640


Platformok: PS3/X360/PC

Fansite
  • Istencsászár
    #1
    Overlord II is the sequel to the hit warped fantasy action adventure that had players being delightfully despotic. In Overlord II, a new Overlord and a more powerful army of Minions take on an entire empire in a truly epic adventure, inspired by the rise of the Roman Empire. As the Glorious Empire conquers kingdoms and destroys any sign of magic it finds, it’s time to go Minion Maximus and send in the horde.



    The Minions return smarter, deadlier (and funnier) and are ready to fight in large scale battles that will see their wild pack mentality squaring up to the organised legions of the Glorious Empire. As ever, they’ll do anything and everything the Overlord commands of them, especially now that they can run ravage and wreck buildings and scenery. They’ve also learn to ride: In Overlord II Minions will be able to mount up and ride wolves and other magical creatures around the landscape and take them into battle, making our band of merry fighters faster and fiercer than ever before. Coming in 2009, Overlord II is now in development at Triumph Studios in Delft, the Netherlands, for the PS3, Xbox 360 and PC.




  • Prince23
    #2
    Magyarul?
  • szurop
    #3
    Nemrég jáccottam újra az első résszel. Nagyon jó. Mikor először játszottam vele, hát mennyit röhögtem.
  • Prince23
    #4
    No akkor magyarul, íme:

    Leleplezték a szép sikereket elért, egy kiegészítőt is megélt Overlord második részét Wii- és DS-exkluzív epizódját, mely a Dark Legend és a Minions alcímet viseli.

    Bár sejteni lehetett, mostanra vált biztossá, hogy készül az Overlord II, melynek megjelenése 2009-ben várható PC-re, PS3-ra és X360-ra. Annyit már tudni lehet a folytatásról, hogy játékmenetben nem sokat fog változni az első részhez képest, de csatlósaink jóval több dolgot tudnak majd megtenni. A történet - mely a Raising Hell eseményei után játszódik - új helyszínekre kalauzol el minket: ez már a képeken is jól látszik.

    Szintén jövőre jelenik meg a Wii-exkluzív Dark Legend, melyben Overlordunket ifjú korában irányíthatjuk. A játékmenet hasonló lesz, viszont az irányítás teljesen egyedi, a Wii kontrollerére szabva. A másik érdekes verzió az Overlord Minions, mely kizárólag DS-re készül és egy puzzle játék lesz. A jövőre megjelenő játékban négy csatlóst irányíthatunk - ezen és az előbbi verzió fejlesztését egyaránt a Climax Studios végzi.
  • Istencsászár
    #5
    Még jobb, még poénosabb, még több rombolás, még több táj, még lükébb minionok, akik különböző lényeket meg is tudnak majd lovagolni pl farkas igy még gyorsabakk lesznek és csaátba is vihetik őket.

  • SötétBarom
    #6
    VÁrjuk, az előző üdítő színfolt volt a mostani sivár felhozatalban.. Tudott teljesen újat mutatni játékmenet terén, szal hajrá! A minionok hülyeségein én is betegre röhögtem magam :D Főleg azon, hogy minden szart magukra aggattak :)
  • saxicola
    #7
    Én sajnos a felénél meguntam a játékot, de örülök a folytatásnak. Ha a játék végéig fenn tudnák tartani az érdeklődést a második részben akkor ott lehetne a legjobbak között.
  • Istencsászár
    #8
    Túl könnyű volt?:) a vége fele bonyolódik a dolog az igazán kemény és van kihívás bőven...
  • saxicola
    #9
    Nekem ellaposodott a játék egy idő után.
  • grebber
    #10
    Overlord 2 infomorzsák
  • Prince23
    #11
    Trailer
  • grebber
    #12
    Overlord II is in development for PS3, Xbox 360 and PC, currently scheduled for release in North America on June 23, 2009, and Europe on June 26, 2009.
  • grebber
    #13
    Új képek + Trailer
  • STREEX
    #14
    10 ok hogy miért legyél gonosz XD
  • ricsa008
    #15
    Overlord II - Demó jövő héten

