422
  • pointer4
    #241
    Valmai ilyesmi?

    Mert a weblapjuk épp nem megyen.
  • Panther
    #242
    Igen, talán éppen ez a kép volt promotálva a Simchallengen, nem tudom, honnan szedted le. nagyon jókkat mondtak róla. Kézzel készítették (nem volt tömegtermelés) és fél évvel előre kellett a rendeléseket leadni. Azt nem tudom, hogy készítik-e még...
  • symbol
    #243
    csövi. nah :D
    lehet te segithetnél is :) sry az...

    OFF -ért, de hátha igy fellenditjük az iparágat :)
    szóval CST hárompedálosat néztem ki, ilyen tartóval. link | innen ...

    CST-3R | ezt :)

    vaaagy... ECCI pedál. :)



    ===

    nah most az van, hogy a CST-t mindenki isteniti. DE. ECCI is nagyon profi, minőségi név és cucc. valamint nekem kényelmesebbnek néz ki az ECCI pedálszettje. Egy hátránya lehet a CST-hez képest. a pedál oldalra nem helyezhető át. ergo pl nem tudom variálni a pedálok közt lévő különbséget. mondjuk szerencsére kemény 39-40-es lábam van :D szal ez nem olyan nagy probléma. a CST túl nagy helyet elfoglal, "a levegőben lóg", nincs lábtartója (tudom apróság) de. nah.

    árban asszem amikor néztem nagyjából ugyanott van mindkettő.
    szerencsére elég sok melóm van mostanság, igy úgy néz ki, hogy ha erősödik a forint gond nélkül megrendelhetem január közepe felé. :)

    apró kérdés: neked milyen van, mi ez amit belinkeltél? valamit te mit ajánlanál? :) tudsz jobbat? ezek a pedálok gondolom nem nagyon fognak besz*rni :) előre is kössze.

    áh, közbe olvastam Panther üzeneteit. szóval, jaja, a pedál sokat számit tényleg, bár Alien nem leszek tőle, de azért hamarabb meg lehet tanulni pályákat és a durvább járgányoknál (class A, class B) a kigyorsitás és a fékezés nagyon sokat számit. a 900 fokos kormány meg adott. ugye ennél precizebb nemigen lehet, max annyi, hogy finomitanak még a technikán a logisok. :) FREX kormányra pénzem nincs, meg más profibbra se, durva, hogy az ECCI FFB nélküli kormánya is több 100 ezerbe kerül még... ON

    nah nemsoká kipróbálom esőben is ezt az STCC-t :)
  • lac coo
    #244
    Én nem értek hozzá, de ezen a képen a pedál állatható oldalirányban ! Két elég hosszú pálya van a pedálokon ahol el tudod csúsztatni !
  • symbol
    #245
    bár az ECCInek még nem olvastam nagyon utána, gondolom az is nyomásérzékeny.

    nah de jaja, ez a Stream-es dolog elég durva, jó nagy bakot lőttek :)
    belső nézetre nem tudok mit mondani.. :/ olvastam a problémád korábbról, elég nagy szopás :/ kár, hogy már azt sem lehet normálisan megbuherálni ami direkt buherálásra készült :))

    neten amúgy mennyien nyomják és mennyire korrekt a simbin szim rajongók?
    gondolom a komolyabb futamok nem a nyilt szerveren vannak :) mondjuk sosem értettem a hülyék mért szedik le az ilyen szimulátort pl és mért mennek benne pl visszafelé...

    az is vicces, hogy a játékboltokban
    GTR EVO: szimulátor.... NFS: szimulátor. aham.
  • symbol
    #246
    télleg...:D lol :D
    ott nem is kerestem annyira, a pedál-szerkezet tetején, kiindulási pontján kerestem a cuccot :D kössze
  • pointer4
    #247
    BigOFF :D pls pls pls
    Én inkább a CST-t választanám itthonra, de az az igazság hogy azért is mert lenne hova felfogatni. lábtartót gyártani kéne hozzá az tuti. Ilyen alapon íróasztal alá pl ez a ECCI való.
    Az hogy javul az időd, az tuti, én sokat javultam az egyszerű squash labdás effekttől Nixim módra. Ahogy nézegettem, igazán normális áron sehol sem kapni pedált. Emiatt itthoni módszerekkel próbálok csinálni egyet :D. Akárhogy is tőrtem a fejem, túlzásnak találtam a közel 80.000 Ft-ot.
    Ez pl házilag kreált - kedves forumozó kollegánk által, aki remélhetőleg nem harapja le a fejemet ezért - nagyon igényes kivitel.



