11
Penny Arcade Aventures: Precipice of Darkness
  • Tabitha
    #11
    hello! én a pelican bay résznél akadtam, el ugy csináltam mindent ahogy a végigjátszás írja de madam zodorát nem tudok a kapcsoloval megjavtani, hogy kell? a kapcsolo is meg van pedig, ha oda megyek és rákattintot aztirja megtaláltam zodora maradványait.
  • PSone
    #10
    ja visszamentem, de semmit nem mond, csak a szokásos szöveget nyomatja de nem csinál semmit.
  • Cuchulainn
    #9
    Visszamentél a húgykutató csávóhoz miután megölted a slum lordot? Elvileg ő adja neked a jegyet, hogy bemehess pelican baybe.
  • Cuchulainn
    #8
    Hi!
    Számomra az idei év egyik legjobbja volt eddig ez a játék. Ötletes, humoros a hangulata pedig kimondottan egyedi a mostani játékok között. (És mindezt úgy mondom, hogy az eredeti Penny arcade képregény nem tetszett különösebben)
    Kb. az egyetlen hibája, hogy túl rövid, de ez meg annyiból jó, hogy a végére tényleg kezdett túl sok lenni a harc, és kezdett ellaposodni.
  • Lyan Kyj
    #7
    Nekem egy későbbi helyen akadt be egyszer, nem engedett tovább, hasonlóan nem kaptam meg az új sort beszélgetésben. Fuss neki mégegyszer szerintem.
  • PSone
    #6
    kösz, de az a gondom, hogy vissza megyek ann-hez és nem tudom neki adni Gear-t pedig nálam van. Oda megyek 3 dolgot mondhatok 1)whats next? mire ő mondja mnejek pelican bay-re, 2)upgread ... fegyverek már megvannak fejlesztve és csak 15 alkatrészem van, a 3)hamarosan találkozunk vagy valami ilyesmi.

  • Lyan Kyj
    #5
    10 mp-s Guglizás.
  • PSone
    #4
    A játék egyébként tényelnagyon jó, nekem is nagyon bejön. Nem bánnám ha több ilyen game lenne.
  • PSone
    #3
    hali!

    Annál voltam többször is, de nem tudok semmit sem csinálni, mindig ugyan azt pofázza. A csaj meg csak azt mondja menjek nyomozni palican bay-en.
  • Lyan Kyj
    #2
    Passzold le a Hobo-s vizelettanulmányozónak, ha jól emlékszem, ő ad neked belépőt.
    Ha nem olvasod a történetet, akkor többször is el fogsz akadni. Ha esetleg még úgy sem tudod, mit kellene csinálni, akkor menj vissza a kislányhoz tanácsért.

    Szerintem maga a játék igen humoros (bár néhol már túlontúl alpári), hozza a Penny Arcade hangulatot, viszont a harc eléggé repetitív egy idő után. A második epizódot azért megkukkantom majd, mert a történet érdekel.
  • PSone
    #1
    Mindehol keresgélek játékleírást ehez a játékhoz de nem találok.

    Ha esetleg valaki szintén játszik ezzel a játékkal érdekelne, hogy ha a Hobo alley-be és mindehol megvan minden cucc, hol a fenébe találom meg a jegyet a Pelican Bay-hez?
    Azt a fogaskereket vagy mit azt már megvettem tőle egy piros zsetonér.