147
Ha nem találsz valamit az sg-n,vagy csak kérdésed van és nem tudod hol fejtsd ki
  • Danecay
    #147
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy a hiba az én készülékembe van e vagy sem, de az utóbbi időben tűnt fel nekem, hogy a Firefox böngészőm, a memóriazabáláson felül a procit is izzasztja 30-50% terheléssel. Mivel a problémát többszöri ellenőrzés után is tapasztaltam több napon keresztül, betudtam valamilyen böngésző bug-nak, ezért átálltam Operára. A problémám az, hogy az Operánál is tapasztalom a fent leírt jelenséget, és a dolog pikantériája az, hogy amennyiben bezárom az sg.hu-s ablakokat, a processzorterheltség visszaesik 0-5% közé. Ennek fényében tehát elvileg az sg.hu a probléma okozója. Ti nem tapasztaltok hasonlót?
  • V43 1105
    #146
    Hozzászólás számot pls(//.^)"
  • birdo #145
    Illegáliiisss ??? Á dehogy is )))
    Sima felhasználóként akár én is meg tudom nézni, hogy ki mikor jött...és mikor írt utoljára.....de.
    Nem vagyok rendszergazda...így nem tudom, hogy milyen egyéb listázási lehetősége van egy rendszergazda jogosultnak....és ezt meg tudod-e tenni win xp operációs rendszerrel....
    Csak kíváncsi vagyok, hogy az op rendszer mennyiben befolyásol...bármiben is..
  • Xellos999
    #144
    Miért ez illegális? Azt hittem, ha valaki rendszergazda jogosultságokkal lép be az meg tudja nézni; csak én találom, hogy hol van.
  • birdo #143
    Kis kíváncsi )))
    Habár arra én is kíváncsi lennék, hogy mennyiben befolyásol egy-egy op rendszer bármiben is....
  • Xellos999
    #142
    Hi! Ez eléggé noob kérdés lesz, azt meg tudja mondani valaki win xp-ben hogyan tudom megnézni, hogy melyik felhasználó mikor jelentkezett be és jelentkezett ki?
  • birdo #141
  • Grove4
    #140
    Csinálsz vmi nagy hülyeséged és jelented magad a modiknak:D
  • killecske
    #139
    Helló

    Valaki nem tudja hogyan tudom törölni itt a regisztrációmat?
  • Petka
    #138
    Újra lehet SMS-ben is regisztrálni.
  • birdo #137
    Halika a VIP-jogok felvétele után pirosan virító : (SMS!)mit jelent ??
  • Dynamic
    #136
    Van ehhez hasonló bolt Budapesten?

    http://www.thinkgeek.com
  • Xela44
    #135
    Legalább nem vagyok egyedül ezzel :D
    én csak infókat találtam róla, de olyat hogy hol lehet kapni azt nem,
    úgy hogy ha egyszer újgazdag leszek, akkor veszek 20ml-esből egy csomót :P
    vagy hát ha vannak még elvetemültek, akik szakértők ebben a témában :D
  • Bészf
    #134
    Ezjó... én is pont pár napja kezdtem el keresni ilyen festéket(függetlenül tőled), erre meg nézegetem a topikot és ittvan!
    Hát én találtam egy ilyesmit: http://www.partyfestes.hu/ <--- csak itt találtam ehhez hasonló festéket, igaz ez rendes fényben láthatatlan, am meg online lehet rendelni. Csak az a baj vele h a legnagyobb kiszerelés csak 20ml, és drága is (plusz még szállítási költs.)
  • Xela44
    #133
    Hali! Nem tudja valaki, hogy honnan és mennyiért lehet UV festéket (remélem így hívják) beszerezni? (amit lehet bőrre is kenni),
    ilyen cucc van a BEP egyik klipjében is, olyan 2:50-en után veszik elő:
    http://www.youtube.com/watch?v=f_2rrxONlLo&feature=fvst
    nagyon bejön a gondolat, hogy így kéne bulizni :P
  • pasquale
    #132
    Ennek vajon mi az angol neve?
    http://www.kutyushop.hu/images/retro_pin_2.jpg
  • Grove4
    #131
    Photoshoppal,de ha bemész a logoműhelybe,ott leírod,milyet szeretnél,és megcsinálják neked.
  • syberia2
    #130
    Hogy lehet mozgó avatart csinálni?
  • geo91
    #129

