123
A pekingi olimpia pc-n
  • kecsetihunor
    #123
    hogy tudok a beijingre regisztralni? gamespy oldalan? vagy hol? ingyenes az?
  • kecsetihunor
    #122
    frissitsd a vga kartyad! nekem ez oldotta meg ugyanezt a problemat. a gyarto honlapjarol toltsd le a progit
  • Firerock
    #121
    valaki tudna adni egy olyan progit amivel meg lehet változtatni az irányítást?
  • z99999
    #120
    vááá jakab jános mit leművelt jólvan fiam igytovább
  • toysoldier
    #119
    fórum / Játékosok fóruma >> /
  • csaszi21
    #118
    A jamajikai srác nagyon lefutotta a többieket. Kiváncsi vagyok milyen cipő volt rajta... Biztos magától futott:P
  • mama2
    #117
    Köszi, majd megpróbálom. Amúgy nemértem mit szenvednek élőben ennyit a Judoval.:P
  • tumpi
    #116
    Sziasztok! Én is sokat szenvedtem a judo részével.
    Úgy sikerült hogy, nem nyomtam semmit majd amikor középen fennt kijöttek azok a piros nyilak, akkor azt az irányt nyomtam amennyiszer csak tudtam. Majd amikor kiír valami ilysmit hogy chance akkor kétszer megnyomom az Y-t és megfogja akkor hátulról, majd utána a jobb-bal gombokat hogy netudjon kiszabadulni a szorításból.
    Bocsi ha hosszú voltam, remélem pár embernek tudtam segiteni.

    üvd
  • mama2
    #115
    Én is A Judoval szívok:S.
  • ricsa008
    #114
    ez engem is érdekelne bár Judo -ba kiestem a Qualificios napon vagy min :D nálam a pinpong az ász verhetetlen vagyok :D bár az a gáz hogy az lett egyedül aranyérmes:D
  • Hawk3ye
    #113
    valaki mondja már el pls h mit kell használni a judol mert össze vissza nyomok mindent mindig azt irja h bad az ellenfélnek meg azt h excelent... és már az ideg is szét ba...t köszi elöre is a segitséget
  • mama2
    #112
    De bazze: Nem lehet rájönni hogy mivel mit csinál. Olyan szarul vannak kiosztva a gombok. Aki tudja hogy mivel mit csinál az írja le Kösz!
  • FZoleee
    #111
    hát ha olyan béna, mint te, akkor igen.. egyébként nem :|
  • mama2
    #110
    Ne tedd... A diliházban fogsz kikötni.
  • lippet
    #109
    Na majd meglesem én is gamet:D Régen az Atheni gammel toltam sokat:P
  • mama2
    #108
    Hogy a lópikulába lehet ezt a szar irányítani? Egyszer az a kibaszott úszás sikerült azóta egyik sportág sem. Hogy a faszomba irányítom? Átállítottam a A,B,Y,X billentyűket, de így is keci nehéz. Mit kell nyomni pölö amikor van ez a súly dobás. Mindig Foult ír ki. Már gecire felbassza az agyam ez a szar hogy rohadna meg!
    Bocsánat a csúnyabeszédért, de ez már...áhh...
  • Firerock
    #107
    idegesít ez a játék
    rányomok az exe-jére tölt 5percet
    elindítok egy versenyt 5perc
    a Summer Athletics tölt fél percet
    mi a fenééert lehet ez?
    minden le van véve minimumra
  • grebber
    #106
    Hehe első nap után game over mindenhol utolsó lettem.
    Billenyűzet az csak akkor müködik ha gamepad kivan húzva?? Mert nekem nem reagált semmire a bill futás közben (gamepad bevolt dugva)
    Edzéseken futásokat megnyertem jön a 400 méter olimpián erre hiába nyomom a gamepadon a gombokat amiket kell nem reagál.
    Érdekes egy game az tuti.
  • zsivkov
    #105
    :))...nekem nagyon tetszik az a videó..láttam már a hiradó előtt is...elég komolyan megvan hozzá keverve a The Killers zenéje
  • mahalo
    #104
    jah gecc bocs, nem vettem észre h ez pc-s változat!
  • Firerock
    #103
    ne offoljatok
    az eseméynnek is van topicja
    ott léccives...
  • mahalo
    #102
    Fuhh bázee, te gondolat olvaó vagy, ezt honnan tudtad?? ! legjobb videjó a világon sztem ! D:
  • zinnat
    #101
    Ahjj attól hogy ott felvannak sorolva és nem láttál még eddig olyan videót ahol ilyen sok sztár van, az nem azt jelenti hogy idén lesz a legtöbb és ezzel rekordot fogunk dönteni ! amugy tudom h melyik videóra gondolsz ! . Erre
  • mahalo
    #100
    Hát van egy videó aholl eddig a legtöbb híresség felvan sorolva!!..
  • zinnat
    #99
    télleg mi ez a hülyeség? mahalo te már megint miről beszélsz itt hülyeséget ?
  • mahalo
    #98
    Üdv! Tudtátok h idén rekordott döntött az olimpián megjelenő hírességek száma ??
  • Carlos HUN
    #97
    de számoljatok bele egy üveg whiskyet mert mire végigviszed szükségetek lesz rá :D
  • Carlos HUN
    #96
    nah sikerült olimpiát nyernem áhh halljátok téleg olyan mintha nyertem volna valamit mert ugy fáj a kezem azt nem hiszitek el......

    söt közbe töbször idegbeteg lettem mert nem sikerültek a dolgok ha ideges akarsz lenni mindeféleképpen játszd végig
  • Firerock
    #95
    miért van az hogy a játék 4 és gél percet tölt?(lemértem) az indításnál is meg amikor be akarok lépni egy versenybe akkor is(Clone verziót használom krekkel)(2,2es proci,7300GT,512ram)játék közbe nem akad
    cska ez zavar nagyon:(
  • Firerock
    #94
    nemtudjátok véletlenül hogy a gamepad gombjait hol lehet beállítani?
    mert nekem simán felismeri de csak a x meg a kör megnyomásával fut és az nagyon szar helyen van
    lécci help
  • ricsa008
    #93
    felvetelek msn-re hátha tudunk egymáson segíteni :D
  • Firerock
    #92
    akkor meséld L szépen:D
  • ricsa008
    #91
    nekem a legtöbb dolog megy de most a 6. qualifikációs napon nem tom megycsinálni a gátugrást és a Judo-t és a végén Game Over-t ír ha valaki tudja e két ág irányítását az szolojon
  • Firerock
    #90
    valaki segítsen már!
    Futásnál,úszásnál melyikkel indulok el?Atlétikai sportoknál melyikkel ugrok,dobok?számomra nagyon bonyolult ez a játék..
    + nektek is 5percet tölt amikor elindítjátok a játékot és amikor belépsz egy Event-be?
  • swank
    #89
    Valakinek sikerűlt már pc-s gamepadot csatlakoztatni hozzá? Ha valaki tudja megmondhatná a távólugrásban mivel ugrik.kösz
  • Andora
    #88
    Köszi megtaláltam.
  • Firerock
    #87
    csniáltam neki topicot
    távolugrás,rúdugrás,gerelyhajítás
  • Andora
    #86
    Annak a demójában milyen sportágak vannak?
  • Andora
    #85
    Köszi.
  • Firerock
    #84
    nincs
    de a summer Athleticshez van