19
  • Haffey
    #19
    hát az ilyeneken nem is gondolkozok mert minek...inkább más filmeken gondolkozok el ami nem ilyen kitalált dolog :) milyen valóságot tükröz pl a lotr légyszi mondd már el
  • JASON13
    #18
    szerinted a filmek mi alapjan készülnek? hipp hopp kirangatjak a wc-ből a történetet? az életből szerzett tapasztalatok alapjan készülnek és íródnak akárcsak a könyvek... viszont ha a valosagot elgörbítjuk akkor egy darab szar lesz abból. a LOTR tisztara a valosagot tükrözi akarmilyen mesésen van bemutatva. látszik hogy csak bambulod a filmeket és nem gondolkozol el rajtuk...
  • Haffey
    #17
    Mert azt gondoltad ez valóság? :D ember legyél már észnél :)
    én mindenesetre kíváncsi leszek
  • JASON13
    #16
    Én már unom ezt a harry potter mániát... A LOTR sokkal jobb és több mondanivalója van. Ez meg pár újgazdag kis semmirekellőről szól... Amúgyis unom már hogy a kis szaros szemüveges gyerek nyer a nagy hatalmas mindenkit legyőző gonosz Voldemort ellen... bocs gyerekek de ez mese ilyen nincs a valosagban a való életben mindig a nagy gonosz nyer akárhogy nézzük.
  • M0RN1NGST4R
    #15
    mit keres itt Gandalf?
  • sandor4
    #14
    az 5. film elég gyenge lett
    eddig a 3. volt a legzsirabb, azt véletlenül megtekintettem másodszorra is, és még akkor is egész jo volt
  • Broafka
    #13
    eddig, nem eddíg!

    bocsi, nagyon szembetűnő volt
  • Ferrer
    #12
    Te jó ég, ez már a hatodik film?? Eddig azt hittem, csak három van! :O
  • lama king19
    #11
    szerintem is
  • Hoz_Hun
    #10
    Szerintem az 5. film nagyon el lett cseszve. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de messze a legrosszab az eddigi HP filmek közül, és ez a rendező bűne. Majd meglátjuk mi lesz.
  • freemanone
    #9
    Ez a film is jó lesz :D a merengő ábrázolása hát khm... kicsit fura :S Ifjabbkorú Ddupladurr prof legalább hasonlít az eddígiekhez :)
    Kíváncsi leszek hogyan kötik össze az eddígi részekkel :D
    Aki olvasta tudja mire gondolok :)
  • Broafka
    #8
    nem :D

    én már régóta azt várom mikor hal már meg a kis szemét! :D

    Emma Watson áááá
  • CaptainRumi
    #7
    annyira kedvem lenne most SPOILEREZNI :D de nem leszek szemét szóval köszönjétek meg

    meg gondolom innen úgy is mindenki olvasta a könyvet :)
  • Jrex
    #6
    Emma forever :) kár h az előzetesben nincs.
  • HarryProf
    #5
    A HP5 szerintem is nagyon jó lett, bár szerintem a könyvnél azért nem jobb:) izlések és pofonok, meg hát két műfaj. A film elég rövid lett, a könyv meg azért lett hosszú, mert benne volt minden apró részlet, ami a filmen nem könnyű ábrázolni sem, meg nem is annyira eseménydús, ezért maradt az ötös mindig pörgős:)
  • Andrews2007
    #4
    A Hp 5 öt is jól dirigálta könyvhöz képest , mivel a filmnél sokkal unalmasabb volt számomra. A színészek sokat javultak az 5. részben talán Yates érdemes is volt.
  • HarryProf
    #3
    A tartalom a HP6 könyv borítójáról van:) Remélem lesz még egy előzetes legalább, amiben többet mutatnak:)
  • 05lampard
    #2
    Tőmondatokban tartalmat írni. Nagyon jó. Érdekfeszítő. Amúgy a trailer jó.
  • Lenry
    #1
    wooohooo