422
  • Máté94
    #81
    Esetleg valaki nem tudja honnan lehet letölteni a játékot Steam-en kívül?:)
  • Alexease
    #82
    Erre most mit mondjak?!:) Remelem, ha vizelned kell, azert a WC-ig meg elvergodsz?:)
  • Máté94
    #83
    Mármint a Demot?:D?
  • Alexease
    #84
    Ja;) Ketlem, hogy benne lenne az osszes auto. Nem neztem a demot...
  • Máté94
    #85
    Hát azt,hogy tudom,hogy megakarod adni a felhasználódat meg a jelszavad is:)
  • Willi Betz
    #86
    Akkor várok még pár napot aztán a teljeset megveszem Steam-en.
  • Alexease
    #87
  • Máté94
    #88
  • Alexease
    #89
    Jol jarnal, mivel mar tucatnyi jatekot vettem meg Steam-en;)
  • Máté94
    #90
    Én nem vagyok olyan de tényleg:D
  • Willi Betz
    #91
    Merci:



    Audi:

  • Alexease
    #92
    Jo ez a Merci, nem ertem a problemat:))))))))
    Belulrol lenyegtelen, az osszes auto "egyforma", hatulrol nezve vagy a a visszapillantobol meg boven jo:)
  • Willi Betz
    #93
    Oldalról pl Mercedes...
  • Willi Betz
    #94
    Bár tényleg nem értem a Mercedest,mert hiába nem nem gyári színekben mennek vele,de akkor is valamilyen szintű reklám...Bár ott van az NFS...az lehet elég nekik.
  • Alexease
    #95
    Premium marka, nem kell nekik az ilyen reklam;) Foleg, hogy az O autoik nem torhetnek jatekokban;)
  • Willi Betz
    #96
    Itt van pár új kép.
  • Willi Betz
    #97
    Ez is igaz.
  • Attila889
    #98
    egy picit gagyi a merci,szerintem :S
  • Willi Betz
    #99
    Majd ugyis lesz addon ként szerintem.
  • Alexease
    #100
    Vissszaolvasol, es megtudod, hogy miert:)
  • MaSzKa
    #101
  • Willi Betz
    #102
    Már láttuk őket:)
    Pont a BMW-k nem újdonságok.
  • Zozi6403
    #103
    Mikor jelenik már meeg?
  • gordon 24
    #104
    nem tom de jó lenne már!:D
  • Djemba
    #105
    szept. 19 volt elvileg
  • Alexease
    #106
    Papiron penteken jelent meg a Skandinav reszeken (dobozos). Steam-hez kell nehany nap atfutasi ido, penteken es hetvegen nem fognak megjelentetni semmit;) Ha nincs uzleti csur-csavar, akkor jovohet vegefele. A progikat altalaban csutortok-pentek szoktak kiadni, de mivel a Steam fuggetlen, igy lehet hog mar holnap:)

    De ezzel is az lesz, mint az elozovel (GTR:Evolution). Az emberek hulyere rinyaltak magukat, hogy mikor jelenik mar meg, megjelent, aztan nagy kuss;) Kivancsi vagyok hanyan vettek meg a GTR:E-t eddig?!:)))
  • Attila889
    #107
    Amúgy nem láttam beírva lenni itt a topicban de én leírom azért a gépigényt:

    Minimum rendszerkövetelmény:

    Támogatott operációs rendszerek: Microsoft Windows XP Home/Pro, Windows Vista
    Processzor: 1.7 GHz Intel Pentium 4 vagy ehhez hasonlók
    Memória: 512 MB RAM
    Grafikus kártya: DirectX 9 kompatibilis 128 MB memóriával
    Hang: DirectX 9 kompatibilis
    Direct X verzió: 9
    HDD: 2.5 GB

    Ajánlott rendszerkövetelmény:

    Támogatott operációs rendszerek: Microsoft Windows XP Home/Pro, Windows Vista
    Processzor: 3 GHz Intel Pentium IV vagy ehhez hasonlók
    Memória: 2 GB RAM
    Grafikus kártya: DirectX 9 kompatibilis 512 MB memóriával, Nvidia 6800 vagy jobb
    Hang: DirectX 9 kompatibilis
    Direct X verzió: 9
    HDD: 2.5 GB
  • lac coo
    #108
    Általában a megjelenést úgy kell érteni, hogy mikor lehet letölteni :))))
  • Alexease
    #109
    Tudom;)
  • lac coo
    #110
    Speciel mostanában én sem sokat szoktam megvenni ,régebben havi kettőt vettem ...
    Egyrészt a játékok minősége a béka feneke alatt van ( az utóbbi években egyedül COD4 tetszett ...) , minden játék arra hajaz, hogy újíts HW-t, másrészt az efféle addonokra ki a fene ad már pénzt mint ez a századik Race carpack ....
  • Alexease
    #111
    Mondjuk en keveset jatszom, es azt is csak szimulatorral, vagyis ha meg is akarok venni valamit, az nem olyan sok;) De aki sokat jatszik es sokmindennel (autos, lodozos, mittudomen:P) annak valoban ervagas;)

    Eddig megvettem minden SimBin programot, szamomra nem volt akkkora lehuzas (csak egy kicsit:D). A GTR merfoldko volt, a GTL az eddigi legjobb, a GTR2-be belepakoltak az uj engine-t, a RACE ujdonsag volt, csak kicsit hurka;) A RACE07 mar erosen lehuzas jellegu, de a bovithetosege, a kiadott addonok es az olcson beszerezheto GTR:Evlution miatt meg elmegy kategoria;)

    Ezen az STCC-n mar en is elgondolkodom;) Az autok nem erdekelnek, egyformak mint a nyulszar (foleg vezetesi elmenyre). Azert a 6-7 palyaert meg... Talan ha ez is lenne kiegesziteskent a RACE07-hez:)
  • Alexease
    #112
    Es ha mar RACE07/GTR:E bovithetoseg: http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1207524315&no=692
  • gordon 24
    #113
    Nekem itt figyel a gépen:D
  • Zozi6403
    #114
    Én tuti hogy megveszem,mert a túraautósoknak ez kötelező fogyasztás,és északon"is megveszik,hát majd játszok velük...
  • Alexease
    #115
    Saab, STCC 2009
  • Willi Betz
    #116
    Már azt hittem,hogy megjelent Steam-en:)
  • Alexease
    #117

    Kivancsi leszek, mikor jon ki (talan holnap:D), milyen formaban (lesz-e azonnal kiegesziteskent a RACE07/GTR:E-hez?) es mennyiert. Ha ez is olyan 2-3000 lesz (kiegesziteskent), mint a GTR:E akkor OK:P
  • lac coo
    #118
    Te már csak ezért gyűjtöd, hogy meglegyen, ennyi moddal, játékkal az életben nem mész :DDDDD
  • Alexease
    #119
    Ja, gyujtoszenvedely:) A GTR:E-vel talan ha 2 kort mentem;) Igazabol jo lenne, ha az iRacing nem jelent volna meg;) De azota massal nem nagyon mentem;)
  • Alexease
    #120
    Megneztem az STCC palyakat, jok lettek! SimBin mostmar rapakolt mindent, amit az engine enged:)

    RACE07_FormulaBMW_Knutstorp (AVI, H264, 6MByte)