16
  • duke
    #16
    A szenvedely onmagaban nem jelent problemat,akkor valik betegsege,amikor a szenvedely atveszi az iranyitast,az ember elete folott,es akadalyozza az ugynevezett normalis letet.Ha valaki peldaul ugy tud dohanyozni,hogy nem esik nehezere barmikor nehany napra felhagyni vele,akkor az meg nem betegseg.
  • vmiki88
    #15
    bazz szinte mindenkinek van valami függösége:
    pl. anyám szeret kötni, a nagyanyám főzni imád, a nagyapám horgászni szeret stb. ezek nélkül nem tudnának élni
  • xAlterego
    #14
    Ez hülyeség, egész nyáron napi 8 órát neteztem és 2-3 órát játszottam, és 2-3 órát TV-ztem, mert eggyszerűen nem volt jobb dolgom.

    De amikor egy hétig táborban voltam, meg egy hétig nagymamámnál, ahol nem tudtam, nem jött rám semmilyen roham, nem szenvedtem, épp csak hogy párszor eszembe jutott hogy "de kár hogy lemaradok az E3 híráradatról".

    Ha nem lenne PC, se TV, akkor itthon gubbasztanék egész nyáron, mert csak inkább többet olvasnék, vagy sportolnék, vagy mittomén.

    Az ilyen szakvélemények nagy hibája hogy az utóbbit felsőbbrendűnek tartja az előbbinél.
  • Shaenis
    #13
    ebben a k*rva melegben szivesen megszabadulnék a ruhafüggőségemtől, engem nem zavarna hogy pucéran látnak ha nem néz mindenki hülyének, mert ők is azok
  • emile zola
    #12
    Ja igen, legyen a neve ruhafüggőség:)
  • emile zola
    #11
    Már megint ekkora egy hülye sztorit. Én nem betegségnek nevezném ezt, hanem szükségletnek vagy inkább igénynek. Lehet h nincs jobb dolga az egyes illetőknek és inkább tv-znek v interneten böngésznek.
    Ennyierővel azt is betegségnek lehetne nevezni, h öltözködik, ruházkodik sok ember, ha pedig megvonnák tőle aezt, kénylmewtlenül érezné magát az utcán.:D
  • Shaenis
    #10
    szerencse hogy én csak internet és mmorpg függő vagyok, nincs időm tévézni
  • god25
    #9
    Mivel információ-társadalomban élünk, ezért szükség van rá!
  • Franky25
    #8
    Inkább hírfüggő, mint szappanopera függő legye valaki...:)
  • Gabe Dearborne
    #7
    Bullshit a köbön. Lehet manapság médium nélkül élni? Le lehet mondani az információról? Nem lehet. Ha viszont valaki annyira unatkozik, hogy ezen a kákán keres csomót, akkor annak azt tudom ajánlani, amit Hofi ajánlott:

    Na pubi! Ha legközelebb unatkozol, ott van mindjárt a jobb kezed. Minket meg hagyj békén a baromságaiddal, mert te pont olyan médiafüggő vagy, mint mindenki más.
  • fbk
    #6
    [i]Egyre többen válnak világszerte a rádiók, a televíziók és más médiák rabjává.[i]

    Talán médiumok...
  • Ghoosty
    #5
    Recesszió van a pszichológia iparban, vagy mi a fene?
  • vajon kiki
    #4
    Figyelem !

    Korunk növekvő rákfenéje az egyre jobban elhatalmasodó étkezési hullámok vészjóslóan hívják fel a figyelmet: már közel a vég. Naponta emberek milliói térnek rossz útra és megszegik legszentebb Istenünk egyetlen parancsolatát:

    Ne Étkezz !

    Egyre jobban elterjedőben van az a népbetegség, amely sok ezer embert kényszerít árnyékszékre, és kellemetlen szagú barna anyag kunkorodik ki a fenekükből, amelyet orvosi nyelven egyszerűen csak fekáliának neveznek.
    Nos ez a fekália nevű betegség úgy tűnik megállíthatatlanul terjed Földünkön.
    Azon szerencsések pedig akiket nem dönt árnyékszéknek ez a betegség, sajnos nekik is borzalmas hasfájásuk van.

    Ezek már tényleg a vég utolsó stációi, ezért tüstént cselekednünk kell !

    A közelmúltban a Nemzetközi Étkezésügyi Rendőrségen kívül számos étkezési bűnügyekkel foglalkozó vállalkozás látott napvilágot. Több súlyos bűncselekményt , grillpartit sikerült lokallizálniuk, megakadályozniuk és több tonna élelmiszer-szállítmányt foglaltak le, csak az utóbbi néhány hónapban.

    Ezúton szeretnénk felhívni a civil lakosság figyelmét, hogy ha tudomásukra jut, hogy valamely ismerősük, barátjuk élelmiszert tárol, szállít vagy fogyaszt, azonnal értsítsék a legközelebbi étkezésügyi biztost, hogy még idejében meg tudjuk akadályozni a bűncselekmény létrejöttét.

    Segítségüket előre is köszönjük:

    Kunczogó Gábor étkezésügyi főbiztos, Dr. Hájas Zoltán egyetemi nagyfejű és
    Sohse Katsag Izraeli-Magyar étkezésügyi miniszter
  • Amcir
    #3
    Na annak aki elveszik az információk miatt a csáládjától az alabból szerintem egy kicsit "furcsa"
  • Amcir
    #2
    lassan már kimútatják hogy a világon mindenkinek levegőfüggősége van
  • BIZ0906
    #1
    Én azt mondom inkább ez bár azért nem eltúlozva, mint .
    Bár kinek mi a jó :)