1711
  • Hikaru
    #201
    Hát én mióta megláttam jobban várom már, mint az Aiont Persze a stílus eléggé más ugye (Matrial Art), szóval szerintem sem fog annyi érdeklődést kelteni, mint az Aion, de azért biztos nem lesz kevés a játékos.
  • Looooser
    #202
    ennyi offba asszem még nem hal bele a tápig... de persze abba hagyom..., valami új infó a DnSről?
  • FickDeineStory
    #203
    A TERA nem Lineage 3 tény, hogy annak indult, de annyira gyerek cipőbe járt még hogy csak 1-2 kisebb tervet tartalmaz, de ennyi. Lineage 3-at meg egyeltalán nem tervez NCSoft már AION és Blade and Soul illetve Guild Wars 2 van a pár éven belül megjelenő MMORPG-jeik listáján. Éppen ma olvastam egy koreai lineage 2 cikket miszerint a lineage 2-t már unreal engine 3 motorral tesztelik és elképzelhető talán hogy a közeljövőbe beépítik a játékba.

    A Blade and Soul-ról annyi új hírt hallottam, hogy csak Koreaba lesz elérhető máshol nem, nyilván ezért is kevesebb a globális hír és promóció róla mert nem nekünk szánják.
  • Hikaru
    #204
    Igen, egyelőre, de hát alapból egyiket sem nekünk szánták.
  • Atkamon
    #205
    Mii, akkor a Blade and Soul-t ki sem adják sehol máshol?:((
  • FickDeineStory
    #206
    Több játéka van az NCSoft-nak amivel ázsiába óriási tömegek játszanak itt meg azt sem tudjuk, hogy van olyan. Ami infó eddig kijött a B&S-ről valószínű, hogy nem lesz itt elérhető. Ilyen-olyan módszerekkel ugyan gondolom, hogy belehet jutni majd koreai szerverekre, de ezek drága és kockázatos módszerek lesznek, ha egyeltalán lesznek ilyen módszerek.
  • Atkamon
    #207
    Hát meg én nem nagyon szeretnék úgy játszani, hogy semmit nem tudok elolvasni, mert koreaiul van írva...

    Az mmosite-on mondjuk volt egy interjú, amiben azt mondták, hogy európában szeretnék kiadni. Reménykedjünk...
  • Suoske Sagara
    #208
    Hát nekem mindegy ha csak adnák már ki
  • pharao
    #209
    Mi ez a nagy punnyadás srácok? Itt egy kis újdonság! November 26-tól felpörögnek az események !
  • Inferno
    #210
    26 van:Pnah és ?? :D
  • darkling
    #211
    Talán erre gondolt :)
    Classok
    Remélhetőleg lesz jobb minőségben is.
  • Looooser
    #212
    OMFGWTFLOLAZANNYA
  • KicsiMonkey
    #213
    Egy kis finomság. Class videó HD minőség :)
  • FickDeineStory
    #214
    Na ahogy látom ez a játék már tényleg kifogja az Unreal Engine 3-at használni.
    Mondjuk én ahogy számoltam 4 faj illetve 4 kaszt lesz benne, ez így összeségében megint nem sok sajna Blade Master, Kung Fu Master, Force Master és Destroyer. Talán ez az egyetlen egy MMORPG játék ami az elkövetkezendő időben fog meg jelenni és jónak nézki. Sok fog múlni vele kapcsolatban azon grindes v quest-es lesz, de pvp az biztos fontos szerepet kap benne mint minden L2 team-es játékban. Illetve még kérdés az írányíthatóság is ami szerintem itt nagyon fontos lesz.
    Mondjuk nem grafika alapján kell itélni MMO-t, meg ammenyiben az AION grafikája olyan lesz mint amit a videón mutattak, illetve a Lineage 2-é is olyan jól kidolgozott Unreal Engine 3-as grafika lesz mint amik a képeken látható akkor meglesznek rendesen a házi ellenfelek.
    Busan-ban a GStar2009-en a Blade & Soul iránt volt hatalmas az érdeklődés leginkább, a többi MMO sokkal kisebb érdeklődést kapott:) Mondjuk azt nem tudom, hogy végül mennyire váltbe a koreai játékosoknál.

