36
  • Aspirin
    #36
    Rabok legyünk vagy szavazók?
    Ez a tévé - válasszatok!
  • bandee1
    #35
    Miért legyek rabja ennek az antimagyar külföldi tulajdonú idegen szarnak????
  • nickwearby
    #34
    "körül bukása után visszanyúlik a gyökerekhez és feleleveníti a "


    mit csinál??????

    Talán inkább visszanyúl

    Az oké, hogy ide bármilyen újságírói képzettség nélkül irkálhatnak emberek,
    de ha már nem tud pontosan magyarul írni, átnézethetné valakivel,
    aki a nyelvhelyességi hibákat ki tudja szűrni.

    Legyen szíves!
  • Reagol
    #33
    A cikkírónak gratulálok, ritkán olvasok ilyen szép befejezést: "Aki pedig nem, az minden bizonnyal széles mosollyal, magára büszkén dől hátra a monitor előtt."

    Tömény szarkazmus és káröröm. Nekem bejött!
  • nedudu
    #32
    Azért néha takaríthatnál ;-)
  • MoToX
    #31
    a tévém bekapcsológombján eddig is 2 centi vastag por ült ezek után szerintem változatlan marad a helyzet :D
  • Stirner
    #30
    "a tv2 és az rtl rabja lesz a magyar"

    köszönöm, ma még nem nevettem ilyen jót, megérte felkelni :)
  • Scamp
    #29
    És nagyanyám ilyeneken idegeli magát és nem érti miért nem nézek 22 óra előtt TV-t.
  • immovable
    #28
    úúúhh mekkorra ász műsorok!!!4nyóc
    és még csodálkoznak a haverjaim, hogy miért költök annyit könyvre :)
  • Alexease
    #27
    "rabja lesz a magyar" - meg is erdemli;)
  • winnie
    #26
    hasselhoff a csillag születik zsűrije. a beugrót meg nyilván ne tegyék 8-ra meg 9-re, mert a BK vagy valamelyik sorozat fogja kinyírni.
  • Amergin
    #25
    "blabla.. rabja lesz a magyar"
    A birka része, az biztos, hogy a rabja lesz.
  • torcipepe
    #24
    "A spanyol Operacion Triunfo mintájára újraindítják a Megasztárt" lol
    ennek a műfajnak az eredetije nem az az amerikai műsor, amiben David Hasselhof az egyik zsűritag?? (neki megfelelően itthon fenyő miki.) a címe sajna nem jut eszembe.
    a Showder Klubbot és a Beugrót tehetnék 8-9 órai kezdetre és külön napokra.
    a viasat3 meg előkotorhatná a boszorkánykardot egy értelmes időpontba, ahol a dolgozni/suliba járó egyének is másnapi teljes agybénulás nélkül megtekinthetnék, de ugyanígy a csillagközi rombolót, ház dokit és a nemköpenyes hősöket is.
    hétvégére meg gondolom úgyis jön csillagkapu, atlantisz, ki vagy doki és egyébb sci-fi rajongók szivét is megdobbantó sorozat az ezerszer ismételt többi mellé.
  • sirGalahad
    #23
    Ha somát lehányná valaki helyettem azt megköszönném...talán még a nézettségnek is jót tenne!
  • Gery13 #22
    Pff Soma Mama Házi Sonkája
  • Gery13 #21
    Nana! inkább Somát eszik meg
  • Ben C
    #20
    "A békés vagy kevésbé békés egymás mellett élésen túl még különböző feladatokat is végre kell hajtaniuk, többek közt azért, hogy ételhez jussanak.
    "

    A magyar verzónak tragikus vége lesz; Soma megeszi a többi versenyzőt.
  • CybeRick
    #19
    "csak annyi biztos, hogy a hazai tévénéző közönség több mint 80%-a idén is az említett négy csatornát fogja nézni. Aki pedig nem, az minden bizonnyal széles mosollyal, magára büszkén dől hátra a monitor előtt."

    Ez most cinikusan akart hangzani?
  • HöfEE
    #18
    Nem, én is. Egyébként ha már annyira muszáj "speciális" szavakkal helyettesíteni a híresség szót, akkor legalább ne celeb legyen hanem mondjuk promi(németek is ezt használják) ugyebár a prominens szóból eredően.
  • Chriss745
    #17
    Remélem lesz Showder Klub megint. Az volt az egyetlen olyan műsor, ami nekem bejött mostanság, kockára röhögtem néha rajta magam.
  • harcu
    #16
    A Beugró a jelenlegi legjobb és legnézhetőbb műsor, csak eddig rettentő hülye időpontra tették. Hátha a királyi TV normális időben adja le, és akkor lesz nézettsége is.
  • Szemi90
    #15
    "Érdekes csavart adhat a szavazások eredményeinek az, hogy valaki a neki ellenszenvest sztárt tenné ki minél több szenvedésnek, míg mások éppen a negatív figurákat takarítanák el minden áron a képernyőről."

