40
Test Drive Unlimited-ps2
  • Akey
    #40
    Sehogy. A PS2 verzióban nincs se motor, se Ferrari.
  • nyafy
    #39
    Srácok egy kérdésem van Ps2-ön játszom a TDU-t hogy lehet ferrarit meg motorokat szerezni!???? fontos lenne előre is köszi a segítséget!
  • bigbigle
    #38
    én biztos
  • DJS8
    #37
    PS2-n hányan szoktak fent lenni online?
  • ps2slim
    #36
    Ps2-höz képest jó graf , élvezhetöség ha ps-en hasonló játékhoz hasonlítsuk jó a game
  • krizoli
    #35
    és van-e még olyan game amelyikbe van autó is és motor is?
  • krizoli
    #34
    azért nem jó mert nem lehet ps2-n online tolni?
  • tom235
    #33
    csak tűnik.
  • krizoli
    #32
    de ez jobbnak tűnik
  • tom235
    #31
    1 másolt dvd-t sem ér meg, nemhogy több ezret. ez a játék tényleg csak pc-n vagy xboxon élvezhető, ott is csak kormánnyal. viszont a gran turismo 4 vagy a 3 megéri az árát.
  • krizoli
    #30
    mennyibe kerül?(mediamarkt,electroworld,auchan,tesco)
  • Csabesz6
    #29
    GT4 Platinum
  • krizoli
    #28
    azért kérdem mert holnap veszem meg vagy a tdu-t vagy a hp 5-öt v a euro 2008-at vagy ami jó és 5000FT-ba kerül.(sorolnátok ilyeneket lehet olcsób csak jó legyen)
  • krizoli
    #27
    érdemes-e megvenni?
  • Csabesz6
    #26
    Van benne belső nézet:)
    Mondjuk én nem játszok vele.
    GT4 és PES rulez.Jah meg Kaido Battle:D.
  • Prince of Máté
    #25
    A grafikája lehet... Minden másban a PC-s változat.
  • norbi56
    #24
    Enyhén szólva szar
  • SuperCharger
    #23
    PS2-n nagyon vacak ez a játék. Online játék nuku, legalábbis külön játszol a PC-sektõl mega shitboxosoktól. Grafika elég gyengécske, legalábbis ami a tájat illeti. Autók ugyan nagyon szépek, GT4 kategória, de az autót csak addig nézegeted, amíg meg nem veszed, utána a táj lenne a lényeg, amin autózol (meg autóban a belsõ nézet, de úgy rémlik, itt még az sincs). És ami a grafika mellett sztem a legfájóbb, hogy kivették belõle az igazán mókás versenymódokat, stopposok, topmodellek, csomagok, meg autóleszállítás, és csak a sima snassz versenyek vannak benne, pedig az igazi hangulatot sztem azok az alternatív módok adták.
    Mindenkit eltanácsolnék ettõl a játéktól PS2-n, árnyéka csak a PC-xbox verzióknak. Inkább GT3-4-ezzen helyette.
  • schrank
    #22
    mutassá má képeket egy 20k-s pécéről köszi
  • n3whous3
    #21
    Nem is annyira gáz, de nem is atomszép.
  • krizoli
    #20
    szerintem jó 17
  • n3whous3
    #19
    na akkor ezek után már csak meg kell nézni a pc képeket xD
  • n3whous3
    #18
    Tudok, adok 2 képet, egyik pc, másik ps2 mindjárt.
  • Banyapapa
    #17
    ps2 képek
  • krizoli
    #16
    na de akkor ps2-nmien a grafika tudvalaki screenshot.ot berakni.és ha pc-re raknám fel a játékot akkor se tudnék neten játszani mert maga a game se indulna el mert semmi nem indul még heroes of might and magic 3 sem
  • Csabesz6
    #15
  • n3whous3
    #14
    Tudom jah, de sztem ebben a játékban sokat számít a grafkó is. Netes game is. Ha nem lenne a grafika olyan, amilyen akár offline is, nem biztos, hjogy ennyire elragadna a dolog, beleélősebb.

    Netes game nélkül is elvoltam jó ideig vele, de az is meg még 1 lapát rá.

    off ok ::)
  • Csabesz6
    #13
    Lehet hogy meggondolatlanul nyilatkozol?
    A netes játékról nem tudok beszélni, legyen igazad.
    A grafikáról meg annyit, hogy így is van még pár darab játék, ami bőven megállja a helyét még most is.És nem a grafika a lényeg.Jah és nem vagyok PC ellenes:)
    Elférnek egymás "mellett".( A PS2 kinnt van fateromnál.)

    off off
  • n3whous3
    #12
    Az a hülye, aki ps2-n tolja a game-t, mert a valódi online ezen nem létezik. A fostalicska grafikáról nem is beszélve.
  • Banyapapa
    #11
    ááááá:)
    én ha "ootos" játék,inkább ridge racer,dd raw (ha megtalálnám:D),kis gt4,meg outrun psp-n.
    inkabb arcade,olyan "gyors menet-és el megyek!" (ne tessék roszra gondolni)
  • krizoli
    #10
    najó inkább hagyjuk a neteset.Banyapapa te ps2 tolod?
  • Banyapapa
    #9
    akkor buktad netes gamet,de nem pc-t kell cipelni,kábelkell oda:)
    tess még1

    wifi kizárva rajta asszem.
    angol nem megyen,tessék

    meg van még netes megoldásra esetleg Xlink kai,vagy mia fene,de ottis már kihaloban van (kiprobáltam mit tudd,de ps2 rész töküres).
    De gran turismo 4 is megy állitolag neten kettesben,csakhát netsebbesége miatt irják eleg béna.
  • S8DJ
    #8
    vagy akkor nem tudsz online jáccani PS2-vel
  • S8DJ
    #7
    veszel egy 8m-es kábelt és összekötöd a PS2-t a PC-vel vagy a routerral ezen mi olyan felfoghatatlan???
  • krizoli
    #6
    ja és pc-ről nem lehet mert a pc fönt ps2 lent van
  • krizoli
    #5
    de nem took angolul tehát a második nem jó.és a többire tudsz valamit?
  • Banyapapa
    #4
    hirtelen ezt dobta google netezésröl
    leirásféleség itt
  • krizoli
    #3
    pl:hogy took neten játszani,mennyibekerül,van-e kód a rendőrök ellen és további infók.
  • Banyapapa
    #2
    mi a kérdés?
  • krizoli
    #1
    Hali!Ezt a témátazért hoztam létra hogy aki ezt a játékot ps2-n tolja ide tudjon kérdést/vélaményt írni.