    Én valami ilyesmit tervezek, CST alapokra. Egyenlőre az mechanikai anyagok megvannak, nem haladtam még közelébe se a 10 rongynak. Max az elektronika dobhatja feljebb majd.
    ON
  • symbol
    #248
    jaja :) csini darab.
    nah de ne OFFoljuk szét annyira, azért még válaszolok :)
    szóval, hát soknak sok érte, de mit csináljak, nem értek én ehhez sem :D
    persze terveket meg lehet venni, és ki lehet vitelezni, de pl nekem az, hogy ECCI szinten nézzen ki és működjön is, az nagyon sok időmbe kerülne. az meg nincs. Irigylem a hozzáértésed, kitartásod etc. :) Amúgy sok pénz a pedálért, de egyszer kell remélem megvenni jó ideig :)

    most DFP meg squaslabda, és egész jó nekem is, javult a simához képest, de csak jobb lenne egy ilyesmi pedál :)
  • gordon 24
    #249
    Megjelent!!!!!!

    már kifezettem és gyön lefele!! Király....
  • symbol
    #250
    nah közben olvasom, hogy az ECCI fékek nem olyan jók :D jók, de a CST-ben nincs load-cell. :) ezt már mondták nekem, de azt hittem az ECCi-ben is van. ejh. :)
  • symbol
    #251
    sorry, a OFF ért téll befejeztem.
    viszont a simbin. hát azért kiv vagyok meddig csinálják még ezt a szkinezést. mikor ütnek és mivel majd a közel/távoli jövőben... :)
  • Alexease
    #252
    Nem kapkodtak el, de azert megis sikerult;)
  • gordon 24
    #253
    Engem nem zavar az offotok! Söt tök jok amiket beraktatok szóval nem kell abba hagyni..

    De mindjárt megvan az STCC-m már 92%-on van:D

    Egyébként nem csak skinezés ez..

    Figyi:
    6 uj pálya
    2 fajta volvo (c30, s60)
    Audi a4
    Egy uj seat leon (másfajta kasztni mint a WTCC-s)
    BMS (merci lesz egyszer belőle:D)
    és egy teljesen uj szabály rendszer (superpole , kötelező tankolás a futam alatt stb)

    ezt mégse adhatja oda ingyen:D Oké 4000ft sok érte de leszerom már megvan:D
  • gordon 24
    #254
    Végre valahára.. Már mindennap 120x néztem meg a steaen megvan-e:D Végre megvan..
  • Alexease
    #255
    Az 8 db uj palya:) Jo nyomvonalvezetesek, kivalo minosegben! Es van Camaro Cup is;P Ha idoben megjelent volna, akkor ~2900 HUF lett volna (a RACE07-hez), most izmosabb Dollarral ~4200 HUF. De meg igy is jo, aki szereti/tiszteli az eredetit.
  • gordon 24
    #256
    Jahh sajna ez van:D

    Nem baj..

    Letöltödött müködik is, gyarapodnak a serverek is:D

    Szóval holnap megnézegetem milyen online is..
  • haflac
    #257
    az én gépemen:athlon 3800(S939)
    2*512 ram
    radeon 9600 xt 256mb

    menne ez a progi 1024*768-ban?
  • GPx8
    #258
    Ha mindent low-ra veszel, akkor szvsz. igen.
  • Panther
    #259
    Gyerekek nálam valami nagyon nem stimmel. Mármint az egész steames cuccal. Lehet, hogy a már-már követhetetlen hackelgetéseimnek köszönhetően, lehet másnak, nem tudom, de most akartam megvenni a cuccot, az STCC-t.

    Viszont: előtte fenn volt az a csomag, amit torrentről húztunk le mindannyian és ami a patch kijövetele után már nem működött online. Fenn van most is, gondoltam, nem gond, a pályákat lehet használni GTR Evo alatt is, semmi baj. Ellenben a steam elkezdte az STCC-t letölteni, mintha már megvettem volna. le is töltötte a GCF fájlt, sőt el is engedte indítani, sőt, online is fenn voltam az egyik szerveren (Falkenberg).

    Mindezt anélkül, hogy megvettem volna. Bár az indítóképernyőn kiírja a hibaüzit, hogy ellenőrizzem az STCC előfizetésemet. :(

    Most ez akkor vajon mi a csuda?
  • Panther
    #260
    Most nézem meg alaposabban, ez az indítómenüben nem hibaüzenet, csak felhívja a figyelmemet, hogy ha még nincs meg a Race07-hez a két add-on, akkor megvehetem.

