422
  • Willi Betz
    #201
    Valóban nem,de C30-aséra azt lehet mondani,hogy szép. Legalábbis nekem tetszik.
  • gordon 24
    #202
    Jaja..

    Egyébként ha valaki akar venni ex BTCC DTM stb autokat nem kell semmi más csak 31-40000euro:D

    Itt a link nézétek meg.. Basszus de komoly lenne venni egy ilyet:D Van köztük mondeo Audi, S60-as volvo stb.. ÁÁÁÁ Mit mennék velük..

    link
  • Willi Betz
    #203
    Nem semmi:D
  • pointer4
    #204
    Óóóó van ott egy Abarth :D szóljatok Alexnek, hátha lecsap rá :D
  • Alexease
    #205
    Ha van felesleges 10-15 millad, akkor OK:))) Es mit csinalnal vele, azzal jarnal a varosba?>:)))
  • Alexease
    #206
    Az komoly cucc, tetszik;)

    Ismerosnek van egy frissebb Abarth-ja, Historic Rally-ra alakitva, rendeznek, szerveznek versenyeket:) Hivtak navigatornak:P Most passzoltam, de talan majd tavasztol. Majd viszek kamerat;D
  • gordon 24
    #207
    Dehogy! Hungaróringre szépen kimenni vele, és körözni. Nem akaorok versenyezni, nem is tudnék. Kibérelni a pályát egy pár órá azt menni rajta.. Több értelme nem lenne, meg hát ezek az autok azért öregek a zöme 10-15 éves sőt több.
    Szóval bajnokságba indulni vele semmi értelme. csak ugy bohockodni.. De hát sajna sose lesz ennyi pénzem..

    De ha nyernék a lotton:DDD
  • Willi Betz
    #208
    OB-n lehet elkenné a száját pár autónak aza C180 DTM:DD
    Vagy az Alfa 155 DTM:D
  • Alexease
    #209
    Ha nyernel a lotton, akkor vehetnel ujat is;D
  • gordon 24
    #210
    Hát jah mondjuk ez majdnem biztos:DD
  • gordon 24
    #211
    Hát azért 100-150 milliot nem hiszem elkültenék rá.. De mondjuk igaz 1 milliárdból miért ne:D
  • Alexease
    #212
    Veszel egyet, tizen versenyre berbeadod (nem itthon:P), es mar vissza is jott az ara;) Azt hiszem, egy DTM-es Merci berleti dija 20-30 milla egy hetvegere (majd Misu vagy valakimond pontosabbat:P), bar abban benne van a szallitas es a szerelo-, mernokcsapat is;)
  • lac coo
    #213
    Carpack nincs még GTRE alá ?
  • Willi Betz
    #214
    Haa kell felteszem valahova:D
    Igaz 850mb körül van:)
  • lac coo
    #215
    Az rohadt sok, ne fáradj, előbb utóbb úgyis lesz ! ;)
  • GPx8
    #216
    A RaceSimTracker-en fent van root.rar néven, de nem tudom a kicsomagolási jelszót...
  • Willi Betz
    #217
    Nem írták oda valami megjegyzésbe vagy nem tudom?
  • Alexease
    #218
    Ez nem az a topic:)
    Amugy a GTR2 GT pack mar megjelent, linket tettem a topicba.
  • GPx8
    #219
    Nem. Elvileg valami kézenfekvő dolog, de kipróbáltam vagy 10 variációt és egyik sem jött be.
  • lac coo
    #220
    Ez mind egy topik (lehetne...) ! :DDDD
  • Alexease
    #221
    Ja, beleferne boven az ossszes a RACE topic-ba, ugy is az osszes csak "kiegeszito" (07, GTR:E, STCC):))
  • lac coo
    #222
    Amúgy meg nem ide akartam, azt hittem a másikban vagyok ! :DDDD
  • Alexease
    #223
    En is ugy szoktam;)
  • gordon 24
    #224
    Stcc a pass. (alul oda irta a commentekhez)
  • GPx8
    #225
    Igen, nem rég írták oda.
  • lac coo
    #226
    Ezt csak simán be kell másolnom GTRE főkönyvtárba ?
  • gordon 24
    #227
    Igen!