    Jól ragzátok a magyartot...
  • NeverwinterKING
    #128
    ne mutogass...
  • Divizio88
    #127
  • NeverwinterKING
    #126
    arsenal fanokat alap h örökre :P
  • Divizio88
    #125
    Van egy kerdesem
    egyszer regen irta sg chat-be,
    csunya dolgokat, es meg most sem
    tudok irni:(...orokre tiltottak
    ki?? vagy h van ez??
  • Divizio88
    #124
    Barki barmilyen viccet
    linkelt be,azzal vegzodott,
    h "higany"...
    es egy ido utan mar sok volt
    minden masodik szo a higany volt...
  • kas123
    #123
    A legszarabb vicc topikban tilos a "higany"-ozás, valaki ennek a pontos történetét pls írja le nekem :)
  • Magiszter
    #122
    Bár ha egy modinak küldesz egy mélt a képek címével és hogy azokat szeretnéd eltávolítani akkor lehet megteszi.

    Ha sikerült szóljál
  • szjuca
    #121
    Köszi.
  • Magiszter
    #120
    Bakker. Átjelentkeztem egy másik lapon erre mikor itt lenyomtam a mehet gombot ezzel a nevemmel küldte a hsz-t. Bezzeg az én időmben... még net se volt...
  • Magiszter
    #119
    És hogy válaszoljak a kérdésedre: Nemtom. Szerintem nem lehet, ezt a funkciót már én is kerestem párszor.
  • Atul
    #118
    Miért van az hogy ha megadom születési dátumnak az 1900.01.01-et akkor az írja ki hogy az életkora ismeretlen? Pedig már 108 éves vagyok, és jövőre leszek 109 (Hét igen az egészséges táplálkozás, a sok spenót, ződség (amiket beszélek is), meg a rendszeres testmozgás.). De miért nem írja ki? Ez szemétség... Bezzeg az én időmben...
  • szjuca
    #117
    Ennyire nem kellene segítőkésznek lenni, meg kapkodni, mert még levertek valamit!
  • szjuca
    #116
    Képfeltöltésnél a feltöltött fájlokat hogyan tudom törölni?
    Nemmegy nekem.
  • szjuca
    #115
    Ha a logóra gondolsz, ahhoz nem kell VIP tagság, a fórum főoldalon a Beállításokban tudod feltölteni magadnak. A VIP tagságot meg már nem lehet sms-ben fizetni.
    Vannak itten olyan topikok, ahol meg tudsz kérni valakit, hogy készítsen neked egyet. Nekem is itt csinálták.
  • Magiszter
    #114
    VIP tagság kell hozzá (vagy mi) Az meg ha jól tudom pénzbe kerül. Azt hiszem SMS-be.
  • rob999
    #113
    helo nekem nagyon megtetszett itt a kérdések fölötti név ahogy valamilyen kép helyettesitti ilyet én is tudok csinálni ésha igen akkor hogyan??
  • Magiszter
    #112
    Kihalna az SG a sok tera-reges, 8 éves, írni-olvasni nem tudós, de azért beszólogatós, mert úgyis nagy a szám a netenes, emberke nélkül Szeritnem.

    Akinek nincs inge, vegyen magának... (vagy valami ilyesmi )
  • Nuki
    #111
    -nem lennének újregek

    -nem lenne következő generáció
  • Grove4
    #110
    régen milyen volt a dizájn?Én akkor még asszem nem voltam,képet valaki?
  • PrisonMan
    #109
    OMFG! supergamezt én is tudtam
    A kérdésem az volt, hogy azelőtt volt-e superwarez??
  • NeverwinterKING
    #108
    mer akkor én nem lennék itt és mien unalmas lenne nélkülem az sg :|

    am +fav