    Hmmm... Ez nem ugyanaz?
  • emile zola
    #14
    JA, helyesbítek 1 ponton: éljen House:)
  • emile zola
    #13
    Röhögőgörcsöt kaptam, úgy érzem:D:D:D pffff, szánalmas
  • Axon
    #12
    "Ősszel ismét a TV2 és az RTL rabja lesz a magyar"

    Ezek szerint nem vagyok magyar...
    Ez nem kirekesztés és gyűlölet keltés? :-)
  • bertino
    #11
    "Ősszel ismét a TV2 és az RTL rabja lesz a magyar"

    aha, biztosan.
  • Anomaly
    #10
    Hát amilyen f*s lett a műsor már egy jó ideje csak azért kapcsolom be néha a tv-t, hogy legyen valami háttérzaj amire el lehet bólintani délután.
  • L3zl13
    #9
    Somát kiviszik a vadonba...
    Eddig jó.
    A baj, hogy vissza is hozzák. És még valami sz@ros műsort is csinálnak róla.
  • homeless
    #8
    Csak én hányok a celeb szótól?
  • GABOR16
    #7
    ...engem valahogy az egész hidegen hagy... LoL a felsorolt műsorokat soha nem is néztem... van köztük amiről azt se tudom mi vagy ki volt az... bár én még a sztárokat se ismerem... nekem tök8 mit csinálnak a kereskedelmi tévék.. meg a többik... én asszem inkább átalszom az esti műsoridejüket :P ...legalább időben lefekszem majd :)
  • CybeRick
    #6
    Szánalmas a kereskedelmi TV-k próbálkozása. Gagyi produkció hegyek várhatóak az ősszel. Az egyetlen ezek közül a Beugró, ami hozza a nézhető kategóriába való besorolást. És az sem kereskedelmin
  • Dakkon
    #5
    Ez kb. ennyi volt:
    1. RTl új realityt indít
    2. Megtudtuk kik lesznek a megasztár zsűriei idén
    3. A Beugró az m1-en lesz
    4. A Viasat előveszi a Bárt, immáron 2.0-ás szériaszámmal.
  • bladesoft
    #4
    Söt ha mázlink van akkro lesznek SZUPERMOZIK is .... ami a Hallmark channelen bemutatot filmeket jelenti...
    RTL Klub TV2 menjenek csak hiányoznak a csillagközi.. vagy elveszett... (a pontok helyére bármi beirható) filmjeitek.
    Remélem leadjátok az újraszinkronizált csúnyaszó mentes Utolsó cserkészt meg ilyenek.. amit lehet meggyaláztatok.. A Kreativ igazgatótok annyira kreativ mint a két hete döglött egér. Ne probálkozatok, szerezzetek sorozatokat (hogy milyeneket... az illegális letöltések amiket a ASVA szemmel tart segit) és csináljatok bulvár mentes hiradót.... Ha esetleg jó sorozat van akkor nem 23óra után vetitsétek szerencsétlenek... (The Shield, Stargate-Eureka ismétlés)
    A képirók sorozatot este vasárnapra.... NOOORMÁRLIS???? Elöbbi idö nem lehetne?
  • Harry Seldon
    #3
    Ettől a felhozataltól kéne a falnak menni? Na ne röhögtesen senki.

    Foskategóriás, mondvacsinált médiapatkány műsztárok ostoba, undorító, értelmetlen vetélkedői lennének az ősz blockbusterei a kereskedelmi adókon? :DDDD Intelligencia? Mávészet? Produkció? Igényesség? Tehetség?Ismeretlen fogalmak ezeknél a szaroknál.

    Soma meg... :D Ketrecben kéne mutogatni, olyan kurva ronda szegény és ami a legkomolyabb, az hogy meg van győződve arról, hog ymárpedig szexszimbólum. :DDD Szegény elmebeteg hülye barom! :D
  • bladesoft
    #2
    Ha a Somát meglátom becsukom a szemem és azt képzelem hogy én vagyok Dexter (nem a cartoon networkból) és nagyon-nagyon csúnya dolgokat teszek vele.... :D Tudom sokaknak ez beteges de gyülölöm... utálom.. a hangja, a látványa egyaránt a STILUSA ehhh undorító...
    Nem szabadna tvképernyőre engedni... műénekes undormány.. a nők és az emberi faj szégyene...
    A Cikkhez hozzá szólva a reality nem igazán jön be a magyaroknak (helyes!!!) ( bár a survivor... ) a Magyar televizió jó vásárt csinál a Mad Men és a Tűzvonalban 3. szezonjával.
  • feamatar
    #1
    basszus, Sonkától majdnem hánytam... ütött az a kép de nagyon...