    PC-RE IS!!!!
  • tonyr #16
    várom :)
  • balee4
    #17
    nem tudni melyik nap jön a demó?
  • adammmmmmm
    #18
    OVERLORD SHOW
    Tudja valaki mi lesz ez?
  • adammmmmmm
    #19
    LOL
  • ricsa008
    #20
    DEMO!!
  • Pio
    #21
    ITT VAN néhány mirror. A Codemastersesről 2 szálon lehet szedni és úgy összesen olyan 300Kval jön, a többiről nem tudok nyilatkozni.
  • ricsa008
    #22
    wá köszi erről a planet izéről úgysem tudtam elindítani
  • RZednik
    #23
    Jön az szépen a Fileplanetről is (angol mirror-ról szedem). Ingyenes regisztrációval is tölthető, szóval nem csak fizetős lehetőség van.
  • Pio
    #24
    No, olyan fél óra játékidő van a demóban, aki nem ismeri a játékot vagy össze akarja vetni az első résszel annak érdemes rászánni ezt a kis időt.
    Bevallom nekem már csak nagyon halvány emlékeim voltak az első részről, de most felelevenedtek a régi szép emlékek. :) Nagyon hasonló az egész az elsőhöz emlékeim szerint (amik ahogy mondtam homályosak :( ), szóval akinek az tetszett ne hagyja ki ezt se, akinek pedig az nem tetszett, annak ez is felejtős lesz. Hasonló játékmenet, hasonló humor, hasonló stílus. Viszont a végén mutatnak egy kis videót, az alapján nagyon változatosnak ígérkezik a teljes verzió.
  • grebber
    #25






  • Pio
    #26
    A raszta elfekről miért nem csináltál képet? :)
  • Prince23
    #27
    Jól van optimalizálva?
  • Pio
    #28
    Teljesen akadásmentes volt nálam (c2de8400, 2gram, 8800gt-oc). Mondjuk részletes beállításokra ne számíts, ez szabvány Codemasters platformátirat, sose viszik túlzásba a srácok... Felbontás, globális minőség, gamma azt annyi, ha jól emlékszem. Aztán videókártya kontrolpanelből lehet még ezt-azt ráuszítani, ha nagyon akarsz.
    Nem is az a textúraorgia, de nagyon hangulatos a kinézet és a tájak gyönyörűek (szerintem). De csak 900 mega és még "arányt se kell rontani" érte, szóval... :D
  • ricsa008
    #29
    wáááá ez kegyetlen és nagyon faszán fut !!!
    már kezdek is spórolni jön ide a polcra az 1. rész mellé
  • Prince23
    #30
    Na ennek örülök, hogy jól sikerült a graf engine
  • balee4
    #31
    na basszus most vettem észre, hogy kijött a demó, akkor ezt csak a jövő héten tudom kipróbálni, otthoni nettel kész halál lenne leszedni:(
  • ricsa008
    #32
    mert?csak 900mb és nagyon megéri kipróbálni
  • tonyr #33
    mi ?
    nem, ha a custom-ra mész akkor nagyon is sok opciot lehet állitani !
  • Pio
    #34
    Ez esetben nem voltam elég alapos. Sejtettem, hogy a demó nem túl hosszú, úgyhogy inkább csak játszottam. Majd a fullban állítgatunk :D De köszi szépen, hogy szóltál!
  • Pio
    #35
    ITT egy háttérkép, ha kell valakinek.
  • tonyr #36
    nagyon bejön a game... a farkasok igen jok :)
  • balee4
    #37
    nem korlátlan a netem és kurva lassú, 15-20 kilos letöltés :DD
  • ricsa008
    #38
    jah értem
    úgy télleg bajos
  • csoli31
    #39
    Szevasztok!
    Én is anno játszottam az első résszel, és ezért ma gyorsan le is szedtem a demót. Majd este ki is próbálom (azért csak este mert megyek az unokahúgom ballagására). Remélem van olyan jó mint az első része!
  • Pio
    #40
    Majd írj mindenképp, hogy milyennek érzed az 1hez képest, kíváncsi vagyok.