1414
  • wedge31
    #281
    A jeges fortres pályán.

    Már én is találtam három alkatrészt / oda is adtam / de nem akar felszállni ,majd még keresek ilyen fészkeket mert ott találtam öket.
  • j0nNyKa
    #282
    igen kb. ott volt az összes

    jeges pálya? na jó nem kérdezek többet, megpróbálom megkeresni magam :)
  • wedge31
    #283
    Nyugotdtan kérdezhetsz mivel én is zaklatlak a kérdéseimel.

    Ez a labirintus nem zavar annyira max itthagyom de a ancient tree idegesit mert kiváncsi vagyok mi van az ajtó mögött...
  • j0nNyKa
    #284
    passz, én már nem is hergelem magam rajta :)
  • henk521
    #285
    Sziasztok. Valaki meg tudná mondani nekem, h. honnan lehetne letölteni ezt a game-t?? Nagyon bejön de nem találom sehol...:( előre is köszi!!!
  • j0nNyKa
    #286
    google, torrent.

    wedge: megvan a jeges hely, valóban kihagytam, meglátjuk ezt a labirintus dolgot
    utána elvileg tényleg semmit nem tudok már csinálni a fjordon és környékén, mennem kell a léghajóval (pedig még van 1-2 quest, amit tuti errefelé kéne teljesíteni)
  • j0nNyKa
    #287
    a szobros cucc tök könnyű, olvasd el a tippeket, amiket adnak

    egyébként ha a térképet megnyitod, bal lent van 2, azok a Waste meg a Destruction (vagy valami ilyesmi), a bejáratnál egyedül van a Mayhem, fent balra a Chaos meg a Havoc
  • wedge31
    #288
    Köszi majd visszanézek.

    Lehet hogy a fát majd az uj helyszinröl ahová a zeppelin vissz lehet elérni mert innen nem lehet vagy csak valami elmebeteg modon mert amit lehet én már megnéztem.
  • willike
    #289
    Érdekelne,ti hogy öltétek meg a gyertyás küldi végén a gyürüs barlangban azt a fej nélküli 18 lvl zombit, mer engem 4-5 csapással kiirt, vagy esetleg máshogy kell kijutni onnan, hogy elvigyem a szellemcsajnak a gyürüjét, és bejussak a zárolt részre????
  • Degoo
    #290
    Na az k***a nehéz volt.nem menj a közelébe mert a bba halsz bele h csinál egy tűzkarikát maga körül.távolrol nyilazd.mondjuk nekem könnyű volt mert a petek lefoglalták.én a petekre gyúrok leginkább
  • j0nNyKa
    #291
    igen én is erre gyanakszom :) mindjárt kiderül, átmegyek
  • willike
    #292
    Anélkül nem lehet a küldit megcsinálni mondjuk, kiszaladok láthatatlanba????
  • j0nNyKa
    #293
    na megvan a labirintus, éjjel csak elméletben csináltam meg

    2 dolog van, amire fel kell figyelni a tippek olvasásakor: egyik, hogy vannak ellentmondások a tippekben, másik, hogy találsz a labirintusban egy jegyzetet, amin valami ilyesmi áll: "megfejtettem, de mind hazudtak"

    na szóval az a lényeg, hogy az összes tippnek az ellenkezője igaz
    innentől egy tök jó logikai feladvány, nem akarom lelőni a poént, ha nem megy, elmondom
  • willike
    #294
    Ha Naberiusnal összerakom a szörnyet.miért nem tudom aktiválni, a leltárból eltünnek az alkatrészek, a szörny összerakodik, de utánna hogy tudom megidézni??? vagy mit nem csinálok jól? nem mindegy milyen testrészeket rakok ossze? akkor mért fogadja el a táblázatban?
  • j0nNyKa
    #295
    elvileg kaptál egy cuccot az inventorydba, amivel idézheted
  • willike
    #296
    Mi a cucc neve és hool kapom? az inventory melyik oldalán van? a sima leltárnál vagy a küldi tárgyaknál?
  • j0nNyKa
    #297
    megkeresed.
  • Degoo
    #298
    Valaki fel tudott már menni a 3. fához?
  • Degoo
    #299
    jon légyszíves írd le.én sehogysem tudom angolra csinálni és németül nem értek egy szót se,és hát ha nem értem akkor nem tudom a logikai feladványt se érteni...D:
  • wedge31
    #300
    Vazze akkor valszeg mindig jól csináltam ahogy mondták csak nem tudtam hogy pont forditva kell...
  • wedge31
    #301
    Itt tartok most ez a cucc rajta a hunter szet.



