32
  • REPS0L
    #32
    jólvan nem csak én vettem észre :D
  • Tetsuo
    #31
    a beltenyeszet es a lassu evolucio elleneben mondtam a nagyobb populaciot, a cikkbol ugyebar kiderul(ne). Tehat nem a vilag legnagyobb populaciojarol beszeltem, hanem nagyobbrol mint amiben voltak.. LOL
    (Hogy te mibe' vagy?! :)
  • Tetsuo
    #30
    magara gondolt biztos :D
  • Tetsuo
    #29
    Szvsz a kaliforniai egyetem komoly hely.. link
    persze elvileg keves az esely v nulla, de a kockazatelemzesben nincs benne az amit meg nem tudunk ugyebar..
    Ez a vita kulonben sem ÉR, hiszen ha Giddingsnek lesz igaza az nem fog bennunk tudatosulni.. :)
  • greg971
    #28
    Igazad van , baromságot írtam .

    Helyesbítésed pontos .
  • Epikurosz
    #27
    Tudod, a pakli, meg a belseje.
    Lehet, hogy emiatt nem hallanak semmit a SETI-sek, LOL. :-)
  • PLaci #26
    LOOL!
  • stremix
    #25
    A NASA-nál is van kockázatelemzés, mégsem sikerül minden...
  • attila20
    #24
    kép alatti szöveg :D:D::D:D:D:D::DD:D:D:D::D:D::X:D:XD::XD:XD:D:X:D::D
  • Glutamin
    #23
    Hangyáknál szálhatsz nyugodtan egy bolyt egy egyednek mivel a dolgozók nem szaporodnak.
  • Zolorado
    #22
    Nagyobb egyedszám... jah, ezért uralják a hangyák a bolygónkat...
  • Zolorado
    #21
    Talán inkább törzsfejlődés.
  • Ludverc
    #20
    Egyedfejlődés??
  • greg971
    #19
    Szerintem az ember egyedfejlődése sántít valahol legalábbis ha a mostani ismereteinket vesszük alapul .
  • who am I 7
    #18
    :))))) Én kíváncsi vagyok már nagyon rá...Szívesen ott lennék egyébként..A kockázatelemzés az addigi tapasztalatok alapján van, és esetlegesen téves megállapításokra is támaszkodhatnak, mivel általunk nem tapasztalt jelenségről lesz szó...Én remélem a legjobbakat :)
  • Darth Sidious
    #17
    Nem csak a cimet kurtak el. Az is hiba, hogy a mitokondrium anyai agon öröklödik. A mitokondrium nem, csak a mitokondrialis DNS. A proteinkodolo meg egy szo.
    Eleg slendrian munka...
  • Epikurosz
    #16
    A feketelyuk esetleges létrejöttét valóban komoly helyeken hangoztatják, de csak a komolytalan helyeken mondják, hogy ez ránk veszélyt jelentene. Ne gondold, hogy e kísérletek előtt nem történt KOCKÁZATELEMZÉS.
  • Tetsuo
    #15
    Azt a 60km/h halalt nem tudomanyos korokben allitottak, csak az 1xi parasztok, a "veszelyes" feketelyuk lehetoseget viszont komoly helyeken hangoztatjak..
  • Epikurosz
    #14
    Á, dehogy.
    A gőzösről is ezt hitték, meg a kocsiról, hogy 60 km felett belehal az ember, akkora sebességet nem tud elviselni. Aztán kiderült, hogy de. Az amcsi tehénpásztorok azért egy ideig versenyt lovagoltak a vonatokkal, de nem sokáig. Na, titokzatoskodom.
  • Dredd
    #13
    meg a genetikai hulladékot is. modern taigetosz :D
  • Ludverc
    #12
    Legalább bele lehetne dobálni a felesleges szemetet, pl. atomhulladékot. :)
  • who am I 7
    #11
    Hát a kezdeti próbálkozásokat biztos túléljük :D amikor még nem ütköznek "maximumon" :D Aztán nagyon mérges leszek, ha egy instant feketelyukat hoznak itt létre ezek a pötsök :D
  • Epikurosz
    #10
    Lesz cikk, ha túléljük... :-)
  • m minnifield
    #9
    vörös hajúak, szeplősek, és két nagy copfjuk volt, mint pippi langstrumpfnak
    amúgy mitokondrium? és a midiklorián, az smafu?
  • who am I 7
    #8
    http://origo.blogter.hu/cikk/20080807-cern-lhc-nagy-hadronutkozteto-a-kvarkgluonplazma-eloallitasa/oldal/1/n

    Erről mikor lesz cikk az sg-n?
    Asszem ma röffentik be lol..
  • Tetsuo
    #7
    A cim kisse el lett qrva.. meg nem keszult el.
    A mitokondrium vizsgalatabol vegulis nem vonhato le semmi pro v kontra.
    A nagyobb aggyal nem jottek ra, h az evolucio szempontjabol elonyosebb a nagyobb egyedszam? Swinger clubs rlz! :)
    A kepalairas telleg yo. ;)


  • Garga Pitic #6
    Actor Neanderthalis :)
  • vajon kiki
    #5
    vörös hajúak voltak, nagy orruk volt és a mai izrael területéről származtak
  • vajon kiki
    #4
    kihalt?? és akkor a H*rn Gyula??
  • Ludverc
    #3
    Ez nem jó kép, mert vörös hajúak voltak.
  • edios
    #2
    Nem semmi
  • Szefmester
    #1
    azért pont a kép alatti szöveg.. nagyon lol lett :D