17438
  • Dying Soul
    #201
    szartopik, kapcsold ki, hülyegyerek.
  • solo
    #202
    Tanulj meg játszani pc-n, ne auto aimból nyomjad konzolon, hanem reflex aimból PC-n...
  • Máté94
    #203
    Amúgy lehetne egy olyan bannert mint a a Konzolosoknak,hogy a PC így rossz meg úgy rossz.Ezért ennek tiszteletére csinálhatnánk egy ugyan ilyet csak Konzol gaming-el és egy szép XBOX piros körrel:D
  • Neoncsoves
    #204
    Hobby: Photoshop

    bocs, gondolom nem xboxon
  • DanielT
    #205
    Ugye! Én is ezt mondtam neki! És nézd meg milyen cúnyán viselkednek
  • lac coo
    #206
    Akkor te egy vagy a kevésből..De sajna tőled még éhen döglenek a PC-s fejlesztők :))))
  • theone91
    #207
    GÉMING!!! Fogd már fel...!!!
  • mila69en
    #208
    a statisztikák egyre inkáb nem ezt mutatják:DDD a szimek is stéplassan átakarodnak konzolra:D 1-2 év azt lehet majd várni a gtr-re pc-n a konzolon valo megjelenéstől kb fél évet hogy hátha bejelentik a pc verzát
  • DanielT
    #209
    Képtelen rá. Mert balfasz.
  • Kethamin
    #210
    hol volt a konzol amikor én doom, doom2 2, wolfenstein 3d, spear-el játszottam? sehol
  • Neoncsoves
    #211
    nem multimilliomosak a szüleim, sőt panellakásban lakunk nem 8emeletes villában medencével meg jakuzzival és nincs saját autóm
  • [HUN]PAStheLoD
    #212
    ez a magyar trend. külföldön azért sokkal többen veszik meg. plusz tényleg nagyon jó játékokat sokan megvesznek a multi miatt.

    az a baj, hogy nagyon mennek a frencsájzjátékok, mint a szimsz, mint az EA Sports összes kacatja, és ezek teremtettek "mainstream" réteget, de ők csak a szar casual gamerek, akik amúgy is kb. annyit értenek az egészhez, hogy kettőt kattintanak a simszen és várnak és jó lesz. ők azok, akik leginkább megérik a befektetést a kiadók szemével. megveszik a játékot, nem igazán sírnak, ha nincs patch, leszarják a multit, vagy kicsit kipróbálják aztán ennyi, szóval nekik elég kiadni valami trágyadombot egy már befutott címből, és profit. ezeket nyilván nem veszik meg a gémerek.. csak mégis hol húzzál határt? mit vegyél meg? mit ne? miért fizess? MIBŐL? stb..
  • sweech
    #213
    überszánalom ez a téma.
  • Neoncsoves
    #214
    balfasz? dugd fel de mélyen a piroskörös fosboxod :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • theone91
    #215
    Hát kb.
  • RAZOR27
    #216
    Na igen ezt nemvágom, hogy a sok hererázó kitalálta azt a bannert, csak sajnos nemtudják felfogni, hogy a Pc-gaming az nem eggyenlő 90-es évekből való csavarhúzós bácsikkal.Ezesetben a Konzol gaming nyugodtan lehet egy Mikroszoft garancialevél.
  • Sadist
    #217
    Felejtsd már ez ezt az idióta teóriád :D
  • bardocz
    #218
    Jó nagy balfaszságot beszélsz,de nem baj:D
    Lassan kijön egy igazi szimulátor konzolra,és annyi(race07).Max a vérpistikék próbálják megmagyarázni,hogy a forza 2 szimulátor.Pedig semmi köze hozzá,tudom,eleget játszottam azzal is,meg rendes szimulátorokkal,amik soha nem lesznek konzolra.
  • Neoncsoves
    #219
    nem a magyar trendről van szó, mert az országban van kábé 20ember aki megtudná venni az összes éppen megjelenő játékot eredetiben
  • solo
    #220
    Milyen 12 k ról beszélsz? Legtöbb játék max 10 k, a hl2 ep 2 is a b.zi microsoft miatt lett 13 :'(.
  • DanielT
    #221
    Video game consoles