    Mintha azt olvastam volna hogy 35 a levelcup ,lassan kiderül...
  • Degoo
    #302
    segítsetek pls hogy tudnám angolra csinálni.amikor registryben átírom
    angolra ,megnyitom a játékot és nem tudom a mentést folytatni,mert azt írja ki h a mentés nyelve nem kompatibilis.ha meg angolul kezdek új játékot akkor ugyebár nem tölt be.
  • wedge31
    #303
    #94
  • j0nNyKa
    #304
    igen csak hát jól nem is lehetett csinálni, hiszen voltak ellentmondások a tippekben

    én most egyébként elakadtam, van 1-2 questem, amiket már nem tudok megcsinálni, a főküldiben pedig a 4 dolog közül egyet nem találok, az "igazi sárkányt", azaz a bejárat helyét.. gőzöm nincs, mit kéne tenni, most rohangálok körbe-körbe

    a karim pedig:
  • wedge31
    #305
    A fával mi ujság arra fele van ?
  • j0nNyKa
    #306
    hja nem, az egy viszonylag kicsi terület, semmi köze a fához
  • wedge31
    #307
    Köszi ,akkor valszeg mégiscsak innen a fjordból lehet elérni.
  • Degoo
    #308
    A 3.dik fa környékén észrevettétek a bedeszkázott barlangot?vampire te meg légyszi ne írd többet a 94-et mert NEM működik nálam.valamelyik vállalkozó szellem megpróbálná megcsinálni nekem teamwieweren?
  • j0nNyKa
    #309
    mindenkinél működik, csak rendesen meg kell csinálni
    én is sz*ptam vele egy adagot, amíg rendesen elindult, de elindult
    (pl. nem Englis(US), hanem English(US), stb.)
  • Degoo
    #310
    Megcsinálnád nekem?:| nagyon megköszönném
    am meg utána olvastam és azt írják h ha felraktam a pachet akkor az hibaforrás lehet,és amiatt lehet h nem megy
  • j0nNyKa
    #311
    én is patcheltem előtte, semmi köze hozzá

    megvan az ancient tree!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bugos a térkép, a fa nagyon nem ott van, ahol jelöli. az igazi helye a fjord "bejáratánál" a nagy szoborral szembeni kis sziget (fel is lehet rá mászni)


    viszont most meg már nem emlékszem, hogy hol van a zárt ajtó, amiről a quest tulajdonképp szólna :D
  • wedge31
    #312
    OK ,megvan a fa...

    Az angolositást meg mindanyian a #94 alapján csináltuk és müködik a patch nem változtat rajta. Annyit változtatam én is ,hogy az Englis(US) helyet ,English(US) írtam mint jonNyKa.
  • wedge31
    #313
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vizesés alatti barlangban.
  • j0nNyKa
    #314
    megvan köszi
    naaaaagyon remélem, hogy a főküldetés 2. része itt lesz (találkozni egy sárkánnyal, aki megmutatja a hall of echoes bejáratát)
    estefelé meglátom

    2. grave robbert megtaláltad?
  • wedge31
    #315
    Upgradeltem a nekro ringet ,tiszta véres lett az egész platform...

  • wedge31
    #316
    Még nem.
  • j0nNyKa
    #317
    tényleg, a lényednek milyen spelleket adtál? enyémnek 9es szintű mage spelljei vannak -nemtom a nevüket fejből-
  • wedge31
    #318
    Magic missile és magic blast kinyir mindenkit ,egyébként nálam a monszták megragadtak lv28-on remélem azért a köv pályán már lesznek magasabb szintüek is.
  • j0nNyKa
    #319
    azaz azaz
    ö, nálam jöttek néhol 29-30-31es szintűek
    azt hiszem valamelyik flying fortressben pl.
  • wedge31
    #320
    Most jövök a vizeséses barlangból szerintem minden problémád megoldodik ott...

    Sejtettem hogy fontos helyszin lesz ezért bosszantott a harmadik fa.