21
Logitech Driving Force Pro
  • Red Bull
    #1
    900 fokos kormányelfordulás, Műterheléses technológia. Nekem ilyenem van, nagyon jó :)

  • BiG G
    #2
    A kormány közepén lévő Gran Turismo logóból hirtelen azt hittem hogy ez konzolhoz van. Jól néz ki, és gondolom sokat is tud, de abban meg biztos vagyok hogy aranyárban mérik :)
  • Red Bull
    #3
    900 fokot tud forogni, ami elképesztően precíz vezetést tesz lehetővé.
    PC-hez, Ps2-höz de akár PS3-hoz is kitűnően használható.
  • Red Bull
    #4
    20.000 Ft csak :)
  • [HUN]FaTaL
    #5
    20k
  • BiG G
    #6
    Az nem is olyan vészes egy ilyen vasért. Nekem már van egy Logitech Formula Force GP, az a mai napig jó szolgálatot tesz :)
  • bertino
    #7
    aranyárban ?
    a legjobb ár/érték arányú kormány, amivel a probléma max annyi, hogy fogja a port - akárcsak az összes többi.
    20k-ért hozzáférhető, ha nem mm-ben és hasonlo helyeken veszi meg az ember, nekem is 20k volt összvissz 1 év gyári garival.

    amugy felesleges ez a topic, mert van kormány forum már...
  • Red Bull
    #8
    Én nem használom ki a 900 fokot, csak forma 1-ezni szoktam vele, ha maxra állítom az effekteket és az erőt, akkor nagyon durván érezni még az úthibákat is :) kicsúszásnál meg esélytelen megfogni :D
  • Red Bull
    #9
    Én 15kért vettem újonnan, van rajta valami matrica egy gyerek áthúzva :)
  • bardocz
    #10
    Semmi sem esélytelen;)

    Amúgy nem ismerem azt a F1 modot,amivel játszol(gondolom rFactoros:)),de próbáld majd ki FSONE'07+Mid-Ohio kombót,ma próbáltam,iszonyat élvezetes,ahogy dobálja az út a kocsit,és a csúszásokat lehet fogni:)

    Kedvcsinálónak


    Amúgy,hogy ne csak off legyen,van már kormány topik:-)
  • Alexease
    #11
    Ennek minek kellett topic?! Foleg, hogy mar 1 eve nem is gyartjak:))) A Driving Force GT van helyette;) Nekem is van 1 amugy, bar nem sokat hasznaltam, mert amikor megjelent a G25 vettem egyet (nah, az aranyarban van:D).
  • bertino
    #12
    jaja a váltókar alatt van elől.
    legalábbis nálam :P
  • BiG G
    #13
    #6 :)
  • Alexease
    #14
    rFactor F1RFT-vel tolja - elvileg -, annak is nyitott topicot, ugyanannyi ertelme van mint ennek:)
  • Red Bull
    #15
    hm de rámszálltak egyesek...
  • redbull0304
    #16


    Nah ez kormány... :) (G25)
  • Alexease
    #17
    Nyugi, csak poen:)
    Ha megtelik 3-4 oldal a topic-ban, es tudsz meg valamit irni a kormanyrol, akkor mar ertelme is volt az egesznek:) Amugy meg nem ertem minek kulon topic:))) Ennyi erovel nyithatnek uj topic-ot az uj budikefemnek is;D

  • Laceee
    #18
    azt is szivesen megnézzük, használtad már ?
  • Yoda001
    #19
    hm
  • bardocz
    #20
    Jajj de kéne már egy,de addig marad MOMO.Aminek csodák-csodájára megjavult a pedálja:DD Már rögtön érzékeli,ha gázt nyomok,és csak picit ugrál:)
  • Pheel
    #21
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=991156808