509


a csődbe ment biztosító
  • GanXstaZoleeWrk
    #509
    Ez aztán a szélessáv!
  • Pheel
    #508
    És az egész koli egy datanetes ADSLen ül. Aha...
  • ribot
    #507
    no comment?

    milyen meglepő...

    Az ember segíteni akar és leoltják. Ez a forum lényege.
  • ribot
    #506
    azért mert egy krva nagy kollégiumban lakom és esetleg innen válaszolnak a hsz-emre még nem jelent semmit sztem. De mindenkinek jogában áll eldönteni h melyik biztosítót választja...ti dolgotok..én csak segíteni próbáltam és azt ajánlottam, ami nekem bevált ha vkinek ezzel problémát okoztam sajnálom...

    üdv.
  • Borg
    #505
    Milyen meglepő.
  • Pheel
    #504
    Azonos IPről nyomja. ;-)
  • tikim
    #503
    Ja, mindenki a wábererrel akar szállíttatni:D

    rozver: A honlap létrehozásáról amúgy nem tudok semmit sajna.
  • Borg
    #502
    Kicsit sem átlátszó ám a párbeszéd...
  • rozver
    #501
    basszus akkor így könnyű..ekkora vagyonnal:)...mióta létezik amúgy ez az említett honlap, nemtudja valaki?
  • tikim
    #500
    Hát nem... Magyarország 6. leggazdagabb embere 50 milliárddal:)

    Az említett weboldallal sikerült tavaly is váltanom, nem panaszkodhatok.
  • rozver
    #499
    hát Wáberer nem egy töketlen alak az látszik:D, egyébként az oldalon amit ribot linkelt, úgy tűnik, hogy nem is rosszak a Wabard ajánlatai. Bár én idén nemhiszem h váltanék már
  • mofakil
    #498
    vizi: rá bizony. Jól mondta Taranov, a fuvarozócége néhány százmillióval bebukta a mávos biztosító kihullását, és akkor már inkább alapítottak egy saját biztosítót, biztos kapnak egy kis kedvezményt saját maguktól:D És talán még nyernek is a többi ügyféllel. Mindenesetre egy alternatívával több nekünk...
  • ribot
    #497
    amint látod... amúgy én is a biztositastipp.hu-n kötöttem meg a GFB-om és minden zökkenőmentesen és gyorsan ment.
    Megéri átböngészni az oldalt és a kalkulátorral kiszámolni, h mi mennyibe...
  • vizilou
    #496
    oh..ezt nem is gondoltam, Wáberer György rendesen rástartolt akkor erre a piacra is
  • ribot
    #495
    OFF Azért ahogy látom a Toyota nem hazudtolja meg magát. ON
  • ribot
    #494
    Wáberer György féle kör alapította ZRT.
  • Taranov
    #493
    Jaja, ez úgy alakult ki, hogy a MÁV legnagyobb ügyfele, a Waberer's nevű fuvarozócég saját biztosítót alapított.
  • vizilou
    #492
    ez a Wabard ez valami új??, mert már láttam a biztositastipp.hu-n is
  • Taranov
    #491
    Nekem is hasonló eredmény született, de talán még megdöbbentőbb, hogy melyik biztosítók ajánlatairól van szó:

    Allianz: egy évre 118 ezer Ft
    Wabard: egy évre 595 ezer Ft

    A0-ban vagyok :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #490
    Megnéztem A0ban az én autómat:

    Magyar Posta Biztosító Zrt. 557 962 Ft 139 491 Ft

    Közlekedési Biztosító Egyesület
    Tagdíj: 1200 Ft/év 70 445 Ft 17 611 Ft

    Asszem én nyertem :) ez majd 400k különbség :D
  • R0zs0máK
    #489
    még mindig egy 24 éves toyota corolla
  • GanXstaZoleeWrk
    #488
    az igen, milyen verda ez?
  • R0zs0máK
    #487
    Hát ha úgy vesszük nekem most a legolcsóbb és a legdrágább között évente van potom 300 ezer Ft XDDDDDDDDDDDD
  • Taranov
    #486
    Én annak idején, mikor a MÁV-hoz mentem, évente 150 ezret spóroltam.
  • torrik
    #485
    Egy megbízható, jó nevű biztosító azért ilyeneket nem kockáztat meg, mert fontos neki az ügyfelek pozitív véleménye. Ellenben sok "névtelenebb" cég (főleg amelyik rosszul gazdálkodik) igyekszik húzni-halasztani a dolgokat, ha érzi a csődveszélyt... Úgy vélem, az előbbi melletti választás megér félévenként mondjuk +4000 forintot
  • kalop
    #484
    És ez nem egyedi eset, a legtöbb helyen addig ülnek a pénzeden amíg tudnak - ergó erélyesen rájuk kell szólni. Bár van, amikor még ez sem használ...
  • tep
    #483
    nekem is , és mivel 16.-tól számolták , így csak 3000-et buktam
  • GanXstaZoleeWrk
    #482
    Nekem is megjött keshtól minden bónuszok is rendben. Be is fizettem.
  • Sir Quno Jedi
    #481
    Nekem a máv anno fél év alatt tudta csak átvezetni a bonus10-emet, mer rendesek. Persze addig az A0-t fizettették velem. Nem1x voltam bent náluk, de még "feldolgozás alatt" volt. Kurva szájkukat.
  • desigo
    #480
    mekkora lámák :)
  • Borg
    #479
    Mármint ugye maga a Genertel küldte tovább nekem a bónusz igazolást a szerződéssel.
  • Borg
    #478
    Na ez lol volt nekem is. Megkaptam tőlük PDF-ben emailben a szerződést, amin az állt, hogy A00. Ez 2 oldal, plusz egy harmadik oldal, ami nevezetesen a máv által megküldött bónusz igazolás volt, ami kimondja hogy B07 jár.
    Ezután felhivtam őket, hogy ugyanmá vezessék át de hirtelen. Erre a balfasz ügyfélszolgálatos ugyanazt mondta mint neked, hogy nem kapták meg még, de ha nekem megküldi a máv faxoljam át nekik. Én meg mondtam, hogy ha nekem megküldték a szerződéssel, akkor kurvára ott van náluk, és rendelkezésre áll hogy átvezessék. Na itt jöttek a sűrű elnézést kérések...
  • desigo
    #477
    hm
    ma hívta fel bnőm a Genertelt és ezt mondták neki...
    arra is kérték,hogy ha megküldik nekünk akkor faxoljuk el a másolatot
  • Borg
    #476
    Kinek? Genertelnél már rég ottvannak.
  • desigo
    #475
    most már csak azt kell kivárnunk,hogy a bónuszigazolást is megküldjék
    elvileg szept 15-ig meg kell küldeniük
  • Taranov
    #474
    Akkor ezért ilyen gyorsak. Többek között ezért is szeretem jobban az egyesületi biztosítókat.
  • R0zs0máK
    #473
    TIR biztosító :) ne kérdezd mennyi, még el kell érte mennem XD
  • Taranov
    #472
    Tiszta csoda...de tényleg.
  • R0zs0máK
    #471
    Megjött a csekkem megjött a csekkem! :DD
  • R0zs0máK
    #470
    Én ma faxoltam el a kellő papírokat végre :DD