15
Különböző domain egy tárhelyre
  • bibokl
    #15
    lehet, hogy a legegyszerűbb, ha mindegyik domaint egy helyre irányítod, titkosítottan, így a látogatók nem látják, hogy át van irányítva, ezt csak te tudod
  • terencehIII
    #14
    üdv
    valaki részletesen eltudja mondani hogy extra.hu -s oldalt hogy tudok átrakni www.co.cc -re egyszerűen már nem tudom hol keresemm mert az extra.hu-s leírást nem nagyon értem
  • Taranov
    #13
    Nem hiszem, mert akkor probléma lenne minden tárhelyszolgáltatónál, ahol akár többszáz tárhely van egy IP-n.
  • MerlinW
    #12
    A keresők nem IP-t vagy domaint néznek, hanem az azokon levő web tartalmakat.
    Egy IP-re akárhány domain mutathat, akár ugyanoda, akár mind más, a szerveren szereplő könyvtárra (virtualhost-okkal pl.)

    IP-Domain1-vhost-dir
    .|\....................\vhost-dir
    .\..\Domain2-vhost-dir
    ..\....................\vhost-dir
    ....\Domain3-vhost-dir
    .......................\vhost-dir
  • akyyy
    #11
    ez ni

    sztem topiknyitó elfelewjtette a topikját
  • akyyy
    #10
    nekemis
  • ldavid
    #9
    valami hasonló tényleg volt pár hónapja
  • Thanatos
    #8
    *ugyan az lesz egy tárhely esetében
    kcisit összekuszálodott :D sorry :D
  • Thanatos
    #7
    viszont a keresők az ip-t figyelhetik nem? és az uyge ugyan az elsszegy tárhely esetében a domain hiába más
  • Pigo
    #6
    Csak nekem van dejavu érzésem, és tényleg volt ilyen topic, vagy hiba van a mátrixban?
  • Palinko
    #5
    beléptetők nem jók seo szempontból sztem.
  • zsolesz92
    #4
    De ha csináls egy index lapot amire teszel 3 buttont:

    Szex Pia Drog

    már kész is a 3 oldal és szvsz ugyanugy megtalálják a keresők...
  • Shadow_THH
    #3
    nem fog hátrányosabb helyzetbe kerülni, csak mindegyiket be kell regelni

    /topig
  • Taranov
    #2
    Nem, mert ez technikailag ugyanúgy néz ki, mintha külön "tárhelyre" kerülnének, annyi különbséggel, hogy neked csak egy FTP accod lesz. (Az FTP accountok száma viszont a keresők szempontjából lényegtelen.)
  • Portosz1
    #1
    Sziasztok!
    Szeretnék több oldalt, de egy tárhelyre.
    A következőképpen gondoltam (mondjuk legyen 3 honlap):
    A tárhely főkönyvtárába három különböző mappa létrehozása mindegyik honlapnak.
    A mappákba feltöltöm a különböző honlapokat.
    A három különböző domain nevet, mindegyiket ráirányítom a hozzá tartozó mappára.

    A honlapok egy MYSQL adatbázist használnak.

    Kérdésem:
    Amennyiben így oldom meg, az oldalam nem fog hátrányosabb helyzetbe kerülni a keresőkben, mintha külön tárhelyen lenne mindhárom honlap?