5
  • JL666
    #5
    Attól, ha nulla a fűtésktsg még búcsú a villanyszámlától, mert mivel megy a plazma TV?! Szénnel?!
  • Carbuncle
    #4
    Még ilyet: "Egyelőre az a bibi a dologgal, hogy nem gazdaságos."! -A napelemek talán még 300 év múlva is működni fognak, és talán még emberek is fogják akkor lakni azt a földet. Az a légkondícionáló meg szintén biztos, hogy kivitelezhető úgy, hogy újra fel lehessen használni az épületek bontása után is.
  • redfish
    #3
    Ja... Ja...
    Terveim nekem is vannak, csak pénzem nincsen hozzá!
    Ezért aztán mindig kénytelen vagyok a legfontosabbakra költeni : élelmiszer, ruházkodás, tankönyvek, villanyszámla, gázszámla, adók...
    Kicsit furcsa lenne, ha szuper-hiper-palota építkezésbe kezdenék (=Kormányzati Negyed), mikor üres a hűtőm és a gyerekek szeme kopok az éhségtől.

    Nem lehet, hogy a Kötözködő Ellenzék azért ellenkezik, mert elsősorban a legfontosabb bajokat kellene megoldani, nem lázálmokat kergetni!
  • globint
    #2
    Fantasztikus terveik vannak, ha jól tudom "Új magyarországot építünk" néven. Ebben minden ami jó, le van írva, csak az ellenzék nem akarja, hogy megvalósuljon, mert akkor az a kormánynak lenne jó!
  • Tetsuo
    #1
    Magyarorszagon mit csinalnak ezugyben??