38
Code of Honor 2: Conspiracy Island
  • AudiQuattro
    #38
    Végigvittem,szerintem ez eléggé ócska,de lehet van akinek teccik.Am eléggé kevés a játékidő is.. :S
  • DarkSector
    #37
    hát az első misszióban vagyok. nem tuom mien hosszú....de eléggé megfogott mivel aránylag jól néz ki, eléggé irányítható, és tök RBS Vegas-os feeling jött le nekem...

    ajánlatos megnézni.

    monnyuk a megvétele max 1990ft-os áron!!de az is csak ha van feles pénzünk.
  • grebber
    #36
    Kis cég kell nekik idő még 3-4 év és valami nem EVM-es game is kijön a kezei közül.
    Most láttam csak mert 3 napig nem voltam netközelbe mindjárt tesztelem.
    Ez is olyan rövid mint a többi rész?
  • DarkSector
    #35
    nah 1 évvel ezelőtt alig tértem magamhoz ettől a szemétkupactól...

    az első részben a chrome engine által megálmodott szafaris vidéki tüzharc aránylag kellemes időtöltést adott.

    aztán jött ugye a fear engine-t (Jupiter-EX) licenszelt 2.rész...az island...nah asszem ez nem volt túl jó ötlet...
    vagyis hogy a fear engine-t legelsőre nyitott tereken akarták alkalmazni...

    háát és telt múlt az idő..és lám jött a harmadik rész.
    megdöbbentem hogy már megint egy "szardarab landol a boltok polcain"...

    háát tévedtem nem egy korszakalkotó játék, de valamennyire kiismerték a fear engine-t, és visszatértek az épületharcokhoz, amolyan SWAT módra...
    és a célzást, futást, irányítást elnézve bizony körbenézhettek a fiúk-lányok a piacon, mert innen onnan "lopkodott" elemeket véltem felfedezni, és kimondottan egy már-már izgalmas kis akció-fps-t hoztak létre, ami nem is csúnya...:D

    nah asszem ezt már nevezhetjük játéknak...főleg a második részhez képest...
  • DarkSector
    #34
    Lazán 2560x1600-ban.
  • Pate
    #33
    Menne ezen a gépen ?
    CPU : Celeron 2,6Ghz
    1,5GB DDR RAM
    Connect 3d Radeon 9600 128MB AGP
  • Cubardy
    #32
    Hogy a faxomba lehet leszedni azt a rohadt helikoptert a háztetőn a Mendosa-val együtt?
  • DarkSector
    #31
    Jah végülis ha jól megnézem.....én is 60eért dolgozom, az állam levarezol 40-45%-ot adóba, és énis szarok a munkámba....

    Jóvan megvan bocsátva, most már megértésre találtak a fejlesztők is....
  • Maxtreme
    #30
    Jajj már megint ez a sablonszöveg.
    NEM NEM tudunk jobbat csinálni, de tudod mi nem is ebből próbálunk megélni.. Ennyi..
  • kovács1981
    #29
    Sziasztok!
    Segítsetek, nem tudom felvenni a rakétakilövőt! mi lehet a baj?
  • DarkSector
    #28
    Jah SOFT SHADOW MIATT. Mert ha normális let volna, akkor élsimítás nélkül (ki kell kapcsolni) faxábbak az árnyékok.
  • DarkSector
    #27
    Mond ezt annak aki megveszi.
  • PrasCo
    #26
    Az igaz, hogy mindenki úgy él meg, ahogy tud. De azért az érvelésed, jááj, attól a falnak tudok menni. Most komolyan, tegyük fel, én egy építészmérnök vagyok, és összeburul a ház a fél családoddal, amit terveztem. Akkor ezek szerint ha idejössz pattogni, akkor én elküldhetlek azzal, hogy "Te meg tudtad volna jobbra csinálni? Amíg nem, addig ne szóld le más munkáját."
    Ugye, ez a jó öreg "Tojást sem tudok tojni, mégis megmondom neked, melyik a záp" esete.
  • utgyuru
    #25
    ismertem az első részt, nem tagadom nem nagy cucc, de abba gondolj bele, hogy te tudnál-e jobbat csinálni? mer amíg nem (és gondolom az itt lévők nagy része így van vele) addig ne szóld le más munkáját. aki nem inge ne vegye magára persze.