    Addig megvásárolni sem merem, amíg ez az állapot fennál, mert ki tudja mi történik. Az STCC modul beépült a GTR EVO parancsikonjával elindított típusválaszték mezőbe is, minden autót online is ki tudok választani. Ez nagyon furcsa, de egyelőre magyarázatot nem találok rá...
  • pointer4
    #261
    Nekem is bekerült a megvásárolt játékok listájába, és épp tölti le magát. Bár nem szándékozom megvenni. 74%-ról kezdte el magát letölteni.
  • Panther
    #262
    Ha nem vásároltuk meg, miért enged fel online??? Miért indul el egyáltalán? A Valve/steam még senkinek sema dott semmit ingyen, szóval ez kizárva....
  • pointer4
    #263
    Másnak is van hasonló élménye. [URL=http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?t=330290]"Since I pre-ordered the GTR Evolution through Steam and as promised I get the STCC for free! Thanks Simbin~"[/URL]
    Jó akkor vagy nagy málőr, és nemsokára eltűnik a listából. Vagy csodatörtént, és papot kell hívni :D

    MOndjuk az igaz, hogy pre-order státuszban vettem a gtr-e-t, de ilyen igéretről amit a csóka emleget, sose halottam.
  • Panther
    #264
    Másfelől, a megvásárolt játékok listájába csak akkor kerül be, ha már megvetted, gondolom ez logikus lenne. A STALKER: Clear Sky-t is előrendeltem és akkor került be a listába, amikor elérhetővé vált.
  • Panther
    #265
    Hahaha...itt azt írják, hogy amiért előrendelték a GTR EVO-t, azért megkapták az STCC-t for free, azaz ingyen. Na ez számomra eléggé kérdéses, de valóban indulok a paphoz és meggyónom a dolgot....:))))
  • Alexease
    #266
  • Panther
    #267
    Na kérem, kicsit utánajártam, a helyzet az, hogy itt valami hiba volt az árak körül, nemcsak Európában, de az USA-ban is, meg Angliában. Ez érintette azokat is, akik előrendeltéka cuccot, ezért adták ki ezt a közleményt:

    "We apologize for the pricing mix up on GTR. The prices on release today are lower than they were during the pre-purchase. For everyone who pre-purchased GTR and GTR+Race 07, SimBim and Valve would like to offer the next expansion pack in the Race series for free. More new tracks and cars will be out this year. When the next expansion is released, it will be automatically added for free to customers' accounts who pre-purchased GTR or GTR+Race 07. Sorry for the mix-up. "
  • Alexease
    #268
    Epp most olvastam en is, most akartam bemasolni:) Korrekt:) Jo huzas volt elorendelni a GTR:E-t:)
  • gordon 24
    #269
    Igy van! Ez a magyarázat. Én nem előrendelsébe vettem meg az evot. Igy nekem fizetnem kellett érte.

    Azoknak engedi ingyen akik elörendelésbe vették az evot, mert drágán adták akkor. Igy most ingyen kapod az stcc-t:D

    Szemetek!:D
  • Alexease
    #270
    Bar a sok iRacing utan kicsit "mas" vezetesi elmenyre, de azert eleg jo. Foleg igy, hogy szepen felhizlaltak a "RACE engine-t". RACE07+GTR:E+STCC, nem hivatalosan meg GTR2-GT es GTL:)
  • w77d
    #271
    sziasztok! Ez a játék tulajdonképpen egy mod a GTR Evo-hoz?? Ha felteszem, akkor az Evo-t indítva ott lesznek az új kocsik és új pályák??
  • pointer4
    #272
    Alex, neked is csorog lefele ?
    Jáá, lehet ez lesz az űber brutál kombó :D

    Mondjuk inkább úgy, hogy Race07 hez sok sok addon. Csak mint az RF nél, az indítás a lényeg, hogy melyik mod versenyei induljanak el, és miket lásson.
  • Alexease
    #273
    A RCE07 az alapjatek, az alap csomag. Ahoz lehetett kiegesziteskent megvenni a GTR Evolution-t es most az STCC-t. A GTR:E es az STCC fuggetlen egymastol (leszamitva a mostani elorendeleses, vasarlasos kavarast, ajandekot:D).

    Igen, ha meg van az Evo es az STCC akkor a menukben minden palyat es autot latni fogsz.
  • Alexease
    #274
    Mar lejott:)
  • w77d
    #275
    kiráály :D
  • pointer4
    #276
    Nahh aki későn kel, az még csak 90% :D
  • Alexease
    #277
    Ki koran kell, STCC-t lel:)
  • w77d
    #278
    új kocsik mik vannak benne??
  • Alexease
    #279
    http://game.stcc.se/
  • w77d
    #280
    tulajdonképpen új az A4 a két Volvo meg a Camaro... fizikában marad a szokásos Race07 fizika nem??