellen? És akkor mi van? Tomcat megmondta az Oláh Action kapcsán, hogy "ez csak egy játék, nem kell komolyan venni, egy játék nem bánt senkit".
    Akkor ezzel mi a baj?

    Képzeld el, ha a németek elkezdenének tiltakozni a MoH és a CoD sorozat ellen... ráadásul azok hihető, valósághű játékok, megtörtént eseményeken alapulnak. Nem az az alapsztori, hogy pár román tudós felturbózza az Arot, kimegy vele az űrbe, és uralma alá hajtja az USA-t, hogy megmérkőzhessen a rettegett Magyar Űrhadsereggel, akiket magasságban csak a kenyér ára múlja felül.
  • mama2
    #42
    Hallod. Inkább válaszolj már normálisan bazzeg! Légyszíves!
  • bardocz
    #41
    Rájött,hogy kicsi vagy még hozzá,és nem játszhatsz vele.
  • solo
    #40
    A jó qrv@ @nyuk@t ennek a ...ög népnek: C
    Szánalom...
  • tigeroo
    #39
    nemhogy ülnének a seggükön, minek provokálni a magyarokat.
    szóljunk az ügyeletes eu-vóbácsinak hogy állítsák őket a sarokba
    (és adják vissza erdélyt, mi akarunk vele játszani!)
  • Montanosz
    #38
    erre most a 0,0001% tatár vérem elsomolyogta magát
  • mama2
    #37
    A másik idegesítő dolog: Nincs egy kibe ba***szott Tutorial, csak grafikai beállítás van, az is csekély mint az órabér:S.
  • mama2
    #36

    Na: Első pályán, jönnek a Magyarok. Felrobbantok mindenkit, aztán megjelenik a nyíl, és van egy kék bolygó(gondolom a neptunusz akar lenni(?). Ott mit kell csinálni?
    Gondolom oda kéne menni, de nem tudok mozogni. Nyomom az előre nyilat, nem történik semmi:S.
  • Neoncsoves
    #35
    a magyarok legyőzhetetlenek
  • Montanosz
    #34
    tylan bolygón az erőművet ti megsemmisítettétek?, mert nem tok elmenekülni a védelem hevességétől.(((
  • Neoncsoves
    #33
    te meg már rég kimentéladivatból-.-
  • csgj
    #32
    Sztem meg enyhén szánalmas a "vótmázás" és az "Ülj le, egyes"-ezés is -.-
  • Neoncsoves
    #31
  • mama2
    #30
    Jóvan, már tudjuk. Ülj le, egyes.
  • Neoncsoves
    #29
    vótmá
  • mama2
    #28
    Hogy megyek előre?
  • Montanosz
    #27
    ja tényleg csak a kereső adott találatot a címére.
    mindegy akkor zárjuk is be a kaput.
  • Super Saiyan
    #26
    jó ötlet lenne!! kitenni a románokat az űrbe :D nade kussolok mert elakadás jelzőt kapok :3
  • akyyy
    #25
    van már ilyen topik
  • mama2
    #24
    Én már töltöm. Csak aztán nehogy elkapják a fejlesztőket, azt bajba kerüljenek azok akik játszanak vele.
  • bardocz
    #23
    Jah,persze.Agyilag nem vagy 12.
  • Montanosz
    #22
    Letoltes



    jut eszembe volt egy játék amiben c**moderálva**t puff..., asszem azt meg szlovákok csinálták amigára...

  • davidka003
    #21
    Company of Heroes Opposing Fronts-ban van német hadjárat.
  • Solten
    #20
    Táncolj, bukarest parádéééé!!!
  • Solten
    #19
    hazucc
  • edios
    #18
    Legalább nem második világháborús rts-eket gyártanak egymást után Román játékipar ftw!
  • mama2
    #17
    Kurva vicces-.-. 13 éves vagyok.