72
Ötletek halmaza...
  • MaxPayne
    #32
    Hidd el télleg nem vagyok olyan ember mert azokat én sem szeretem annyira. Bennem megbízhatnak az emberek, akár csak a barátnőm :)
  • Carlos
    #31
    Ha rosszmájú akarnék lenni, azt írnám:
    Persze!!!
    Keresel a bolton akárhányszáz milliót és felveszel valakit 150K havi-ért. A hülyének is megéri télleg!
  • Carlos
    #30
    Bocs, hogy szkeptikus vagyok és védem a naiv embereket.
    Énis belefutottam már ebbe (naiv voltam, 5leteltem) és megszívtam. Én csak óvatosságra intek mindenkit.
  • MaxPayne
    #29
    hidd el nem ilyenek az elképzeléseim :) nem vagyok licensz lopó :) nem is akarok ebből vitát, kreatív embereket akarok hallani hogy mit gondolnak erről és mik az elképzeléseik.
  • Carlos
    #28
    Gratulálok azoknak akik a "szellemi termékeiket" (ötlet) odaadják egy idegen embernek. Aztán majd ha esetleg megcsinálja ezt az egészet, viszontlátod az ötletedet akkor ne sírj, mert úgysem fog ismerni...
  • MaxPayne
    #27
    Nem biztos hogy minden ember meg tudja valósítani a dolgokat, ezért kérem segítségeteket, ha van valami jó ötlet és nekem is tetszik akkor nagy valószinüsége hogy a közeljövőben meg tudom valósítani, ez lehet 1 éven belül. Akinek az ötlete nagyon tetszik természetessen felajánlok neki munkát amit meg is fizetek. Szal agyaljatok rajta.
  • MaxPayne
    #26
    Neoncsöves ötlete tetszik... van benne valami de még annyira nem tökéletes de már ez is jó.
  • immovable
    #25
    *muszáj
  • immovable
    #24
    az egyéni ötleteket biztos mindenki megosztja majd veled LOL
  • Thanatos
    #23
    miért muszály más ötleteit ellopni? pénzesitsd meg a sajátod :)
  • Palinko
    #22
    web áruházat igen csak nagy reklámmal lehetne felfuttatni és még akkor sem biztos, szerintem a kérdező kevesebb tőkéből indulna...
  • Neoncsoves
    #21
    lehetne olyat, hogy úgymond Live rendelés lenne az egész. Lényegében webáruház, ügyfélszolgálat: MSN, vagy valami külön megirt program webes felületen esetleg mikrofonnal. Rendelés felvétele is, tehát: Rákattolsz arra, hogy rendelés, bejön egy ablak random összerak egy dolgozóval, aki acceptálja az adatokat majd ott helyben akár rá is kérdezhet arra, hogy biztos akarja-e a rendelést... meg ha kérdések vannak ott helybe meg tudnák válaszolni... na meg ugye a rendszeres support is jó lenne, ugyanigy megoldva, ahol engedélyezve lenne egy webcam használata is, ahol a vevő bemutathatná a blokkját esetleg, és akkor lehetne már egyből ott helyben intézkedni... stb...
  • ZilogR
    #20
    csinálj olyat, hogy feldúdolsz egy dal darabját és megkeresi hozzá a torrentfájlt :P
  • milk41
    #19
    am van ennél jobb kereső is,majd ha lesz kedvem megkeresem a cimét(még béta asszem)
  • poppe
    #18
    még nem jobb, és nem is biztos h jobb lesz... már rég olvastam, de bizató kis cikk
  • passatgt
    #17
    és ez miért jobb mint google?
  • poppe
    #16
    tudom, de akkor is...
  • Benny04
    #15
    :-o
  • milk41
    #14
    google közpönt a világ legjobb helye(saját uszoda,teniszpálya,sportpálya,konditerem,étterem,"bevásárlóközpont" stb...)
  • poppe
    #13
    már van kihívó http://www.cuil.com/
    én szurkolok nekik, gugli kezd kicsit ijesztő lenni ezzel a totalitárius uralmával (az onnan kilépett emberek csinálják)
  • trogerzsiger
    #12
    Vagyis itthon:D
  • trogerzsiger
    #11
    Volt az a Frei dosszié amikor kiment hong kongba azt ott azokat a csávókat mutatta be aki pénzért wowban karaktert fejlesztett meg ilyenek:D Na az otthon nem vmi elterjedt...
  • MaxPayne
    #10
    Na lépek aludni emberek de reggel visszanézem az üziket és ha találok jó ötleteket akkor azoknak az embereknek írok... További jó éjszakát
  • N o N a m e
    #9
    csinálj egy góóglé-t és milliárdos leszel xD
  • MaxPayne
    #8
    ilyenek már átlagossak... szerverhosting, reklámok, webárúház, egy egyedi ötlet kell... egy olyan amiben tudjuk tartani a kapcsolatot a vevővel és olyan dolgokat vagy olyan terméket, szolgáltatást nyújtani ami érdekli az embereket és felkelti érdeklődésüket.
  • MaxPayne
    #7
    köszönöm istenem hogy vannak megértő emberek :)

    így van erre gondoltam... ötleteket várok és nem nyavajgó embereket, hogy ( MUNKA? Hülye vagy? ) szal az ilyenek kíméljenek pls...
  • trogerzsiger
    #6
    abból szerintem már elég sok van. Esetleg felnőtt tartalmak, webáruház indítása. Egy egszerű hírportál, és az elhelyezett reklámokból lehetne pénzt csinálni. Nézd meg hogy itt az sgn mennyiért lehet hirdetni..
    Persze ahhoz be kell indulnia a honlapnak.
  • poppe
    #5
    nem kell dolgoznod, csak mondd el az össze jó ötletedet töviről-hegyire :)
  • MaxPayne
    #4
    nem is ingyen munkára gondoltam :)
  • S8DJ
    #3
    na mennyééé ekézni :D
  • milk41
    #2
    ingyé ne dolgozzunk?amúgy én ha internetes céget csinálnák akkor biztos szerver,hosting,domainos dolog lenne
  • MaxPayne
    #1
    Arra gondoltam, Internetes céget kellene alapítani, olyat ami hasznos az emberek számára... ami érdekli őket és fel tudják használni, olyan ötletek kellenek amik által meg lehet valósítani. A legjobb ötleteket várom, a legjobb ötlet adókkal külön elbeszélgetek... Írjatok bátran.