    Azért szerintem abba nem élje bele magát senki, hogy fog tudni ezzel a játékkal játszani mert a hivatalos megjelenési előre jelzésen csak Korea volt rajta, illetve eddig egy hivatalos közleményt sem adtak ki mi szerint máshol megjelenne a játék. Az európai és amerikai régió meg a legkevésbé fontos térség az NCsoft-nak.
  • Atkamon
    #215
    Kijött GameTrailers-ön is ez a trailer, egy picit hosszabb, és az a címe, hogy North America trailer, szóval valószínűleg ott is megjelenik, és akkor itt már miért ne:P
    link
  • TGArtist
    #216
    A Lineage 2 Unreal 3 engine-t kap??
  • pharao
    #217
    Na B+ már itt is ontod magadból a hülyeséget? Miről beszélsz? Hol láttál olyan képeket, ahol a Lineage2-ő Cry engine 3-al fut? Sztem te a Terra online-ra gondolsz, ami jól néz ki, de köze nincs sem L2-höz, sem L3-hoz... Ami viszont a kasztokat illeti, nem volt szó a kis manó szerű lény heal képességéről és a summonáló képességéről sem. Nem láttuk a 6 lebegő kardal rendelkező karaktereket sem és persze a nagy kardot cipelő csajokról sem esett szó. Elég valószínű, hogy a kasztok felét mutatták csak be. Érdekes lenne egy MMO healer class nélkül
  • pharao
    #218
    na és persze el is feledkesztem a Scout/ranger-ről aki a destro ellen nyomult, de még a hulláját is megalázták XD
  • Looooser
    #219
    pont erről beszélgettünk osztály társsal hogy milyen ciki lesz majd ha mondjuk kikapsz duelban egy destrotól, és tőletek épp egy parti vár egy player és a tested csak úgy becsapódik melléjük... olyan égőn hangzik :D
  • FickDeineStory
    #220
    Mondom Unreal Engine 3, és nem nem tera online.
  • pharao
    #221
    Prove it mothafaka!
  • Vicodine
    #222
    Tud valaki valami újdonságot ami érdekes lehet?Régen nemhallottam új infókat B&Sról
  • pharao
    #223
    Mai hír!

    Nem tudom, hogy mennyire igaz. A blog tulajdonosan csak lefordítja a kóreia híreket. De ennél többet nem tudunk mink sem...
  • Vicodine
    #224
    Köszi.Nem sok konkrét infó,de legalább ez is valami!Remélem lassan beérik tényleg!
  • pharao
    #225
    Új infók a fegyverekről!

    Nem sok, de mégis valami.
  • pharao
    #226
    Új hírek XD

    [URL=http://mmoculture.blogspot.com/2010/04/blade-soul-reveals-5th-race.html]Blade and Soul új class a "közép korú".[/URL] -> Kezdhetsz egy középkorú kopaszodó alakot Yeeee!

    Blade and Soul PC verzió törölve.
  • Titan
    #227
    This is an April Fool's joke if you have not realized.

    lol
  • KicsiMonkey
    #228
    :DD
    azért a mobil verzsön gameplay jónak tűnt :D
  • Looooser
    #229
    mennyi idő lehetett az elején betanulni a karakter választást hogy úgy tűnjön, mintha tényleg, am majdnem elhittem
  • KicsiMonkey
    #230
    :)
  • HidaRaidon
    #231
    Nem azt mondták, hogy még az év első felében lesz a CBT? Mert az már nincs olyan messze, szóval mondhatnának néhány új infót vagy vmit...
  • Vicodine
    #232
    Pár hónap csúszás ide vagy oda Ncnél nem nagy ügy,ha itt az idő jönni fog a hír nyugi.
  • Tomy Lee
    #233
    Úgy tudom májusban lesz cb,mintha azt olvastam volna nemrégiben.
  • norbi2fraktal
    #234
    hali, tényleg nem lesz pc-re?
  • HidaRaidon
    #235
    Tessék??!! Ilyet még csak nem is mondj!!:)
  • Atkamon
    #236
    lol, hol olvastad ezt?:D Szerintem kb csak PC-re lesz. Vagy te is láttad az iphone-os videót, és elhitted?:D
  • bfezö
    #237
    hali all blade and soul 2012 ben jön ki ? és lessz e iphone ra vagy csak gépre jön ki?bár sztem addig 1 csomó változtatás lessz rajta ... mert ha igen akkor azt kérek szülinapomra LOL xD
  • HidaRaidon
    #238
    Na jó... Milyen 2012?? Milyen iphone?? Úgy nézem hatásos volt az áprilisi átverés...
  • bfezö
    #239
    hüje japók :D azok csinálnak csak ijen hüjeségeket :D
  • bfezö
    #240
    amugy azért mondtam 2012 me ott volt a vidi végén :D