    First generation (1972–1977)
    Second generation (1976–1984)
    Video game crash of 1983
    Third generation (1983–1992)
    Fourth generation (1987–1996)
    Fifth generation (1993–2002)
    Sixth generation (1998–2006)
    Seventh generation (2004–)

    Ugye nem kell leírnom, hogy mi vagy...
  • Beni521
    #222
    reflex aim h összevissza rángatod a hülye egeret? ok. xbox-on meg aki tud játszani az ugyanaz mint az auto-aim. és legalább élethűbb is a cod, a valóságba se sűrűn csinálsz olyat h felugrasz, és 6x megpördülsz a levegőben
  • theone91
    #223
    A #214-es kommentje pedig egyenesen szánalom... Mint egy ovodás akinek nem adnak igazat...
  • 0Fritz0
    #224
    AZ
  • Kethamin
    #225
    a first generation alatt a tetris van nem? gyá...
  • Neoncsoves
    #226
    nem, hanem az a reflex amikor széppen TE MAGAD RÁVISZED AZ EGERET AZ EMBER FEJÉRE ÉS BUUUM FEJBE LÖVÖD! nem pedig a fasszopó autoaim csinál helyetted mindent
  • milk41
    #227
    igen?az jó,remélem a gtaiv is annyi lesz:D majd a kisfaszú konzolosok képébe röhögök a számlával:D
  • [HUN]PAStheLoD
    #228
    wat? a PC-seknek mi köze ahhoz, hogy a konzol szar? mit kéne nekik elfogadni ezen? magasról kiröhögik azokat, akik vérre menő vitákat folytatnak, hogy meggyőzzék - legalább magukat - a konzolos FPS létjogosultságáról.. :P
  • theone91
    #229
    Doom volt PS1-en is... Hol volt a PC mikor a Bandicoottal játszottam?
  • Neoncsoves
    #230
    és kit érdekelnek ezek a szarjátékok? PC-n sokkal jobb CoDozni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #231
    katt, olvassd el
  • mila69en
    #232
    aham én nem mondtam hogy a forza2 szim lenne:DDD de pc-n játszok szimet! egyenlőre amíg van rá
  • Kethamin
    #233
    crash bandicoottal én is játszottam ps1en :p
  • solo
    #234
    öööööö....Kérdezhetek valamit?

    Konzolra miért is nincs Iracing, LFS vagy RF?


    Gondolkozz már...Hülyeséget mondtál..
    A race 360 vagy mi lesz a neve az meg világ életbe nem volt sim..Sokkalinkább egy arcade..Pc-n is elég furán viselkedik az autó..
    És, ez a konzolos móka, egy 1 éves !!!!PC!!!!-s játékot átportolunk konzolra, és eladjuk 2x annyiért..Grat :)
  • Sir Quno Jedi
    #235
    Kezdtek kifulladni, kéne valami jó kis locsolókocsi?!
  • bardocz
    #236
    Még az a szerencse.Csak a sok vérpistike elhiszi,hogy a szimulátor attól szimulátor,hogy rá van írva a dobozra.
  • Sadist
    #237
    AHAHAHAHAHHAH, mert pont a konzol játékok szólnak az élethűségről, te jó isten :D Majd nézd már végig a palettát, hogy PC-re illetve konzolra hány szimulátor, taktikai FPS, illetve egyéb élethűségre törekvő játék jön ki :D
  • theone91
    #238
    Elismerem, van egy-két jó játék PC-n. Pl. Néha Fekete Özveggyel játszani.
  • DanielT
    #239
    Áhá! Tehát mint mikor az Excelben rákattintok a cellára! Ejha! Micsoda géming élmény, micsoda képességek!
  • solo
    #240
    Te, a reflex aim az a TUDÁS!!!
    De mind1..Játszál csak az autó aimoddal...: D