    Képzeljétek! Müködik, és ahogy elnézem neten is megy:D

    Szóval a Simbin ezzel hogy ilyen késön adja ki elég sok vevőt bukni fog. Simán beengedne serverekre vele, csak sajnos egyenlőre mind jelszavas. De a pályákat és az autokat (stcc) látja:D Szóval ez a nem gyenge:D
  • Alexease
    #228
    Persze hogy mukodik, mivel "csak" egy kiegeszites, igy plusz autok, palyak, de az alap ugyanaz;)

    Amugy valoban megszivattak magukat, egyszeruen nem ertem, hogy a Steam-es megjelenessel miert kell ennyit pocsolni?! Vagy a patch-et akartak vele megvarni (nem mintha az leakarna jonni, hiba "letezik"?:))
  • gordon 24
    #229
    Hát igen.. Én is meg akarom venni, majd, de hát meddig várjak még rá? Most igy letöltve is jo lesz amig nem jön ki..
  • gordon 24
    #230
    :D kijött egy patch.. Azt irja a fömenübe hogy gyözödjek meg arról hogy minden kiegészités meg van-e a Race07 -hez. Gtr evo Stcc the game stb:D

    ad egy linket is hogy vegyem meg:D Egy kérdésem van csak, hogy?? Amikor nem elérhető:DD
  • pointer4
    #231
    Mikor lesz már olyan, hogy race07 -be az összes (STCC map+car) + (GTR-E map+car) és levan tojva a más ? :D
  • Panther
    #232
    Egy biztos: a pályák a lehető legmagasabb szinten vannak lemodellezve, amit az ISI engineből ki lehet hozni. Mantorp egyenesen parádés. Anno én is megcsináltam a GTR2-höz és a GTL-hez, még egy kis tó is volt benne, amiben kacsák úszkáltak, de ez sokkal jobb. A kis tóban még nád is van, meg mindenféle növényzet, márha valaki mindent a maximumra tol.

    Ezek nyilván elhanyagolható apróságok a vezetési élmény mellett, de kívülről szemlélve, jó munkát végzett a Simbin.

    Mondjuk én így is 300fps-t kapok 1680x1050-ben. 16x anizoval gyönyörűek a pályák. Állandóan azon fanyalgunk, hogy elavult ez a motor. Érdekes módon a GPL motorjára senki sem mondja, hogy elavult, pedig mikor is jelent meg a cucc? 1998-ban?
  • Panther
    #233
    Utálom a steamet. Előnye, számomra az egyetlen, hogy a frissítéseket azonnal megkapja az ember. de itt véget is ér.

    A GTR Evolution-höz készítettem egy kis házi barkács modot. Nem felelt meg számomra az üléshelyzet belső nézetben, amit előre felkínált a program. Ha ugyanis a CTRL gombot az egérrel együtt használom, akkor a perspektíva is változik, én pedig ezt nem akartam. A módosításhoz minden egyes autótípus .cam és .inccar kiterjesztésű fájlját kell módosítani. Az elsőben vannak a különböző nézetekben használatos horizontális és vertikális látószögek, a másodikban pedig az, hogy milyen üléspozíciót foglal ela virtuális pilóta, mennyire lehet előre,-hátra,-fel,- és le mozgatni a kamerát a vezetőfülkén belül.

    Ezeket a fájlokat autótípusonként kiszedtem a GCF fájlokból, kikódoltam, módosítottam, majd visszakódoltam. A feketeleves most jön: a Gamedata/Teams mappát létre kell hoznia steamen belül és minden egyes autótípus mappáját is. Bele kell tenni a módosított fájlokat, ami online természetesen nem okoz eltérést.

    Viszont: így sajnos minden autót, illetve csapatot négyszer tölt be a program.

    Az indítási képernyőn persze. Ami még megszokható, ez nem okoz semmiféle teljesítménycsökkenést, az én gépemmel amúgy is kibírnám. :))) A probléma az, hogy a replay fájlokat viszont hihetetlen alacsony fps-el hajlandó csak lejátszani, mintha a replayen is ténylegesen négyszer töltené be ugyanazt a kocsit.