  • grebber
    #24
    Ájáj FSAA-t azért tehettél volna rá :D mert az OFF-on maradt.Mondjuk nem oszt nem szóroz.
  • grebber
    #23
    Végigtoltam tényleg nem kellett több hozzá mint max 1,5 óra.
    És a vége a legjobb TO BE CONTINUED!!! Szal várom a folytatást ezerrel :D
    Tényleg sikerült a Fear engineből kihozni a legmaxabbat negatív értelemben.
  • DarkSector
    #22
    Ez vót az első rész: Code of Honor F. L.
  • DarkSector
    #21
    Na itt a videó:
    Cod of Honor max graf.
  • DarkSector
    #20
    Nem is igazán érdekel.
  • grebber
    #19
    LOL már bocsi de titeket ezekszerint annyira lelombozott ez a grafika színvonal az elején ahogy olvasom sokakat hogy a játékra nem is figyeltetek.Mivel a szögesdrótnál "elakadni" már bocsi óvodás szint tök adott mit kell ott csinálni hogy átlehessen jutni.
  • DarkSector
    #18
    Nemsokára egy elrettentő movít fogok belinkelni, addig boldog halloween-t!

  • DarkSector
    #17
    Jah megválogattam a játékhoz.
  • Prince23
    #16
    Sztem ez a játék ezt érdemli .:D Bár azt se tudom milyen igazából, de a képek nem jönnek be, ezért nem vettem meg az üzletbe ezt a pc gamest!
  • gabber_saviola
    #15
    neked aztán van egy szókincsed.
  • DarkSector
    #14
    Jah 2 lépést kell tenni ehhez a játékban én is itt akadtam el, és hálisten nem kellett sokat gondolkoznom, hogy hogyan tovább.
  • DarkSector
    #13
    Na basszátokmeg...bemegyek látom 1000nyi állítási lehetőség, és asszittem, hogy ez fear motor lesz, háát talán egy 10%-os készültségi állapotban.
    Mikor megláttam a textúrákat, meg a picsa VONALAT, ami elválasztotta a parttól a vizet!!!!
    ATYA ÚR ISTEN.

    Ezzel nem csak a FEAR-t alázták meg, de sikerült alulmúlniuk az első rész teljesítményét.
    Mikor megláttam, hogy nemhogy szar játék, de még ráadásul nem is tudtam továbbmenni az elején, a kurva drótkerítés miatt, akkor tudtam, hogy IRÁNY A VEZÉRLŐPULT!!!!!!!!!

    Ez egy FOS!!!
    Szerintem valamelyik ovodás csoport készítette a bölcsiben egy 386-os gépen.
    Ekkora szart, még PS1-re sem lehet látni, pedig az már régi konzol. Manapság, meg nem is adnak ki ilyet, pedig azé nem mondhatjuk, hogy a többi szuper, de ehhez képest, még a Hour of Victory is egy aranybánya.

    LEVELE....
  • Bence94
    #12
    a fear engine meggyalázása mert ügye az van alatta.
  • grebber
    #11
    Na leszdtem én is :D

    Med kit nincs benne hanem fedezékbe húzódva töltődik újra az életünk.

    Kb 2000-ben elment volna ez a graf.





  • McFrost
    #10
    életem egyik nagy hibája volt:D
  • gabber_saviola
    #9
    Istvánom, kipróbáltad? :Dddddd
  • McFrost
    #8
    ez egy xarrakás
  • Prince23
    #7
    Úgy olvastam, h emellett még bugszar az egész játék. Valami szögesdróros keritésnél nem tudtak tovább menni az illetők...
  • Maxtreme
    #6
    hát sejthető volt, mivel jött ki belőle 1 800MB-s verzió, amiből semmi nincs kiszedve
  • grebber
    #5
    LOL most írta a haverom 1 óra alatt végigjátszotta.De jó lehet
  • Shep
    #4
    Nagyon gyenge valami, csak nagyon unatkozóknak ajánlom.
  • hitch
    #3
    gondolom ma töltötted le XD
  • Miskolc88
    #2
    ratyi game nekem megvan :S
  • XeeN
    #1
    A hivatalos honlap:
    Code Of Honor 2: Conspiracy Island