19
  • PrisonMan
    #19
    Első évadban mekkora drámát kerítettek Boone halálának, utána meg már nem volt ekkora felhajtás egy-egy, sőt volt amikor 2-2 szereplő halálkor.

    Bár tényleg, Boone halála tényleg megrázó volt akkor. Shannon halála is szomorú volt (szegény Sayid.. 2/2 halott barátnő). Ana Lucia halála nem rendített meg különösebben: a színészi játéka kimerült a csücsörítő száj alakításában :D
    Viszont Libby halála fölösleges volt!!!44 Ezidáig az írók nem használták fel nagy szinten Libby halálát Hurley jellemfejlődéséhez. (lásd Sayid 4. évad..) So tök fölösleges volt, éés annyira aranyosak voltak együtt.
    Mr. Eko olyan közepesen érdekes karakter volt. Nem viselt meg, de azért kár.
    Niki és Paulo: fun volt

    Amúgy meg nem túlélő részről elég nagy gyilkolászás volt. Rambooooo
  • 1Obi1
    #18
    Pedig már csomó mindent megmagyaráztak..
  • Tinman #17
    Ez jó :-D
    Az "igen paraszt" az milyen?
  • dzsagon
    #15
    Nem nagy kaland, hiszen csak folyamatosan tolják a nézők arcába az unreal cuccokat, amiket aztán kurvára nem lehet majd megmagyarázni.
  • 1Obi1
    #14
    Apám, te is aztán tájékozódott vagy. De ott van a Jóban Rosszban, nézd azt.

  • Kensin
    #12
    Me iz one of teh oceanic six!
  • B@ldrick
    #11
    Paulo, Nikki.
  • HarryProf
    #10
    Szerintem mindegyik évad egyre jobb, bár a másodikban az volt a kicsit különleges, hogy még minimálisat tudtunk csak a szigetről, ezért kicsit misztikusabb volt, ezzel szemben sokat megtudtunk a harmadik de főleg a negyedik évadban. De ezzel együtt is folyamatosan egyre jobb lesz, legalábbis eddig, de én bízok bennük, hogy tartják sőt növelik a színvonalat még.
  • Reg5
    #8
    Sztem is a 2. évad volt a mélypont, majdnem abbahagytam :(

    assdf: Néha utána kéne nézni mit írsz;)
  • winnie
    #7
    nem poén, tényleg az. a remek első után durva volt, hogy rá tudtak tenni még egy lapáttal.
  • daveyjones
    #6
    Hát vessetek meg, de nekem is a 2.a kedvencem, bár lehet hogy winnie ezt csak poénnak írta, dehát mindenkinek lehet más a véleménye.
  • winnie
    #5
    2. évad volt a legjobb:)
  • winnie
    #4
    minden lost posthoz beírja, hogy nem jutnak ki és minden lost pothoz beírjuk, hogy már rég kijutottak:)

    a dagiról meg nem esik le neki, hogy színész, és, ha a színész nem fogy, akkor a karakter sem. nem mellesleg ott vannak a szigeten pár hete, van egy csomó kajájuk és, ha fogyott is volt 30 kilót, akkor sem lehetne megmondani, hogy 200 vagy 170, so, lúzer:)
  • Harry Seldon
    #3
    Én is majdnem feladtam ott. Aztán erőt vettem magamon és hidd el, fullos a sorozat. A 2. évad tényleg mélypont volt, de ami utána jön, az beszarsz-behugyozol kategória.
  • Tinman #2
    Hú barátom, nagyon le vagy maradva :-DDD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hurley azért nem fogy, mert tele vannak Dharma kajával. Már nem a sziget elhagyása miatt kell sokaknak aggódniuk, hanem a visszatérés miatt ;-)


  • assdf
    #1
    Jaj... én már valahol a második évadnál elvesztettem a fonalat... Legalábis akkor vált hiteltelenné a film mikor rájöttem hogy ezek a büdös életben nem kerülnek ki a szigetről, de senki nem hal éhen, a 200 kilós dagi nem fogy egy kilót sem stb stb ...