422
  • lac coo
    #121
    Tuti !
    iR után nagyon szédítő ez a tempo ! :DDD
  • GPx8
    #122
    Hogyan nézted meg??? ;)
  • Alexease
    #123
    A palyakat le lehet tolteni a RACE07-hez (RSTracker):)
  • Alexease
    #124
    Itt van masik:)
    RACE07_F3000_Sturup (AVI, H264, 5MByte)
  • GPx8
    #125
    Hol???
  • lac coo
    #126
    De mi az a "minden" amit tud az engine ?
  • lac coo
    #127
    Ezek jók az Evo-hoz is (lehet csak az van fennt most nekem ...) ?
  • Alexease
    #128
    RaceSimTracker - a RACE topicban ott a link a banner alatt...
  • Alexease
    #129
    Persze hogy jo, ugyanaz a ketto, csak mas a neve:)))
  • GPx8
    #130
    Kösz.
  • GPx8
    #131
    Sajnos egyáltalán nem töltődik arról a torrentről...
  • lac coo
    #132
    Pedig kéne neki !
  • Alexease
    #133
    Ezert huzakodtam betenni a videot egy ideig, mert tudtam, hogy utana az lesz, hogy: honnan, hogyan, miert, meddig stb.:)))))))
  • lac coo
    #134
    Tényleg szépek a pályák ! Sok fűcsomó, 3D fák ezeregy object még ott is ahol nem látszik ....
    Mewg mindjárt az elején egy hatalmas hiba: pitben a sátor egyoldalas, belülrő lsemmi nem látszik belőle :))) Már nem tom melyik pálya ( ahol a kavicsbánya van ...)
  • lac coo
    #135
    Hát vazzze , itt van poligon gazdagon ! Még a dróttartó oszlopok is 3D-sek, nem beszélve a rengeteg fű, fa épület néző stb ...
    Rendesen megcsinálta ezt most a Simbin !
    És milyen jók ezek a pályák ! :))))
  • Alexease
    #136
    Ezek nagyon jo palyak! Ilyenek kellenek. Nem mondom, hogy rosszak a szokasos GP palyak, csak mar kicsit uncsi;) Ezert jo az iRacing (foleg ha jon majd a tobbi is hozza) vagy ezert tetszett a Carretera is (csak sajnos abbol nem tudtak kiszedni a palyakat, pedig 12 nagyon jo van benne!).
  • Zozi6403
    #137
    RaceSim Tracker.com,regisztrálsz,freemail-en kapod a választ,és...
  • Zozi6403
    #138
    Köszi,már töltöm is.
  • Zozi6403
    #139
    Aki gyüjti a pályákat azoknak jó,de a Mantorp kivételével ezek gokart pályák,pl a Sturup...,160-ig (Wtcc)jó ha ki lehet huzatni.
  • Alexease
    #140
    Ez a tipusu autoverseny elsosorban nem a vegsebessegrol szol:)
  • gordon 24
    #141
    Nem ezek nem azok! Jó szük kifejezetten izgalmas tura autó versenyeket produkáló remek pályák.

    Ez nem wtcc, hanem Stcc.
  • Zozi6403
    #142
    Én megkövetem magam,ezek nem netre való pályák,és megveszem a Gtr evo-t,ott legalább több lehetőség van,pl exteme wtcc,most búcsúzom innen,hali.
  • Alexease
    #143
    Ingyen letoltheto a jatek!!!
  • Zozi6403
    #144
    Ok De nekem akkor sem kell.
  • Alexease
    #145
    Megis itt vagy?!:)
  • gordon 24
    #146
    Nem tudtok róla valamit mikor jön már itthon ki?

    A Svédeknél már 1 hete kapni. Itt meg még Steamen se.

    Van valami info??
  • Alexease
    #147
    Dobozosban itthon szerintem nem lesz, de mashol sem nagyon;) Csak Steam-en. Hogy ott mikor, az passz;) Valszeg megakarjak (-tak) varni, hogy a Svedeknel fogyon a dobozos, mert ha kikerul a Steam-re, akkor azonnal konvertaljak (masoljak:D) a palyakat, autokat a nyers RACE07:) A palyak mar kikerultek...

    De vegignezve a palyak minoseget, ha valoban lesz kiegesziteskent 2-4000 Ft-ert, akkor megerdemlik hogy megvegyem, valoban jok lettek.:) Persze gyokersegnek tunik, mivel az autok annyira nem izgatnak, bajnoksagot ugy sem fogok menni a palyak meg mar megvannak:DDDDDDD
  • gordon 24
    #148
    Jahh:D De én meg nem akarom addig leszedni a pályákat sem, amig nem jön ki.. Olyan jó lenne ki adnák már.. Szeretnék menni velük:D

    Szóval nagyon várom már:D
  • lac coo
    #149
    Szerintem is szép munka, bár én nem veszem meg (minek, úgysem használnám?) de küldök nekik egy szép képeslapot ! :DDD
  • Alexease
    #150
  • Encore
    #151
    Ezek az STCC pályák nagyon bejönnek. :D tetszik, hogy tele vannak emelkedőkkel meg lejtőkkel ugyanakkor technikásak végig, nincs bennük olyan ahol padlógázon kell menni. És mivel rövidek is, folyamatosan forgalomban van az ember ha mondjuk húsz másik kocsi is van a pályán.
  • GPx8
    #152
    Az autókat még nem szedték ki?
  • MaSzKa
    #153
    te már játszol is vele?

    megjelent már?
  • Encore
    #154
    Letölthetők az STCC pályái GTR Evohoz (Race07hez is) azokkal nyomom.
  • gordon 24
    #155
    Ha gondoljátok:

    Lehet festegetni az autokat ameddig nem jön ki:D Meg ezen az oldalon van egy video is amin tesztelik..


    Stcc The Game
  • solo
    #156
    Már nagyon várom: O
    Majd meglesem hogy lehet skint hergelni, és csinálok is valamit: D
  • Cowek
    #157
    Huhh... a GameRankingson 40%-ot kapott sajnos. Valaki meg tudja mondani miért?
  • Panther
    #158
    Úgy, hogy szerintem nem jót néztél. :)) Volt anno 2000 körül egy Swedish Touring Car Championship névre keresztelt game. Az kaphatott ennyit, az STCC még ki sem jött.
  • Willi Betz
    #159
    Most ezt nem azért teszem be,hogy mutogassam mindenkinek. Csak azért,mert ahogy lejött írhatok róla egy véleményt,persze ha csak érdekel titeket.


    Amiatt ilyen nagy,mert benne van a Race07 is,egyébként 1,7 GB maga az STCC.
    Azt nem írom le honnan szedem,mert warez!
  • Szabi1991
    #160
    árkádos mint a Race07, ennyi :/