39
cmos hiba üzenet
  • nagyi87
    #39
    nah köszi mindent fiuk minden tökjó, csak ugy száguldozik a kisgépecske:D:D köfike még1x
  • S8DJ
    #38
    Bios gyári beállítás
  • nagyi87
    #37
    jo, de akkorsem értem:D nemakarok semmit sem cserélni:D
  • Quki
    #36
    ez egy hasonlat volt kérlek szépen...eléggé érthető
  • nagyi87
    #35
    légyzi...:D
  • nagyi87
    #34
    nem értem fejtsd ki:D::D
  • Carlos
    #33
    Minek akarod kicserélni az ablakot az autóban, ha szar a motor?
  • nagyi87
    #32
    ja és am se a alaplapnál se a vga-nál nem volt az az ugynevezett "SLI-hid" amit két kártyánál használni kell!! menjek vissza a boltba vagy kitöl kell azt?? lehet külön venni?...
  • nagyi87
    #31
    és tud igy müködni a gép rendesen?? vagy f1 meg f10ezni kell??
  • nagyi87
    #30
    jol van köszi szépen mindent!! probálkozok holnap és jelentkezek:D am ha van ez a cmos hiba attol még feltom telepíteni az xp-t??:P
  • norbi56
    #29
    Nyári szünet van visszafejlődtem haggyá békén XD
  • norbi56
    #28
    Jah hát nem tudom csak nekik is ugye hasonló volt a problémájuk próbáld meg úgy ahogy ők csináltak...Elrontani nem tudod.
  • nagyi87
    #27
    most mért kell okoskodni?? Nrbi segit nekem , te meg nem, ö a forumhoz szol hozzá, te meg nem!!!de nekem ne video bios problémám van, az nem baj??:D
  • Matte
    #26
    Norbi, engedd meg hogy bemutassalak egy barátomnak. Norbi, ez itt vessző, funkcióját tekintve írásjel.Vessző, ő itt Norbi. Na, most hogy már ismered, használhatnád is.
  • norbi56
    #25
    húzd ki a DVD meghajtót és nézd meg nekik is ez volt a baj vagy ha tudod próbáld ki másik VGA-val
  • nagyi87
    #24
    akkor nekem ahoz semmi köszöm a cmos-ommal mi??
  • norbi56
    #23
    Itt a DVD meghajtó miatt volt Video BIOS probléma.
  • norbi56
    #22
    JA Értem Ez az a video
  • solo
    #21
    Azaz! Lehet ugyan az a probléma, hisz a biosz 90% ban ugan az.
  • norbi56
    #20
    Á nem egyre gondolunk amit én néztem egy nforce 680SLI lap volt
  • nagyi87
    #19
    holnap meg megprobálom akkor a gombokat meg a resetet, köszi szépen:):):)
  • nagyi87
    #18
    énis azt keresem , nemrég láttam, de nem találom::S:S
  • norbi56
    #17
    Ha egyre gondolunk akkor ők egy régi PCI-os kártyával hozták rendbe és a meghajtó volt a hibája vagy mi megpróbálom megkeresni a videot az online-on
  • solo
    #16
    Jaja, az kell..
    Nyomsz egy olyat, akkor megy a c mos reset, utánna meg jónak kellene lennie..ha nem, akkor megnézed a GS es vidit, ott mondja, hogy mit kell csinálni.
  • nagyi87
    #15
    igen van olyan clear gomb hátul, ha azt megnyomom kikapcsol a gép...
  • solo
    #14
    Asszem az....
    Amikor az erbont tesztelni akarták akkor magyarázza, hogy volt valami problémája, de megoldotta.
  • solo
    #13
    Nem...A reset az reset...a Clear gomb kell az meg az I/O panellen van hátul.
  • nagyi87
    #12
    az s3asra gondolsz?? amikor GYuval volt???
  • solo
    #11
    Ahamm, ha eztvesszük, akkor igen..ZC nek is ez volt a problémája egy x38 as lappal, meg 88GTX el a GS ben..
    Csak már nememlékszem mi volt az opció neve amit átkellett állÍtani a biosban...
    Azt tudom, hogy kellett egy sima PCI os kari, és úgy kellett behergelni.
  • nagyi87
    #10
    hát bnömnél vok, agép meg otthon:P de holnap mgprobálom:P:D am van az alaplapon olyan h be/ki kapcs meg reset gomb!! az a reset lehet az a reset amire te gondolsz??? nah ezt jol megaszontam:D...
  • solo
    #9
    Hö?: C
  • solo
    #8
    Cmos resetet próbáltál már?

    ÁramtalanÍt, lapból elem kivesz.
    Vagy megkeresed a jumpert és azzal.
  • nagyi87
    #7
    Kamera???:D azt hogy?? nem értelek!!:D és mrt nem müködik??
    elötted szólókhoz akk mi a segitség??
    am még nincs telepitve rendszer(windows) csak elkezdtem de kiirta fájl sérült blablabla hagytam, kikapcsoltam majd kérek mástol másik cd-t!!!...szal??
  • Cat 02 #6
    Valszeg van egy beépített kamera az alaplapodban, de nem működik.
  • Cat 02 #5
    "A CMOS érzékelők képfeldolgozó rendszerekben történő alkalmazásakor felmerül a CCD-knél nagyobb fokú interferencia problémája és a korlátozott érzékenység."
  • Pistike 007
    #4
    hjajj....
  • Banyapapa
    #3
    ez
  • solo
    #2
    Gyenge a procid a VGA hoz kevés a memo...
    Na mind1..
    A lényeg, hogy menj be biosba, és nyomj egy bios resetet...
    Ha az se, akkor volt egyszer egy GS es vidi, amiben majdnem ugyen ez volt a problémája zerocoolnak, de már nememlékszem..Am van segÍtség topik.
  • nagyi87
    #1
    bocs h nyitottam egy iet, de picit aggodok :( és hátha tud vki segiteni gyorsan!!!
    nah vettem egy ASUS maximus formula alaplapot, és van hozzá egy "LCD poster" nevü kütyü! bekapcsolás után "cmos err" üzenetet ad! azt kérdezném mi az a cmos:D:D és mi asegitség??:D am még ahoz vettem vadi ujjonan gainward 9800GTX+ 512MB-os vid karit, Dual core-os 2GHZ-es procit és 1Gb ramot!!!
    köszi asegitséget;)