23
  • darkerlomy
    #23
    jó tudom persze nem "teljesen" magyarok csinálták de akkor is
  • darkerlomy
    #22
    én büszke vagyok erre a játékra és mi az hogy "nem olyan szép mint a crysis"? szerintem sokkal szebb jobb hangulatosabb mint az alapjáték! Ráadásul mindezt magyarok gyártották és még le is szinkronizálták :) Jó hogy mi is tudunk ilyet :D
  • samara1300
    #21
    Szerintetek ez a gép elvinné:Itel celeron 2,66 ghz MSI ati radeeon hd2600 pro 512mb 1gb-RAM?Egy másig gépen 3200+-szal ment:
  • Csaba42
    #20
    Nagyon jó kis gép az, esetleg egy jobb VGA-t vehetnél bele, aztán több évig megint mehet a felhőtlen szórakozás. :)
  • Csaba42
    #19
    Látom, többek közt tökéletesen fogalmad sincs, mit is jelent az, ha egy játék teljes képernyőn fut, arról nem is beszélve, hogy mi a különbség az XP és a Vista többprocesszoros támogatása között (ez utóbbi már csak egy következtetés volt). Elárulom, hogy full screen esetén a játéknak exkluzív hozzáférése van a VGA-hoz (vagyis AERO szevasz, nem szól bele a dolgokba), és a Vista támogatása jobb (tulajdonképpen már arra lett kihegyezve az egész rendszer) - na meg a memóriakezelésen is sokat javítottak. Viszont a mai játékok igen nagy hányada nem használja ki a többprocesszoros rendszerek előnyeit. :(
  • Chocho
    #18
    Honnan olyan köztudott ez?
  • Gabesz84
    #17
    mér, szted XP alatt a jateknak kisebb a VGA igenye? Na ne vicceljunk mar...
    AMugy meg, a valoban DX10-re irt jatekok gyorsabbak ugyanazon latvany mellett, de ez koztudottan DX9-re lett irva, es csak par DX10-es ficsor kerult bele, ezert aztan nem is gyorsabb, sot :)
  • adamq01
    #16
    Szerintem War Head ugyan olyan grafikájú lesz mint az elődje csak az a különbség h ügye ismert okok miatt nem kell már a dx10 hozzá, ebből adódóan Vista sem ami megint egy hatalmas nagy könnyebbülés VGA számára.
  • krajcsovszkig
    #15
    Én a Crysis demóját majdnem pont minimum vason toltam (3GHz P4, 2GB ram, 6800GS) és 1280*1024-ben mindent very lowra húzva úgy futott mint a kisangyal és úgy sem volt ronda...

    Már csak az a kérdés, hogy az ajánlott gépigény milyen grafot jelent...
    Mondjuk most elég jó gépem van, uh. nem parázok :D
  • Balumann
    #14
    Nem vesztettél sokat...
  • koschwarz
    #13
    mondjuk nem is toltam végig, mert a demótól nem voltam elájulva.
  • koschwarz
    #12
    nálam a demó olyan grafikával futott még épp elviselhetően, mint annak idején a MOHAA vagy a RtCW, úgyhogy nálam ez a veszély nem áll fenn
  • bertino
    #11
    ja.

    márt csak annyi kéne, hogy ne kelljen hozzá NASA atomerőmű... a folyamatos futtatásához.
  • NEOreg3
    #10
    haragszom a Crysis-ra, amióta végigjátszottam, az ÖSSZES játéknak ocsmány kinézete van mellette. Remélem a Far Cry 2 azért megközelíti látványilag:)
  • nohea
    #9
    a) a Crysis Warhead még mindig nem kiegészítő, nem szükséges hozzá a Crysis megléte, teljesen önálló játék.
    b) "nem lesz olyan szép" - mint a ...? nemtom, sztem igenis szépen néz ki az egész cucc; bár azt elmondták párszor a crytekes fiúk (talán maga Yerli ha jól emléxek), hogy a Crysisnél még az volt a cél, hogy "futureproof" legyen a grafika, azért (nem) teljesít úgy, ahogy, még sok mai gépen se - viszont a visszajelzésekből kiderült, hogy ezzek kicsit bakot lőttek, épp ezért a Warheadet visszafogták ilyen szempontból. ennyi a sztori.
  • zola2000
    #8
    Egyébként az is elég érdekes, hogy a videók alapján a crisis warhead nem lesz olyan szép, és ezért lesz kissebb a gépigénye mint a crisisnek, pedig a crisis elég régen volt, és azóta több embernek lett jó pcje ami vinné is...

    Habár valaki azt mondta, hogy azért nem lett konzolra, mert nem bírták volna a konzolok. Úgy látszik hogy a pck sem bírták...
  • zola2000
    #7
    Hát a far cry 2 fog futni, de a crisis warhead nem fog futni az x360omon :)
  • Fbn Lx
    #6
    ez az ajánlott far cry 2 gépigány meg elég durva, figyelembe véve, hogy mostanában az ajánlott konfigok kb. az 1024 mediumot jelentik :/
  • Fbn Lx
    #5
    remélem elég durva optimalizálást kapott a warhead. volt olyan űrllényes rész, ahol 8800gt-vel 10 fps alá mentem, és még csak nem is volt very high...
  • Enlight
    #4
    Sőt, ha figyelembe vesszük, hogy a 8600GTS és az X1900 ma már alsókategóriának számít, akkor meg pláne nem vészes. ;-)

    Crysis Warhead gépigénynek nem hiszek. Ez ugyanaz, ami az alapjátéknál meghatároztak minimumként, kb. el sem indul rajta, és kötve hiszem, hogy annyit optimalizáltak a kiegészítőn, hogy ezúttal több értelme lenne egy hasonló gépre feltelepíteni.
  • HöfEE
    #3
    Far cry 2 gépigény nem is olyan vészes!
  • FoodLFG
    #2
    Tök érdekes volt látni a GT TV-n a "Crytek Budapest" feliratot a trailer alatt. :P

    http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=30&ch=3&sd=0
  • 2504
    #1
    ez elég lesz ahoz hogy elinduljon ez a konfig neki:D:D:D
    de mi lesz az ajánlott amin normálisan fog futni a játék....:D