147
Ha nem találsz valamit az sg-n,vagy csak kérdésed van és nem tudod hol fejtsd ki
  • Magiszter
    #67
    Mondjuk az is érdekelne hogy kik az élbagázs az SG-n. Úgy értem kik és hányan vannak az moderátorok, meg az szerkesztők, meg az oldal üzemeltetők.

    Na most fel lett dobva egy raklap kérdés. Kiváncsi vagyok mikor ékreznek a "helyes megfejtések".
  • g0ly0
    #66
  • Grove4
    #65
    Részben ezért is nyitottam a topicot,meg ilyen,hogy mikor voltak a legtöbben,melyik évben...stb.
  • Magiszter
    #64
    Ilyenek is érdekelnének, tényleg. Meg esetleg ilyen statisztikák: Mekkora volt a legnagyobb látogatottság, mekkora a legnagyobb topik (hány hsz-es), ki volt az első regisztrált tag, mi volt az első hír...stb. De erre halvány reményt érzek.
  • Grove4
    #63
    első topic?Esetleg oda lehet találni valahogy?
  • Dragooon #62
    alapítva '98
  • Magiszter
    #61
    Vagy a SárgaGolyó nem?
  • Dragooon #60
    ja bakker ez nem olyan topik
    :|||||w
  • Dragooon #59
    mi gorenazzo márija autogram-címe? :(
  • Grove4
    #58
    Én meg arra,hogy melyik volt a legelső topic?Mikor alakult az sg?Amúgy az ilyen régi nosztalgikus dolgokra én is kiváncsi vagyok.

    Lehet hogy mégsem akkora hülyeség ez a topic?
  • Dragooon #57
  • Magiszter
    #56
    Jéééé erre nem is gondoltam (SuperGamez). Köszi, most már ezt is tudom.

    Még egy kérdés az SG-vel kapcsolatban: Van valami hír archívum amiben mondjuk 2000-es híreket lehet olvasgatni meg ilyenek? (jöhet a kérdés hogy mi a bánatnak, de néha szoktam így "nosztalgiázni") Konkrétan a játékhírekre lennék kiváncsi.
  • Grove4
    #55
    az sg a something rövidítése:)
  • Grove4
    #54
    A kereső fent van az sg logo mellet,"keresés a fórumban" néven,nemtom mi az sg nek a rövidítése,valaki?
  • FZoleee
    #53
    SuperGamez
  • Magiszter
    #52
    Hol van a kereső?

    Amúgy az SG minek a rövidítése?
  • Grove4
    #51
    ügyesek vagytok!
  • NEOreg3
    #50
    A tyúk vagy a tojás volt előbb?
  • V43 1105
    #49
    Mekkora a kislábújjamon levő köröm területe ?
  • Grove4
    #48
    Te is értelmes vagy,és kurva poénos!
  • Petka
    #47
    Ehe
  • kas123
    #46
    mert ez a tudakozó, és mivel érdekel h zöldség vagy gyümölcs e, de nem nyitok neki topicot, mert ide is feltom tenni a kérdést :)
  • Grove4
    #45
    minek kell ilyen idiótaságokat kérdezni?
  • kas123
    #44
    A paradicsom zöldség vagy gyümölcs?
  • Grove4
    #43
    Azt nemtom sajna!
  • kas123
    #42
    oda írtam h a valós :), a legtöbb ember csak beírt 1 hülye születési dátumot...

    Egy embernek nem csak 1 regisztrációja van hanem több (pl kaszamester és kaszalos). Itt a kaszalos az alreg :).
  • Grove4
    #41
    Átlagos életkor: 25.3 év-vagy nem ez az (alreg=?)
  • kas123
    #40
    Mennyi az sg-n levő fórumozók (alregeket nem nézve) valós átlag életkora?
  • Grove4
    #39
    Bazzeg nem lehetsz ilyen idióta

    #6!!!!!!!
  • ChuckyHUN
    #38
    Hány éves a norvég király?
  • Bala10
    #37
    elfogásához, a szöszmeszedő javasolt.
  • Grove4
    #36
    De nem értitek,hogy nem az ilyen "hol született Kossuth Lajos" meg "hány fia van anyámkínyjának" kérdéekért nyitottam a topicot,olvassátok el az első hsz.-t!!!!!!!!!

    v.:#35 #34
  • Petka
    #35
    http://tudakozo.lap.hu/
  • passatgt
    #34
    de amúgy semmi értelem topiknak, rákeresel google-be és 1. oldalon tuti lesz találatod, amiből kiderül a válasz
  • Grove4
    #33
  • passatgt
    #32
    A szösz az egy olyan kicsi dolog, ami többnyire ruhákon fordul elő, és vagy a ruha saját anyagából, vagy más külső forrásból származó, amorf képződmény. Gyakran emlegetik egy bizonyos mösszel (=szöszmösz) kapcsolatban, ami a szösszel ellentétben önmagában nem tekinthető értelmes szónak a magyar nyelv mai állása szerint.

    Mösz:A szösz nevű por(áll)atka nőstény egyede, a szösszel párban él (szösz-mösz).
  • Grove4
    #31
    csak 4 en kérdezték meg előtted
  • LaszloLedzenyi
    #30
    Mi a manó?
  • Grove4
    #29
    fórum??
  • V43 1105
    #28
    Miazaz SG?