17438
  • Neoncsoves
    #121
    hálókártya,chipset,vidkari
  • DanielT
    #122
    Célcumó te balfasz? A konzolt játékra találták ki. A kontrollerét játékra találták ki. A billentyűzetet meg word+excel +satöbbire.

    Ezt a balfaszt...
  • Kandurex
    #123
    kurva jó a banner :D
  • bardocz
    #124
    Nem,de akkor ne ezt az indokot hozza fel,hogy neki milyen olcsó.
  • mila69en
    #125
    még a legeslegelső amik szétfüstőltek a didrájzingtól de az enyém azt is kibírta
  • Neoncsoves
    #126
    xboxból meg tudsz élni? nem. de azért fogadjunk van jó 150ezer a PCdbe csak azért hogy tudjál PC exkluzív játékokkal játszani
  • [HUN]PAStheLoD
    #127
    hol van 100-ért 32"-es? linkeld már be, úgyis kéne venni valmit, a 17esek nagyon összementek itt az asztalon :C
  • Neoncsoves
    #128
    +fav
  • Sir Quno Jedi
    #129
    De szólhatnátok valamék videóvágós fotosopphuszárnak itten, hogy csináljon már normális méretet belőle, meg kell mellé némi dühöngés.
  • solo
    #130
    Jahmm, bocsánat!!! EGYET ELFELEJTETTEM!!!


    Miért is 16 k a konzolos gamma?
    ÉNÉNÉN tudom!!!
    Mert a microsoft nagyon jól tudja, meg a szoni is, hogy olyan lépéseket tudnak tenni a warezosok ellen, hogy többet nemtudják használni a gépüket..
    Szóval, akármennyi pénzt letudnak az emberről húzni...

    Microsoft megpróbálta ezt az FSX el, de nemjtt be...Amint lement az ára tisztességesen egyből vitték...
  • Kethamin
    #131
    nem is volt még word meg excel, amikor megjelentek a bill.-ek. :O
  • theone91
    #132
    Jé ez pont hárommal több mint amennyi a konzolhoz kell... :o

    Nem beszélve a többi alapvető progiról, kodekről...
  • lac coo
    #133
    Ja... azt hittem most a PC-sek hoznak fel valami normális indokot, hogy miért is dögöljön meg az összes konzolos :))))
  • DanielT
    #134
    Még egy balfasz. Te sem fogod fel, hogy JÁTÉKOK JÁTSZÁSÁRA VAN A KONZOL. Ebből megélni? A balfasz...

  • Neoncsoves
    #135
    kodek? egyet se raktam fel és megy! VLC Media Player, minden videofájlt lejátszik. winampot felrakok, minden audiofájl megy. firefox, tudok böngészni! ennyi
  • chalezlopez
    #136
    Éljen a PC! Diablo 3 POWA!
  • Neoncsoves
    #137
    balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?balfasz?V
  • solo
    #138
    Ennyire nemkéne elfogultnak lenni...


    most csak úgy csöndbe, valld már be, mennyivel kényelmesebb egy egérrel billel nyomni, mint a yoj -jal?

    SOKKAL!

    Abban mi az élvezet, ha auto aim ránt a célkereszt az ellenfélre? :CCCCCCCCCCC



  • bardocz
    #139
    Jó nagy szókincsed van hülyegyerek,menjél ikszbokszozni.
  • Sadist
    #140
    A billentyűzetet univerzális input eszköznek találták ki, amin nem 3 gombbal kell bepötyögnöd a játékosneved.
  • Neoncsoves
    #141
    JOY*
  • theone91
    #142
    Öt-hétezer forintért hozzá lehet jutni nem használtan erdedeti remek játékokhoz. Szánalom vaty!
  • bardocz
    #143
    Oda-vissza értelmetlen faszság az egész:) Egyik oldalról sem jön normális indok.
  • DanielT
    #144
    Ok. Tetszőleges alkalmazással helyettesítsd be őket.
  • lac coo
    #145
    Ez a kedvencem : ha olcsóbb lenne, bíz isten megvenném... Vagy : letöltöm ha tetszik megveszem :))))


    Közben sorban csukják be a boltot a PC-s fejlesztők vagy adnak valami szuperjó játékot a köcsögkonzolosoknak :)))))))

    Te érted ezt, miért van ...? :DDDDD
  • theone91
    #146
    Láma?
  • Kethamin
    #147
    a balfasz, a balfasz... kussolj és menjél apucihoz, hátha vesz neked egy ps3at
  • solo
    #148
    Pont ez az, ki az az istentelen nyomorék, aki konzolt vesz?: C
    uhh, sajno sok aki csak annyi érzékkel nemrendelkezik, hogy nyomjon egy installt, ami kb 3 gomb....És nemveszi észre, hogy mennyire lehúzzák...
  • Neoncsoves
    #149
    egyébként én hamar megtanultam irni (5évesen olvasni meg irni tudtam nagybetükkel) mert volt gépünk és megtanultam a billentyüzetről a betüket! xboxon max a kört meg a kockát meg a háromszöget meg az x-et tanultam volna meg S:D:ASD_?AF:_SD?FDF
  • Kandurex
    #150
    az a gáz, hogy már volt neki
  • [HUN]PAStheLoD
    #151
    reinstall? mármint évente egyszer? amikor betolom az unattended.txt-s, slipstreamelt korongot s elmegyek vacsorázni és mire visszajövök végzett? hát akkor az összeset. :D
  • DanielT
    #152
    Modik, ban-t a balfaszozó pécéseknek! Tanuljanak már meg viselkedni :DDD
  • bardocz
    #153


    [:DS:ASD:ASD:ASDASD]
  • Neoncsoves
    #154
    lenne xbox360am, arra is warezolnék, kapják be a fejlesztők! legalábbis azok amelyikek szarjátékot adnak ki...
  • lac coo
    #155
    Erre elég lenne egy 10 ezres mobil ! :DD
  • solo
    #156
    Az most a PC sek megánügye, hogy tünkrebasszát a játék ipart, de az élvezet, a sebesség, és a látvány sose marad el...


    Ui: ÉS IGEN! ÉN AZ VAGYOK AKINEK MINDEN JÁTÉKA EREDETI MÁR , mert beláttam, hogy a warez szar....
    Ennyi...
    Ha akarod akkor mutetok képet, meg egy steamot, hogy mim van...
  • theone91
    #157
    Milyen videókarit kértél karácsonyra?
  • milk41
    #158
    jóóólvan emese,mennyél dugd fel magadnak a vibráló gamepadot magadnak
  • Sadist
    #159
    Igen, rettentően sok idő az az 5 perc, amíg az ember feldobálja azt a 3 alap drivert :D
    Te például mit tudnál kezdeni, ha elszaródna a konzolod? :D
  • bardocz
    #160
    Te beszélsz viselkedésről hülyegyerek -.-