    Példa: Brni 22 kocsi, módosított fájlokkal nézem vissza a replayt, 30fps. Akármit csinálok. Ha törlöm a fájlokat, akkor 100 körül van. :)))

    Azt hiszem ezen még dolgozni kell, bár verseny és gyakorlás közben online semmiféle telejsítménycsökkenés nincs.
  • symbol
    #234
    nah megnézem ha ennyire ajnározzák egyesek :)
    azért egy valami tuti kéne egy új motor. és valódi újitások. mert ez mind szkinezés. nem több. mintha meg sem próbálnák a poros ivet lemodellezni vagy nemtom. pedig nem hiszem, hogy olyan nagy nehézség lenne. :/
    meg sorolhatnám. nah mindegy, meglesem. demot annó leszedtem, nem merültem bele, nem tetszett a körítés, a maszlag. meg úgy semmi sem.. nagyon.
  • Encore
    #235
    Tulajdonképpen van, csak fordítva. A GTR-E ugye tartalmazza a Race szériát+ modként van hozzá GTR2,GTL, és STCC (pályák egyelőre). Ja, és az MMG csapat készíti alá az F1 modot is.
  • Panther
    #236
    Ha jól tudom, legalábbis egy helyütt azt írták, hogy a Simbin konzolra készülő cuccai már a Lizard enginet használják. Amiről pedig az info pontosan 0. :))))
  • symbol
    #237
    jaja, a Race Pro az jó móka lehet :)
    beszereztem gyorsan az STCC-t. belőttem a kormányt, de még csak FFB nélkül mentem, végülis az annyira nem is érdekelt. a pályákra voltam kiváncsi.

    a menü nekem még mindig nem tetszik, túl konzolos, nagyon letisztult, lehetne sokkal jobb és "szimulátorosabb"... :/
    lényegtelen. a pályák viszont tényleg kezdenek atom jók lenni. nagyon szépek, a buckák meg rázókövek is jók, a fű, minden tereptárgy. :) szép munka. :) igy a mod-ereknek is könnyebb a dolguk mintha egy csupasz akármit kéne totál feldobniuk.
    viszont belső nézetben katasztrófa. az iRacing az árnyékaival a földbe döngöli...

    a visszapillantók jó pofák, olyan valódian hatnak, kár hogy nem látszik benne a kasznim :D

    mellesleg: a Lizard... hát nemtom. tényleg semmi hir, és nem is tudom lesz-e végre valami. STCC után most viszont mintha csönd lenne. miért? mi készül pc-re? jó lenne az az új motor...

    megvenném mert becsülöm én a jó munkát :D de pedálra gyűjtök :D minden fitying számít így a világválság idején :D
  • Panther
    #238
    Én az STCC-t az eredeti Race07-re és GTR Evo-ra tettem fel. De mióta kijött a patch, folyton küldözgeti nekem a nyitóképernyőn az üzenetet, hogy ellenőrizzem az előfizetésemet és azonnal vegyem meg az STCC-t. Persze, csak Steamen nem lehet kapni. :)))

    Más: sajna anomáliák vannak bőven. Én ugye módosított belső nézettel megyek, anno más is megcsinálta már ezt, még az F1 2002 korában is. Hogy ettől-e vagy mástól, nem tudom, de néhány pályán borzasztó anomáliák alakulnak ki EVO-ban. És csak bizonyos pályákra jellemző. Például Brno-ra és Monza-ra.

    A jelenség: beforduloka célegyenesbe, minden rendben van, de egyszerre csak a kép, amelyet a mmonitoron látok, megdől vagy 15 fokot az egyik oldalra, mintha a pálya valamilyen domboldalon lenne és az autó, vagyis a belső nézet is dől vele. 1-2 körön belül abbamarad, vagy ha bemegyek a boxba és van, amikor nem is jelentkezik. Másik zavaró dolog: felmegyek egy dombra, a látószögem előrebukik, vagyis nem látom a műszerfalat, majd amikor lejövök a dombról úgy marad. :))))Mintha kitoltam volna a nézetet egészen a motorházig. Persze ilyenkor aztán vana kapkodás, mert nem érzem a kocsit igazán. Ez is helyreáll egy-két körön belül, de nagyon klellemetlen tud lenni...
  • pointer4
    #239
    Mesélj milyen pedált szemeltél ki magadnak ? :D
  • Panther
    #240
    Anno, amikor a Simchallengen mentem egy-két időmérőt és futamot, a finn Mikko Saren mondta nekem (Markus Kononen-el készítették a FinnMotion pedált)-, hogy esetenként a pedál többet tud számítani, mint maga a kormány. Bizonyos értelemben igaza van. Persze egy jó kormánybeállítás is tizedeket, sőt másodperceket hozhat...