16
Akinek van ilyen autója és rendszeresen használja, az jöjjön :-)
  • Nyomister
    #16
    http://bestcars.atw.hu/..a legjobb kocsik tárháza
  • norbi56
    #15
    kéép:)az a baj drágák pedig szeretem a táv. autókat:)
  • Shifter
    #14
    nekem is robbanómotoros izém van... 7ccm 2LE megy mint az állat ugyan csak 1:16 arányú de mindent lehet rajta nyomatni olyan mint 1 igazi tök fasza
  • norbi56
    #13
    régebben apummal ilyet mikor megjelent csak 50 volt de nem lett belőle semmi inkább megcsináltuk a Tamiya Elektromos autót de nekem az is jó:D
  • DJ RX7
    #12
    ez gagyiság. gyerekeknek való.
  • V43 1105
    #11
    Nem érted... csak elnézve hogy mennyibe kerül egy ilyen hát nem tudom.. inkább akkor egy "nagyautó" nem? De én tényleg, nem akarok kötekedni, csak kiváncsi vagyok a véleményedre :)
  • trogerzsiger
    #10
    Én nagyon szeretem az ilyen autókat, már gondolkoztam, hogy veszek majd egyett. Csak drága, de most végre megveszem a kanapém, és utána veszek egy komoly autót :-)
  • norbi56
    #9
    Am egyik haveromnak ilyen nikko van Subari Impreza WRC csak elromlott a kormánya de a mercédesem lenyomja:D
  • norbi56
    #8
    Apumtól örököltem egy kb 15 éves 1:12-es arányú DTM-es MErcedest sötétzöld színű Tamya a márkája asszem szal elég jó:)De ez a Nikko sem tünik rossznak:)És olcsó!
  • laci 700
    #7
    Egyet értek! ;) Nekem egy HPI EVO 3+-om van (robbanómotoros) 81Km/h a vége elméletileg. Nagyon jó szórakozás. Igaz nem tuningolom de jó úgy is:P Sajna nem nagyon vannak pályák/helyek ahol lehet használni...
  • VRSDM
    #6
    vagyis egy miniracer klón márkásabba? :D IGEN :)
  • tigeroo
    #5
    nem vagyunk egyformák..
    engem ez még mindíg jobban vonz mint mondjuk egy intel core duo e8400 :o)
  • V43 1105
    #4
    Baromság ..
  • trogerzsiger
    #3
    16-ért kapsz, azt találtam egy boltot ahol tudsz venni kereket hozzá:D
  • tigeroo
    #2
    muszáj szereznem egy ilyet :o)
  • trogerzsiger
    #1
    Hali!

    Én most vettem elő az ilyen autóm. 1:14-es, puegot 307 wrc. Fasza kis járgány.

    Aki nem ismeri ezt a szériát annyit mondok róla hogy lehet venni hozzá más karoszériákat, különböző tipusú gumikat, erősebb motrokat, akksikat, szóval mint egy igazi versenyzős rc autóhoz. :-)

    Áruk 20 ezer forint körül mozog, kiegészítőket itthon nem nagypn láttam.
    Vannak más méretarányban is.
    KÉpek